Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Koma :multi:

Beira jak na razie tfu, tfu, jest przyjaźnie nastawiona do wszystkich żywych istot, nie wspominając już o psach. Nie przepuści żadnej okazji aby troche pobrykać z innymi psiakami. Mimo swego dużego rozmiaru nie ma w niej ani krzty agresji. Przynajmniej do tej pory się nie ujawniła, i niech tak już zostanie.
A na spacerki najchętniej wybierzemy się w okolicach Retkini, ale w inne miejsca też z przyjemnością dojedziemy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Bellatriks[/B] może i lepiej nie musiałabyś się za swojego psiaka wstydzić :lol:
W moim przypadku, czy na takim spotkaniu będę, ważne jest gdzie to będzie i jakie psiaki będą. No i byłoby mi trochę głupio z suńką na lince :oops: bo puścić jej niestety- nie wyobrażam sobie... :shake:

Link to comment
Share on other sites

No proszę, to jest właśnie najczęstsze miejsce naszych spacerków. Ale raczej nigdy sie nie spotkaliśmy :lol:
My też wczoraj tam byliśmy, śniego po kolana, Beiry wcale nie widać ale dla niej to najlepsza radocha.

Może kiedyś się spotkamy, brodząc w zaspach śniegu :lol:

Kasia i Beira, która odsypia wczorajszego Sylwestra

Ps. Co do Beiry, uprzedzę ją aby z konsumpcją Twoich seterek się wstrzymała ;) Ale tak serio nie ma obawy nic im nie zrobi, jedynie chętnie z nimi poszaleje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma'][B]Bellatriks[/B] może i lepiej nie musiałabyś się za swojego psiaka wstydzić :lol:
W moim przypadku, czy na takim spotkaniu będę, ważne jest gdzie to będzie i jakie psiaki będą. No i byłoby mi trochę głupio z suńką na lince :oops: bo puścić jej niestety- nie wyobrażam sobie... :shake:[/quote]

Koma ja sobie nie wyobrażam żebym mogła wstydzić się za kogoś, kto byłby moim najlepszym i najwierniejszym przyjacielem.

Odpowiednio długa linka-i Komsko będzie hasać z innymi psami.
Albo można by wybrać się na jakiś ogrodzony teren(nie wiem.. do psiego parku??) i puścić ją luzem.
Przez ogrodzenie chyba nie przeskoczy?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Pokaż mi jakiś ogrodzony plac :roll: Bardzo bym chciała żeby gdzieś w okolicy był taki ogrodzony teren, mogłaby sobie suńka pobiegać no i mogłybyśmy spokojnie poćwiczyć posłuszeństwo bez obawy że zaraz mi w leci na ulicę czy poprostu zwieje :shake:

No ciekawa jestem co sobie byś o mnie pomyślała jak byś zobaczyła Komkę :lol: (totalnie psa rozpieściła wariatka :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Givera']
Może kiedyś się spotkamy, brodząc w zaspach śniegu :lol:
[/quote]

Moze ;) :lol:

Wczoraj bylismy po drugiej stronie pasa startowego , bo do terenow przed retkinia nie dalismy rady dojechac :angryy:

A w temacie spotkan - jezeli dopadna Cie tam kiedys dwie mlode seterki (ruda i czarna), ktorych wlascicieli nie bedzie w zasiegu wzroku - to bedziemy my :oops: Psiaki spaceruja niestety dosc daleko od nas i czasami gluchną na gwizdek :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MateuszCCS']Moze ;) :lol:

Wczoraj bylismy po drugiej stronie pasa startowego , bo do terenow przed retkinia nie dalismy rady dojechac :angryy:

A w temacie spotkan - jezeli dopadna Cie tam kiedys dwie mlode seterki (ruda i czarna), ktorych wlascicieli nie bedzie w zasiegu wzroku - to bedziemy my :oops: Psiaki spaceruja niestety dosc daleko od nas i czasami gluchną na gwizdek :oops:[/quote]
A w jakich godzinach można Was spotkać? Bo może też się wybierzemy, któregoś w miarę pogodnego dzionka.
A co do tego głuchnięcia to skądś to znam. Trza się po prostu przyzwyczaić.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma']Pokaż mi jakiś ogrodzony plac :roll: Bardzo bym chciała żeby gdzieś w okolicy był taki ogrodzony teren, mogłaby sobie suńka pobiegać no i mogłybyśmy spokojnie poćwiczyć posłuszeństwo bez obawy że zaraz mi w leci na ulicę czy poprostu zwieje :shake:

No ciekawa jestem co sobie byś o mnie pomyślała jak byś zobaczyła Komkę :lol: (totalnie psa rozpieściła wariatka :evil_lol: )[/quote]

Co bym miała o Tobie pomyśleć? Uważam, że jesteś fajna:p Rozpuszczenie psa to zupe.nie inna sprawa;)



No to już nie wiem gdzie się można wybrać:angryy: władze nie mają zielonego pojęcia o psach i to mnie najbardziej wkurza:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Givera']Koma, przepraszam za moją "niewiedzę" :roll: . Nowa jestem. Ale o co chodzi z tym ryzykowaniem? Chyba nie jest aż tak źle??[/quote]
Ale nie masz za co przepraszać ;)
Poprostu z moją Komką jest bardzo róźnie jeśli chodzi o kontakty z innymi psiakami, raz jest zupełnie ok, a nieraz jej się nie spodoba i już :roll:
a z ryzykowaniem chodziło mi o to że ona lepiej dogaduje sie z psami niż z suńkami, więc nie chciałabym żeby Twoją pogoniła :diabloti:
Dlatego zawsze muszę brać pod uwagę z kim miałaby się Koma spotykać ;)

[B]bellatriks [/B]dzięki :calus:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Poprostu z moją Komką jest bardzo róźnie jeśli chodzi o kontakty z innymi psiakami, raz jest zupełnie ok, a nieraz jej się nie spodoba i już :roll:
a z ryzykowaniem chodziło mi o to że ona lepiej dogaduje sie z psami niż z suńkami, więc nie chciałabym żeby Twoją pogoniła :diabloti:
[/QUOTE]

Każdy ma jakieś perypetie ze swoim psiakiem :shake: . U nas znowu problemem jest (nie wspominając już o tym, że nie zawsze przychodzi na moje wołanie, woli własne ścieżki - ale to przywilej młodości i rasy) to, że ona nie boi się i nie czuje respektu przed żadnym, nawet największym psiskiem.
W zabawie to zawsze ona jest górą i może też dlatego. Najgorsze jest to, że ona zaczepia wszystkie psy, nawet te na których widok ja jestem trochę przerażona a ona dawaj hola. Pokazywanie szpalerów ząbków i ostrzegawcze warczenie "spadaj mała" nic nie pomagają ona traktuje to jako element zabawy. Mnie ciarki przechodzą a ona się w najlepsze "bawi".
Tak więc jak Twoja Koma by ją troszkę pogoniła to dobrze by jej to zrobiło. Trza dać szkołę Gówniarze :mad: :evil_lol: .

[QUOTE]Dlatego zawsze muszę brać pod uwagę z kim miałaby się Koma spotykać ;-)[/QUOTE]
Wg mnie możesz nas brać pod uwagę :diabloti:



[QUOTE]Ludzie, jest nas tyle, a nie możemy sobie nic zorganizować???:crazyeye:

Wstyd!!!

Rozumiem, że zimą to nie macie ochoty sie gdzieś tachać w mróz[/QUOTE]

Ja czy mróz, niepogoda, deszcz czy śnieg chodzę z Beiroszką na długie spacery bo muszę, choć nie zawsze nam się chce:shake: . Ale takie spacerki na świeżym, mroźnym powietrzu dobrze robią i na zdrowie i na samopoczucie.
Tak więc jak ktoś ma ochotę na jakieś zimowe spotkanko to ja się zgłaszam jako pierwsza.
Kto następny?? :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Givera']W zabawie to zawsze ona jest górą [/quote]
I tego się tak troszeczkę obawiam :roll: Bo dla mojej paskudy zabawa jest wtedy gdy to ona jest górą :evil_lol:
Widać zadziory coś te nasze suńki :razz:

Chociaż, co my możemy z góry zakładać- psy jak to psy mogą się polubić albo nie, kto to wie :lol:

Moja sucz napewno byłaby na smyczy (przynajmniej napewno na początku) więc nie byłoby problemu.
O ile nieprzychodzenie na wołanie Twojej Beiry (nie pomyliłam? ;)) można zrzucić na młody wiek, o tyle nieposłuszeństwo mojej Komy to już tylko moje zaniedbanie :lol: Dlatego normalnie się boję, że w razie co- nie mam nad nią kontroli :roll:

ps. moja Komka uwielbia husky, nie wiem czemu :hmmmm:

Póki co- ja narazie nie piszę się na dalsze spacery bo jestem chora :placz: a i Komka jest niedysponowana :lol: co prawda już to końcówka, ale nie daj boże jakby mi teraz zwiała :mad:

Pozdrowionka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...