Jump to content
Dogomania

JUŻ W DOMU! FIDEL - energiczny, dorosły psiak


paoiii

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Też tego nie rozumiem..

Mam pytanie, bo Fidla w zeszycie 'stałych wyprowadzaczy' ma zapisane z 3-4 osoby. Rozumiem że Natalek wychodzi z nim w soboty, tak (a masz go zapisanego?)? A co z resztą ? bo osobiście jeszcze ani razu nie widziałam żeby ktoś go brał. I nie wiem po prostu jak się zachowywać, czy brać Fidla co tydzień, bo nie ma regularnych spacerów/ma raz w tygodniu czy brać go tylko wyjątkowo, jeśli mi czasu zostanie, bo i tak jest stale wyprowadzany.

Link to comment
Share on other sites

niee, ja nie mam go zapisanego, ja mam zapisane psy z h5 i a2, ale z tego 4 'moje' poszły do domu, więc będę miała więcej czasu teraz. biorę Fidelka wyjątkowo, bo to był chyba pierwszy pies, którego w schronie poznałam i wyprowadzałam, a do tego ma cudooowny charakter. :D właśnie nie wiem jak to jest, bo dużo wolontariuszy ma go zapisane... Ty jesteś w niedziele w schronie? bo w soboty nie widziałam, żeby ktoś z nim stale wychodził, tylko tak od przypadku, do przypadku. moja koleżanka ma go zapisanego, ale nie wychodzi z nim już długo, bo teraz miałyśmy dużo innych psiaków, więc przy najbliższym razie wykreśli to z zeszytu.
Fidelek jest szkolony, to chyba znaczy, że ma regularne spacery? bo nie wiem jak to jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Też tego nie rozumiem..

Mam pytanie, bo Fidla w zeszycie 'stałych wyprowadzaczy' ma zapisane z 3-4 osoby. Rozumiem że Natalek wychodzi z nim w soboty, tak (a masz go zapisanego?)? A co z resztą ? bo osobiście jeszcze ani razu nie widziałam żeby ktoś go brał. I nie wiem po prostu jak się zachowywać, czy brać Fidla co tydzień, bo nie ma regularnych spacerów/ma raz w tygodniu czy brać go tylko wyjątkowo, jeśli mi czasu zostanie, bo i tak jest stale wyprowadzany.[/QUOTE]


Bierz, co jakis czas wychodzi z nim jeszcze taka wol w moim wieku Paulina, ale to naprawde co jakis czas, więc smiało bierz go. Czasem jeszcze taka Pani go wyprowadza ale to zazwyczaj w tygodniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalek']niee, ja nie mam go zapisanego, ja mam zapisane psy z h5 i a2, ale z tego 4 'moje' poszły do domu, więc będę miała więcej czasu teraz. biorę Fidelka wyjątkowo, bo to był chyba pierwszy pies, którego w schronie poznałam i wyprowadzałam, a do tego ma cudooowny charakter. :D właśnie nie wiem jak to jest, bo dużo wolontariuszy ma go zapisane... Ty jesteś w niedziele w schronie? bo w soboty nie widziałam, żeby ktoś z nim stale wychodził, tylko tak od przypadku, do przypadku. moja koleżanka ma go zapisanego, ale nie wychodzi z nim już długo, bo teraz miałyśmy dużo innych psiaków, więc przy najbliższym razie wykreśli to z zeszytu.
Fidelek jest szkolony, to chyba znaczy, że ma regularne spacery? bo nie wiem jak to jest :)[/QUOTE]

A nie zajęłabyś się weteranami schroniskowymi jeśli masz trochę czasu ? Bardzo potrzebna jest pomoc.
Zaraz będę im robić wątek. Tam wszystko napiszę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jeszcze na sektorze g (chyba, bo te psy już 2 raz przenosili) są takie 2 mniejsze psy, kluski z nich takie, że nie wiem :D
Fidel i tak nie wygląda źle przy Napoleonie, temu by się przydało schudnąć, bo to też baaardzo uroczy pies. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...