Jump to content
Dogomania

Czy to moze byc grzywka pp?


sahara

Recommended Posts

Ja wiedziałam ,ze jade po nagusa i jak mi pan w schronie powiedział .....po baaardzo starego ,bo zebow nie ma :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .....Ranysiu ...jak ja sobie przypomne te pchły ,ktore złaziły z niego i właziły na mnie w pociągu :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli jest szansa, ze da się mu uszka postawić?? :lol: Chociaż jak sierśc na uszkach odrośnie i będą oklapniętę, to psiaki też cudnie wyglądają :loveu:
Resuruss:
a masz adres strony? Chętnie zobaczę :)
Od razu wiedziałam, ze to ten jedyny.. Dzisiaj w nocy spać nie mogłam tak się doczekać nie moge chlopaka w domu, nawet zastanawiałam się, czy jutro nie pojechać, bo się wykończę do poniedziałku :lol:
Dziękuję za ohy i ahy, bardzo się cieszę, bo obiektywnie nie mogę powiedzieć, czy ładny jest, bo zakochana jestem po uszy :loveu:
Joy śle buziaki i podziękowania wszystkim zagrzywionym cioteczkom:
[IMG]http://i18.photobucket.com/albums/b133/nadirandaga/ju-2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hihi ,Agamo ja tez dostałam świądu na samo wspomnienie :evil_lol: ....Przed te pchły zrezygnowałam z podrozy w przedziale i przeniosłąm sie na korytarz - tam przynajmniej nie było ryzyka ,ze przelezą na kogos innego ;)

Dada!

Tu są foty :

[URL]http://www.resuruss.republika.pl/schronisko.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']ojejku jak on wyglądał.....a teraz to taki fajny i jego dzieci też, żałuję, że Molly jest taka mała bo zrobiłabym jej jego klonika tj Pasiak. :evil_lol:[/quote]

Oj nie chciałabys klonika w formie Pasiaka ......powaznie.....to diablica wcielona :evil_lol:

[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5792/dsc07061rn9.jpg[/IMG]

A tu Siwy z wczoraj....no upasło sie mu troszeczke,ale w koncu to łojciec :razz:

Link to comment
Share on other sites

Res chciałabym chciała.A co to za różnica czy będę miała diabła wcielonego x 2 czy razy 3. Molly tylko przy obcych to taki słodziak, i wszyscy się zachwycają a w domu to istne wcielenie diabła. Ostatnio jak kąpałam Toffika to ta małpa przyleciała do łazienki, ja patrze i nie wierze własnym oczom- a ona ma kryze na różowo zafarbowaną.Do tej pory nie wiem co ona zrobiła.

Link to comment
Share on other sites

Dada, mam nadzieję, że nie wytrzymałaś i pojechałaś dzisiaj, bo ja się doczekać nie mogę :cool3: :evil_lol:
Res, super metamorfoza, nie pamietam już dokładnie okoliczności w jakich Siwy znalazł się w schronisku, chętnie odświeżyłabym pamięć ;) , przypomniesz nam?
Na kiedy mam przygotować dossier Mychy? Podesłać na adres z Twojej stronki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Res chciałabym chciała.A co to za różnica czy będę miała diabła wcielonego x 2 czy razy 3. Molly tylko przy obcych to taki słodziak, i wszyscy się zachwycają a w domu to istne wcielenie diabła. Ostatnio jak kąpałam Toffika to ta małpa przyleciała do łazienki, ja patrze i nie wierze własnym oczom- a ona ma kryze na różowo zafarbowaną.Do tej pory nie wiem co ona zrobiła.[/QUOTE]

A dało się doprać?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no naszczęście dało się ale chyba tylko dlatego,że kupiłam szampon "do białego", bo już się wkurzyłam, bo też nigdy Toffika mmimo szorowania zwykłymi nie mogłam doprać. A po tym do białych i jasnych psów doprał się ładnie. Molly była bardzo zaskoczona, że jej kryze mocze i wogóle coś jej tam robie, miała minkę mówiącą :ale przecież ja niedawno się kąpałam...:lol:

Link to comment
Share on other sites

narzaie to obgryzała moje pazurki:evil_lol: a ja juz się boję tych jej pomysłów. Toffi był mniej szkodliwy bo robił mi tylko porządek w koszy na śmieci jak było za dużo a ja się zmądrzyłam teraz i kupiłam inny,którego sobie nie tworzą.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...