Jump to content
Dogomania

basza95

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nie powinno sie uzywac klikera na ringu. Taka jest zasada dobrego wychowania :) Uzywanie klikera jest dla mnie tak samo przeszkadzajace jak machanie kiełbasą mojemu psu przed nosem podczas prezentacji na ringu. Warto pomyslec, ze nie tylko nasz pies jest szkolony w ten sposob i klikajanie na ringu to dla mnie chamstwo ;) Moj pies zachowuje sie jak wieprz, ja próbuje go ustawić, a obok mnie ktos klika... Reakcja psa? Super jestem!!! Gdzie ciastko? Gdzie ciastko?Ciaaastko!!! Jeszcze mozna komus noge podstawic podczas biegania :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Nie powinno sie uzywac klikera na ringu. Taka jest zasada dobrego wychowania :) Uzywanie klikera jest dla mnie tak samo przeszkadzajace jak machanie kiełbasą mojemu psu przed nosem podczas prezentacji na ringu. Warto pomyslec, ze nie tylko nasz pies jest szkolony w ten sposob i klikajanie na ringu to dla mnie chamstwo ;) Moj pies zachowuje sie jak wieprz, ja próbuje go ustawić, a obok mnie ktos klika... Reakcja psa? Super jestem!!! Gdzie ciastko? Gdzie ciastko?Ciaaastko!!! Jeszcze mozna komus noge podstawic podczas biegania :D[/QUOTE]Rzeczywiście o tym nie pomyślałam, przyznaje się do błędu.
Czyli pozostaje wyklikanie postawy w domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...