Jump to content
Dogomania

Sokołow Podlaski- Gapcio już szczęsliwy -o ogłoszenia prosi sunia z maluszkami


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

robimy tak- asia ty rozkmiń temat ze szczeniakami tylko bardzo uważnie, wiesz tak jak rozmawiałyśmy-bez emocji, spokojnie czy mają gdzie spać-buda dom, jak buda to jak wygląda czy krowi łańcuch, chude czy grubaski, w jakim stanie futro, zerknij czy gdzieś stoją miski, spytaj czym karmi i jak często....wiesz tak delikatnie niby z troską że pan ma ciężką sytuację że możesz mu trochę jakoś tam pomóc( zabierając psiaki i fundując sterylkę-na to też musi być składka)...czy pracuje, dzieci żona podpytaj czy lubią zwierzęta bo może to nos ale taki "dobry" nos:evil_lol:( o ile takie są)....
i dzwoń do mnie odrazu- będziemy dumać
wyczuj typa czy chce je załatwić teraz czy dajmy na to wstrzymałby ten wyrok na trochę-musimy mieć czas, a jak go nie będzie to ja szybko będę musiała podjąć decyzję, ale bez finansowej pomocy skończy się na czarnej doopie, więc- żesię tak wyrażę ja jestem lepsza w działaniu na powietrzu niż przed kompem więc niech ktoś zajmie się wątkiem i to prowadzi-organizuje kasę i takie tam, a inni szukają na szybko domów-bo ja już raz zostałam z ręką w nocniku i przykro mi było...bo tak jest jak psiak na DT to niech tam siedzi przecież mu dobrze, a tak nie może być....liczę na was

Link to comment
Share on other sites

No tak, jednak wiele osób nie wie o dogo, nie mówiąc o tym, że pewnie wiele nie wie tez o możliwości uzyskania jakiejkolwiek pomocy przez internet...
Wspaniale, że chociaż kilku psiakom udało się pomóc.

Ja na dogo trafiłam tez przez przypadek, po tym, jak znalazłam pod Carrefourem w Czyżynach jamniczkę- i szukałam stron, gdzie można umieścić informację o zaginięciu czy znalezieniu psa (jamniczka Mrówka od 6 lat jest ukochanym członkiem rodziny, mieszka u mojej Teściowej, nikt Jej jednak wtedy nie szukał..)

A z kolei na Allegro przez całkowity przypadek znalazłam swoją osobistą sunię Pestkę :)



Mam nadzieję, że sunia da się złapać Asi.
A Gapcio już złapany tak?

A tan biedny bocian?? kurcze...może trzeba zawiadomić np. straż pożarną, żeby Go sciągnęli, a potem to powinno np. Zoo przyjąć chyba

oo nie wiedziałam o takim stowarzyszeniu Bocian - mam nadzieję, że pomogą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']Asia przed chwilą mi mówiła że za nia biega[/QUOTE]

ale jej nie znalazła :shake:

[quote name='wtatara']ale żyje ten bocian- Jolu napisz mi jeszcze raz swój telefon -proszę. Tak schowałam ze go nie znajdę[/QUOTE]

Dzisiaj zapomniałam wziąć telefonu, :angryy: został w domu. Kiedy wrócę zadzwonię do Ciebie to wyświetli Ci się numer

[quote name='wujek & ciocia']w sprawie tego bociana zgłoście to pilnie w towarz przyrodniczym Bocian

[URL]http://bocian.org.pl/kontakt[/URL]

pzdr[/QUOTE]

Mówiła Asi o tym linku, jak tylko wróci do domu zaraz tam sie zgłosi. Dzwoniłam do nich, okazało się że mają też zgłoszenie o innym bocianie w innej wsi. Mówiłam, że koleżanka zadzwoni i dokładnie określi co i jak.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny jestem,
tak szybciutko pisze bo wracam po mame szczeniaczkow - zlapana przez pij.a.k.a i czeka u niego w domu - zadzwonila jak zajechalam do siebie do domu ze ma suczke, wiec za chwle bede wyruszac po mame, szczeniaki lipcowe, dostaly jedzonko i wode, i sobie siedza spokojnie u mnie - troche przestaraszone - ale to normalne ze wzgledu na cala sytuacje - podroz, nowe otoczenie ect. niech sobie siedza spokojnie i odpoczywaja,
jak wroce to wiecej napisze,
dodam tylko ze Gabciowi nic sie nie stanie przez najblizszy tydzien wiec jest czas na spokojnie zaplanowac - mam zdjecia - a szczeniaczki mialy juz wyrok do lasu i mama - zreszta juz tam byly - tylko wrocily......jak to nie wiem ale ich nie bylo dwa tygodnie i znow sie u p.i.j.a.k.a pojawily - sorry za chaotyczne pisanie ale tak szybciutko zebyscie mialy jakies informacje
niedlugo jade po sunie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']ale jej nie znalazła :shake:



Dzisiaj zapomniałam wziąć telefonu, :angryy: został w domu. Kiedy wrócę zadzwonię do Ciebie to wyświetli Ci się numer



Mówiła Asi o tym linku, jak tylko wróci do domu zaraz tam sie zgłosi. Dzwoniłam do nich, okazało się że mają też zgłoszenie o innym bocianie w innej wsi. Mówiłam, że koleżanka zadzwoni i dokładnie określi co i jak.[/QUOTE]

no to fajnie , że bocian zgłoszony...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...