Jump to content
Dogomania

Pomocy


roki144

Recommended Posts

Pomocy mój Roki nie chce jeść od trzech dni prawie nic nie je byłam u wet.ale nic nie stwierdził kazał czekać i obserwować psa. Pragnę nadmienić że pies jest wesoły nie wymiotuje nie ma rozwolnienia tylko ciągle woła na spacer i w domu wieczorem wyje jak wilk.Piszczy i nie wiem co mu jest czy chce na dwór czy jeść ? daje mu jedzenie a on znowu odmawia choć zawsze chętnie jadł (karma wet.gastro intensiwal) teraz nie wiem co robić?::

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mona moja bokserka którą w piątek tydzień temu musieliśmy upić od sylwestra 2010 roku zaczeła wymiotować nie chciała jeść tylko piła bardzo dużo. Wyniki USG i badania krwi miała bardz dobre -te badania miała kilka razy robionme i za każdym rezem wyniki dobre a pies marniał nam w oczch mimo, że cały czas była radosna. W piątek 11.02.2011 weterynarz postanowił moneczke " otworzyć" i zobaczyć co jej jest - okazało się, że biedaczka miała zaawansowanego raka trzustki i niedrożność jelit - musieliśmy uśpić pieska by się nie męczyła ;(.

Ale mam nadzieję, że z twoim pieskiem jest już wszystko dobrze ;].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...