Jump to content
Dogomania

2 psy z ogrodkow , ! potrzebne pieniadze na BUDE! inaczej zamarzna..


Recommended Posts

dziewczyny , u mnie przy bloku są ogródki działkowe mieszkają tam bezdomni którzy mają dwa psy
suczke znalezli na śmietniku ponad rok temu , suczka Sonia urodziła jakieś 7 miesięcy temu szczeniaki , został piesek Bąbel
psy mają co jeść , wszyscy sąsiedzi je dokarmiają , wiosna-jesień wszystko jest okey śpią na trawie nie marzną , ale teraz gdy zaczęły się mrozy zaczynają się problemy
psy zwyczajnie marzły , nie raz widziałam jak siedzą skulone w ogródku nie mają gdzie się ogrzać
wielu osobą nie jest obojętny ich los ale wszyscy są zapsieni , ponad miesiąc temu zrobiliśmy po sąsiadach zbiórke pieniędzy żeby zbudować im budę
2 sąsiadów zbudowało porządną budę z grubego drewna ocieploną grubym styropianem
jest takiej wielkości ,że spokojnie weszły by oba ale jest problem
Sonia nie wpuszcza do niej Bąbla :roll:
ona się grzeje w środku a on pod budą marznie , nikt już zwyczajnie nie ma pieniędzy żeby wyłożyć na następną budę , a bez niej Bąbel zamarznie :roll:

nie chcemy ich oddawać do schroniska , nie mają żle! jedynym problemem jest zima
proszę was może ktoś może wpłacić jakieś pieniądze , potrzebne jest koło 200zl! nie wiem dokładnie ile, spytam ile kosztowały materiały

proszę was , my już nie mamy pieniędzy
oczywiście mogę zrobić psom zdjęcia , za materiały pokaże rachunki , ten pies napewno zamarznie bez naszej pomocy :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zglos sprawe do urzedu miasta karzdy urzad ma obowiazek zapewnic bezdomnym zwierzetom pomoc niech oni kupia budę a jak sie nie zgodza to przejdz sie na spacer po osiedlach lub po wsi i popytaj czesto ludzie maja na zbyciu niepotrzebne budy ja tak robilam niestety ale nie mieli moze ty bedziesz miec wiecej szczescia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...