Jump to content
Dogomania

Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!


mitheithel

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałyśmy z Maevel przez telefon, więc jestem na bieżąco:)

Antuś w weekend się pochorował na brzuszek i trochę się zdenerwowałyśmy, ale na szczęście już mu przeszło. Maevel uważa, że mały się przejadł był, bo żarłok jest z niego pierwsza klasa, choć wybredny przy tym bardzo:diabloti:

A w ogóle jak tak słucham relacji z Antkowego tymczasu, to widzę, że Maevel mnóstwo pracy wkłada w Antka, koryguje jego zachowanie, i ma mnóstwo obserwacji na jego temat.
Myślę też, że Antek to normalnie ma za dobrze na tym tymczasie:diabloti: Spacerki, przytulanka i podtykanie smakołyków... się trafiło małemu:lol:

Niestety nadal na horyzoncie nie pojawił się żaden domek:roll: Po prostu nie mogę uwierzyć, że nikt dotąd nie zechciał tego kochanego psiuta... Ma ogłoszenia, ma allegro, i nic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Jak mają się sprawy Antosia? Czy dzieje się coś w sprawie domu dla niego?[/QUOTE]

Sprawy mają się tak, że Antuś wiedzie sobie szczęśliwe życie u Maevel, nabiera ciałka i wyleguje się na poduszkach:)

My natomiast czekamy, by zgłosił się ktoś, kto zechce dać mu domek na zawsze. Antuś ma ogłoszenia w necie i w gabinetach weterynaryjnych w Poznaniu, obie z Maevel szukamy też że tak powiem osobiście, ja w Poznaniu, Ona w Wałczu.
Mamy nadzieję, ze wraz z nadchodzącą wiosną domek się objawi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaaap']...sam zainteresowany nie martwi się niczym i jest w tej chwili bardzo szczęśliwym psem:loveu:[/QUOTE]
No cóż, właściwie to Antoś ma okropne zmartwienie - przy każdym posiłku zagląda Soni do miski, bo ma podejrzenia, że ona dostała na pewno coś lepszego niż on. Poza tym koniecznie za każdym razem musi sprawdzić czy przypadkiem karma Soni nie smakuje lepiej niż jego.
Pozdrawiamy w wiosennych nastrojach. :)

Link to comment
Share on other sites

Antek pozdrawia wszystkich cieplutko :).

Szkoda tylko, że mitheithel straciła nim całkowicie zainteresowanie - do tego stopnia, że nie odezwała się do mnie od lutego i nie wywiązala z obietnic :angryy:. Nie odbiera moich telefonów:puppydog:, nie odpowiada na smsy ani na pw :shake:. Nieładnie to wygląda:nonono2:,a najgorsze, że omal nie ucierpiał niewinny Antek!!! Na razie czekam jeszcze chwilę na jakieś wyjaśnienia z jej strony:sadCyber:, ale jeśli się nie doczekam:???:, to opiszę wszystko ze szczegółami - ku przestrodze dla innych dobrych, ale łatwowiernych osób.:pissed:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...