Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='netti1']ale gdzie to spotkanie na krancówce czy przy górce bo ja juz nie wiem gdzie mam isc:([/quote]
Moim zdaniem to zmotoryzowani mogą pojawić się od razu przy górce. A dojeżdżający komunikacją, grupą albo każdy w pojedynkę też niech od komunikacji docierają pod górkę.

Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Hejka.
Michała jak nie było tak nie ma ;)

teqquila napisałam na tykm wątku co o tym sądze. Nie umiem inaczej na ten problem zaradzić :([/quote]
Aga bez obaw. Pamiętam, że obiecałem odezwać się mając pewne informacje i dostęp do netu. Więc ja się wybieram. Teraz tylko pytanie skąd Cię mam zabrać.
Michał

Link to comment
Share on other sites

wiesz co ? ja Łodzi zbytnio nie znam, więc albo gdzieś koło fabrycznego - np na parkingu - tylko ja cie na bank nie poznam
nio, albo gdzieś na Piłsuckiego w okolicach galerii - na przeciwko galerii jest tam taki duży bezpłatny parking
teraz ty podaj propozycje - w miare możliwości sie dostosuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Givera']Z tego co pamiętam to ostatnie ustalenia były takie, że spotykamy się na łąkach w okolicach Lublinka (tam gdzie ostatnio). Przy ogródkach działkowych. Ale może coś przeoczyłam. Więc gdzie się spotykamy???[/quote]
JA mogę i koło Lublinka - autem to żaden problem, a to miejsce już znam.

[quote name='Aga K']aha, Michał, jak jeszcze jesteś, albo będziesz to podam ci mój numer komórki to jak coś to mi napisz esa to sie odezwe bo niedługo będę musiała jechać do Łodzi - to w końcu godzina jzdy[/quote]
A jak Tobie wygodniej, żebyś nie musiała jeździć komunikacją bez potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

przy fabryku byłoby najszybciej ;)
powiedz mi jakie ty masz auto co bym mniej więcej wiedziała ;) - kolor przede wszystkim ;) Nie wiem jeszcze o której mam autobs, więc około 15 wyjde na przystanek i poprostu będę czekać. Myśle, że na około 16 powinnam być ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']U nas pada, wiec chyba sobie spacery darujemy.[/quote]
U nas już też, ale deszcz nam niestraszny.
[quote name='Aga K']przy fabryku byłoby najszybciej ;-)
powiedz mi jakie ty masz auto co bym mniej więcej wiedziała ;-) - kolor przede wszystkim[/quote]
Opel Corsa - ciemny odcień czerwieni ( to się chyba nazywa bordo )

Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Givera']Z tego co pamiętam to ostatnie ustalenia były takie, że spotykamy się na łąkach w okolicach Lublinka (tam gdzie ostatnio). Przy ogródkach działkowych. Ale może coś przeoczyłam. Więc gdzie się spotykamy???[/quote]
No to łąki koło lublinka

Link to comment
Share on other sites

Jak by ktoś ze zmotoryzowanych miał kłopoty z dotarciem :
[quote name='simbik']Dojazd na łąki koło Lublinka:

Jadąc od miasta ul.Maratońską wzdłuż osiedla po lewej stronie na wysokości skrzyżowania z ulicą Retkińską mijamy po lewej stronie rynek i rozpoczynamy wypatrywanie ulicy po lewej stronie :roll: (zaraz za przystankiem autobusowym, jakieś 300-400m za rynkiem - ale pojęcie odległości mam kiepskie ;) ) , w nią skręcamy, przejeżdżamy przez tory i zaraz za torami przed działkami skręcamy w prawo w drogę wyłożoną betonowymi płytami (tuż przed nią w prawo jest też zjazd na piaskową nią się też dojedzie ale zdecydowanie mniej komfortowo). Droga biegnie wzdłuż działkowego płotu i kończy się parkingiem przy wejściu do działek, tam się spotykamy i parkujemy :lol: .[/quote]

Link to comment
Share on other sites

bordo, bordo ;)
to gdzie mam dokładniej stać ?

teraz tak, ja będę w jasnych niebieskich jeansach lub ciemnych bo jeszcze nie wiem ;)
w kremowo niemieskiej kurtałce i z bordową torbą oriflame przez ramie ;)
Ty mnie pierwszy zauważysz, więc ;)

Link to comment
Share on other sites

:p a ja wammilego spacerku przydreptalam zyczyc :p coby deszczyk was zabardzo nie zmoczyl pomimo ze dzis lany poniedzialek :evil_lol: z checia ybm sie z wami wybrala ale moj pies leniuch nawet nie chce wyjsc na siku:evil_lol:
a tak serio to czekamy na ladniejsza pogode i chwilke wolnego czasu :)
pozdrawiamy :)
aaaa czekam na relacje foto:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']:p a ja wammilego spacerku przydreptalam zyczyc :p coby deszczyk was zabardzo nie zmoczyl pomimo ze dzis lany poniedzialek :evil_lol: z checia ybm sie z wami wybrala ale moj pies leniuch nawet nie chce wyjsc na siku:evil_lol:
a tak serio to czekamy na ladniejsza pogode i chwilke wolnego czasu :)
pozdrawiamy :)
aaaa czekam na relacje foto:cool3:[/quote]

I sadełko świąteczne rośnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Ja myślę że możesz czekać od strony Składowej na przystanku 70tki.[/quote]

a dokładniej to przy samym parku czy po przeciwnej stronie ? ( tzn nie musiała bym przez ulice przechodzić ? )

aha, mała zmiana, będę w czarnych nie jeansowych spodniach z kieszeniami na bokach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...