Jump to content
Dogomania

Jumbo - MA DOM!! :)


Kociabanda2

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Świetnie , kontakt może byc do mnie 0-514-706-031, a filmik narazie nie, w piątek w nocy wyjeżdzam , w sobotę w nocy wracam w niedziele dogorywam ... a w tygodniu nie dam rady podjechać za widoku , karmę jakoś postaram się podrzucić a może Pan Krzysztof będzie w warce to bym sie z nim umówiła . Więc narazie te zdjęcia musza wystarczyc wiem ze sa jakie są , ale mój aparat jest na wykończeniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']karmę jakoś postaram się podrzucić a może Pan Krzysztof będzie w warce to bym sie z nim umówiła. [/QUOTE]
Aa, czyli Jumbo przebywa pewnie pod Warką, a nie jak napisałam w Warce, tak? Poprawię :)
Z tym filmikiem to tak awansem napisałam :) A zdjęcia są dobre. Przydałby się ciut większy wybór, ale myślę, że z tymi spokojnie pierwszy rzut ogłoszeń możemy robić. Dziś już pewnie nie dam rady. Zajmę się tym jak będę miała znowu okazję usiąść na dłuższą chwilę do kompa. Jeśli ktoś może zacząć ogłaszanie już to bardzo proszę :) Ogłoszenie kopiuję na pierwszą, by było pod ręką :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Aa, czyli Jumbo przebywa pewnie pod Warką, a nie jak napisałam w Warce, tak? Poprawię :)
Z tym filmikiem to tak awansem napisałam :) A zdjęcia są dobre. Przydałby się ciut większy wybór, ale myślę, że z tymi spokojnie pierwszy rzut ogłoszeń możemy robić. Dziś już pewnie nie dam rady. Zajmę się tym jak będę miała znowu okazję usiąść na dłuższą chwilę do kompa. Jeśli ktoś może zacząć ogłaszanie już to bardzo proszę :) Ogłoszenie kopiuję na pierwszą, by było pod ręką :)[/QUOTE]



Super , może będzie miał szczeście .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Eeej! Nie uważnie koleżanko czytasz te moje wypociny :eviltong: Pytałam czy dobrze się domyślam, że Jumbo przebywa pod Warką a nie w Warce jak napisałam w ogłoszeniu :)[/QUOTE]


Moze być że w warce a może być że pod warka juz to nie ma większego znaczenia . Byle by chetni byli

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images35.fotosik.pl/317/d9e0c7b68e9026b5.gif[/IMG]
[CENTER][COLOR=#000000][B][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Skacze Aniołek, skacze po chmurkach
niesie życzenia w anielskich piórkach
niesie w plecaku babki i świeczki
a w walizkach złote dzwoneczki.
Wesołych Świąt! [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=#000000][B][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=#000000][B][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000][SIZE=4]życzy Marlena [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Kochani, czy ja mogę się doprosic numer konta o wplaty???[/QUOTE]

Bambino , przepraszam ale od czwartku nie miałam dostępu do neta , już CI Kochana dziś wyślę tylko ogarnę z grubsza mją pracę i wysyłam .
I dziękuje bardzo za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...