Jump to content
Dogomania

Lisia - 1,5 roczna mikrosunia już w super, kochającym ją DS :)


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po dniu spędzonym poza domem w końcu jestem na wątku i proszę, co ja widzę :)
Jutro wielki dzień zarówno dla Liski jak i Elmo :) Wyruszą w długą podróż po lepsze życie :)
I kontenerek do mnie przyjedzie :)
Super,że się tak wszystko poukładało i bardzo dobrze,że ustaliliście wszystko,bo jak wspomniałam,dzisiaj cały dzień poza domem byłam.

Liska dziś ponoć drażliwa chodzi i burczy na wszystkie moje psiaki - i wcal się nie dziwię, bo mały Łatuś próbuje ją cały czas dopaść, - miłosne zaloty, doskakuje do niej... a ona już ma go dość...

Właśnie z nią siedziałam w pokoju - wzięłam na kolanka, przytuliłam i powiedziałam że jutro pojedzie w długą podróż po lepsze życie, do super domku, w którym ma się pokazać z jak najlepszej strony...
Wiem,początki będą pewnie trudne - Pestka na każdego nowego psa na przykład burczy w domu przez dobre 2 tygodnie, dlatego mam nadzieję Katioczka że dacie jej czas, będziecie cierpliwie znosić jej burki i kaprysy... :) a na pewno po kilku dniach się zadomowi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katioczka']ok, ustaliłyśmy z Pauliną i Agą (Akrum), że Elmo pojedzie z nami
nie wiem, co z tym drugim psiakiem, nie mogę znaleźć na forum jego wątku...[/QUOTE]

katioczka, super Was było poznać, chociaż przez chwilę :D (zaparkowałam tam gdzie nie powinnam i musiałam się zmywać).
Akrum - kontenerek jutro wróci do Poznania.
To link do wątku Supełka, nie wiem czy dziewczyny dadzą radę go podwieźć bliżej, ale trzeba ustalić z Magda :)
Magda 606-133-847
[url]http://www.dogomania.pl/threads/198359-Pilnie-DT-lub-DS-dla-zamarzaj%C4%85cego-szczeniaczka-POTRZEBNY-TRANSPORT-KROTOSZYN-WWA[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']katioczka, super Was było poznać, chociaż przez chwilę :D (zaparkowałam tam gdzie nie powinnam i musiałam się zmywać).
Akrum - kontenerek jutro wróci do Poznania.
To link do wątku Supełka, nie wiem czy dziewczyny dadzą radę go podwieźć bliżej, ale trzeba ustalić z Magda :)
Magda 606-133-847
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198359-Pilnie-DT-lub-DS-dla-zamarzaj%C4%85cego-szczeniaczka-POTRZEBNY-TRANSPORT-KROTOSZYN-WWA[/URL][/QUOTE]

kontenerek wróci nie do Poznania, a do Nowego TOmyśla :)

Rozmawiałam z leni i podałam jej nr do p. Tomka - przyszłego Pana Liski :)
Więc może uda się również zabrać szczeniora z krotoszyna? jeśli go gdzieś dowiozą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']kontenerek wróci nie do Poznania, a do Nowego TOmyśla :)

Rozmawiałam z leni i podałam jej nr do p. Tomka - przyszłego Pana Liski :)
Więc może uda się również zabrać szczeniora z krotoszyna? jeśli go gdzieś dowiozą?[/QUOTE]

No ta, tylko jakoś tak się zasugerowałam tą poprzednią wycieczką kontenerka, co to dojechał do Poznania i wrócił ;)
Super by było, gdyby trzy psiaki przyjechaly do Wawy:D

Link to comment
Share on other sites

[B]Akrum,[/B] oczywiście, że damy Lisce czas na zadomowienie,
zdajemy sobie sprawę, że to będzie dla niej ogromny stres, już wyrwanie z DT, podróż to niemało,
a tu jeszcze obcy dom, z obcym psem, kotem, ludźmi, którzy obco pachną...
chcielibyśmy bardzo, żeby Liska odnalazła się u nas, poczuła bezpieczna, kochana, potrzebna...
bardzo nam na tym zależy...

co do Supełka...mąż rozmawiał z panią o nim...
i choć z całego serca byśmy chcieli pomóc, to obawiam się że nie damy rady :(
Dodatkowe 240 km (Nowy Tomyśl-Krotoszyn i z powrotem) to nie jest mało, mąż z przyjacielem wyjeżdżają o 6.30 z Warszawy,
będą cały dzień w drodze...a mąż ma jeszcze pracę w niedzielę po powrocie... mam nadzieję, że rozumiecie...

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Taki domek, jak się trafił Lisce, to ja bym mogła klonować dla kolejnych psich bidulców...
p. Tomek - cudowna osoba, wiecie jak się cieszył na widok Liski? Jak ją tulił, jak do niej rozmawiał... ze spokojnym sercem oddałam Liske w tak dobre ręce :)
I pierwszy raz wydając tymczasowicza nie mam tego dziwnego poczucia, czy aby na pewno zrobiłam dobrze - czuje zupełny spokój,że Liska na prawde trafiła w odpowiednie ręce :)

Miło mi było poznać p. Tomka - to ciepła i wrażliwa osoba... oraz oczywiście przyjaciela domu. Super osoby :)

Właśnie miałam telefon od p. Tomka - DOJECHALI :)
Podroż minęła spokojnie, Liska spała wtulona na kolanach p. Tomka, troszkę już zjadła, poznała kota i Dasze :)
Teraz zwiedza swój nowy domek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...