Jump to content
Dogomania

MAKS - nie słyszy!!! i co z tego??? I TAK MA NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE!!!


Monday

Recommended Posts

Awit..:( Z całego mojego małego stada..on był calkowicie zdrowy:(:(:(:(:( Buba ma immunologiczną i nieuleczalną chorobę, Nika dysplazję biodrową, wszystkie leczone, on jeden był zdrów jak ryba..tak się wydawało..:(:(:( Miał tylko 6 lat..tak strasznie żałuję, że pozwalałam mu całe dnie hasać po ogrodzie...ale on kochał być na zewnątrz..:( On był wyjątkowy, szczególnie go kochalam:( Przyjmował wszystko takie jakim było, był zawsze radosny, cieszył się na nasz widok biegając jak szalony przez 15 minut z podkulonym tłustym zadkiem, robił najwięceh hałasu w całej okolicy, wszyscy sąsiedzi nie mogli wyjść z podziwu, że głuchy pies a najgłośniejszy, żartowali że tylko udaje, bo po co mu słuchać tyle bab w domu (3+2suczki)..tak bardzo za nim tęsknię:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Współczuję Ci bardzo.
I długo będziesz za nim tęskniła, moja Sonia umarła 8 lat temu, jeszcze chyba ze dwa lata temu jak o niej myśłałam, to płakałam. Teraz mogę myśleć, mówić i nie płaczę, płaczę rzadziej.

Odkąd poznałam Maksa na wątku, myślałam o nim, chciałam by miał dom.
Cieszyłam się, że znalazł się ktoś kto go chce mieć, komu nie przeszkadza, że nie słyszy.
Przecież jest tyle zdrowych psów.
Nieraz jak jestem/byłam w parku myślałam o Maksie, i jak ja bym spacerowała z niesłyszącym psem.
I tak sobie myślałam, że chyba bym nie odważyła się puścić luzem, zawsze byłby na cienkiej lince.
To jest niesprawiedliwe, najpierw odrzucony i niechciany, znalazł Ciebie i dom, powinien żyć nawet i z 10 lat jeszcze, a cieszyliście się sobą tylko 2,5 roku.
Gdyby był starszym kilkunastoletnim już psem, byłoby na pewno Tobie łatwiej pogodzić się z jego odejściem.
Bardzo mi przykro, bardzo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...