Jump to content
Dogomania

Tresura delikatnej suczki - pomóżcie


frotka32

Recommended Posts

Witam serdecznie,
mam na imie Agnieszka i jamniczkę w wieku 1 rok i 3 miesiące. Frotka jest bardzo wrażliwa, delikatna i emocjonalna. A jednocześnie mądra i szybko się uczy, reagując jedynie na pochwały (podniesienie głosu wywołuje u niej stres i hamuje rozwój). Nie potrafię jedynie nauczyć jej, że jestem jedyna osoba, od której może wziąć jedzenie - a właśnie na tym najbardziej by mi zależało. Nie jest to moja fanaberia, czy ambicja. Niedługo przeprowadzam się do domu, w którym mieszka kobieta nienawidząca psów. Parę lat temu otruła 9 -letniego owczarka podhalańskiego.
Bardzo proszę o pomoc - namiary na szkółkę dla piesków, w której są opanowani treserzy, potrafiacy bezstresowo nauczyć pieska między innymi tej komendy, która opisałam. Szukam szkółki najchetniej w Warszawie, ale mogą też być okolice.
Pozdrawiam serdecznie
Aga

Link to comment
Share on other sites

Frotka wczoraj w Krakowie byla impreze "Psy góra" do wawki zawita ona bodaj we wrzesniu i tam byly organizowane pokazy agility. Byli ludzie ze szkolki Russ ze swoimi psiakami. Duzo z psiakow z tej szkoly to filmowa elita moze u nich bedziesz sie szkolic z psica. Na marginesie ludzie fantastyczni z pasja milo bylo ogladac jak pracuja z psiakami byla to zabawa pies - własciciel.
jak co namiary na szkole moge wyslac PW

Link to comment
Share on other sites

Gosiu,
dziękuję za namiar. :lol:

GeBa,
jasne, że poproszę o ten kontakt na PW. :lol:

Jestem w trakcie robienia rozeznania i na pewno zdecydujemy się z Froteczką na jakiegoś prywatnego tresera, bo szkółki nie uczą tej komendy na zajęciach w grupie.

Wielkie dzięki za odzew i pomoc :multi:

aga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...