Jump to content
Dogomania

Lilo zaprasza! :)


barberry

Recommended Posts

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]A będą dobre? Jaki bierzesz rozmiar? Ja wzięłam M żeby były trochę szersze paski i o ile "obręcze" są ok to te dwa paski, które idą wzdłuż były sporo za długie i musiałam przerabiać...
Rozm S jest z kolei strasznie wąski :/ [/QUOTE]
Dla D tylko s wszystkie inne za duże i nie chodzi o to że jest jakoś strasznie mały ale ma "delikatną budowe";)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slawi']I my się witamy pierwszy raz w galerii Lilo,
śliczna jest:loveu:[/QUOTE]

Dziękuję w imieniu Lilo :D

[quote name='Yorkomanka']Dla D tylko s wszystkie inne za duże i nie chodzi o to że jest jakoś strasznie mały ale ma "delikatną budowe";)[/QUOTE]
Moja to 2.8-3.0kg :evil_lol: i uważam, że czy to w obroży czy w szelkach 1cm to stanowczo za wąsko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Cześć :)
Lilo jest przesłodka :loveu:
A Ty cudne fotki robisz ;)[/QUOTE]

Dziękuję :D

[quote name='Ewa&Duffel']Hej :)
Urocza sunia, bardzo mi się podoba :loveu:

Uwielbiam taką minę u psów i to przekrzywienie głowy ;)
[url]http://img413.imageshack.us/img413/2638/aaazmx.jpg[/url][/QUOTE]
Dzięki, też lubię tę minę. To takie "ale o co Ci chodzi?!" :lol:

Kurczę, nie wiem czy mam wziąć tego Lupine'a... Korci mnie strasznie! Przed chwilą pani ze sklepu napisała mi, że to ostatnia sztuka, wyprzedaż i w ogóle i nie będzie można zwrócić... No nic, chyba wezmę - najwyżej sprzedam :roll:
[B]Ewa[/B], jak myślisz, bardzo nieproporcjonalne jest to kółeczko?


Tak w ogóle to nie pisałam tu jeszcze, że Lilo miała dośc poważne problemy ze zdrowiem. W skrócie powiem, że miała aseptyczną martwicę głowy kości udowej i musiała przejść operację stawu biodrowego. Teraz jeździmy na rechabilitację (basen, laser itp) ale nie wiem czy mam dzisiaj jechać... -10 stopni i na basen...? Niby suszę ją zawsze na koniec suszarką i owijam w koc po czym pędzę do samochodu ale boję się, że jednak się przeziębi. Wiadomo, uszu nigdy dokłanie nie wysuszę...

Link to comment
Share on other sites

Trudno powiedzieć, co z tym Lupine, z tego powodu ja tak średnio lubię zamawiać takie rzeczy przez internet, bo jednak może nie pasować...

Biedna Lilo :( Nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego jak basen dla psa jako rehabilitacja, ale to dobrze, na pewno pomoże jej szybciej powrócić do zdrowia.
A na co dzień są jakoś widoczne objawy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']lupine jest do kitu. jak powiesiłam go na mojej, to jakby miała jakiś kaftan bezpieczeństwa. I jeszcze to to ciężkie, że pewnie by ją szyjka bolała jakby tak dłużej ponosiła... ;/
nie lepiej już jak lupine to ten mniejszy?


o kurcze....bidula :([/QUOTE]

To w takim razie nie kupuję. Chociaż znalazłam krowy nooo... Ale nie, zostaniemy przy rogzach a może kiedys jakiś drugi Ezy...? :diabloti:

[quote name='Ewa&Duffel']Trudno powiedzieć, co z tym Lupine, z tego powodu ja tak średnio lubię zamawiać takie rzeczy przez internet, bo jednak może nie pasować...

Biedna Lilo :( Nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego jak basen dla psa jako rehabilitacja, ale to dobrze, na pewno pomoże jej szybciej powrócić do zdrowia.
A na co dzień są jakoś widoczne objawy ?[/QUOTE]

W Warszawie jest chyba jeden taki basen (to taka bardziej duża wanna ale na tyle duża, że duże psy np. z dysplazją mogą tam ćwiczyć). Teraz już jest po operacji (ok 2 miesiące) i odzywczaiła się od stawiania tej nogi. Nastąpił zanik mięśni, trzeba to wszystko odbudować. Teraz już stawia tę nogę prawie cały czas, wskakuje na łóżka itp więc widać duuużą poprawę ale na początku było ciężko.

[quote name='Chantell']pies kuleje, a w dalszym stadium unika chodzenia na danej łapie. zazwyczaj (jak nie zawsze) tylnej... :([/QUOTE]

tak, to się dzieje w tylnej nodze - w naszym przypadku prawej

Zrezygnowałam dzisiaj z basenu. Robiliśmy tylko laser i ultradźwięki.

Link to comment
Share on other sites

hej, biedna ta Twoja mala, taka mloda a juz takie problemy, ale najwazniejsze ze juz jest coraz lepiej :) :loveu:

[quote name='barberry']

Zapisałam psicę na 29 grudnia do fryzjera :eviltong: nie ma to jak krótki termin oczekiwania :shake:[/QUOTE]

u nas w salonie tez sie czeka z dwa/trzy tygodnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...