Jump to content
Dogomania

Kuba zwany Cichaczem MA WYMARZONY DOM!!!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UMilki']Nie ma psów idealnych!!! Każdy jakąś wadę ma. Kuba ciągle wyciąga posłanie z budy :D Woli samą słomę. I ciągle nie może zrozumieć, że nie ma głaskania jak jest skakanie.[/QUOTE]
Widziałam w jego boksie to posłanie ale nie przyszło mi do głowy,ze to jego robota...myślałam,ze suszyłaś coś i spadło...a Kuba to pies idealny...podkreślam IDEALNY!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ojojojojojoj!!! Kubuśku, w górę chłopaczku po domek.
A tak swoją drogą Kubuś już jest jakby u siebie. Dziś dał do zrozumienia "hotelowemu", że gdyby nie kraty to on by mu pokazał :D No wiecie co?! Mój Cichutki, spokojniutki Kubuś :D

Link to comment
Share on other sites

Podniesiemy. Jednak Kuba bliski jest ideałowi. Pogodny, towarzyski, nieskory do konfliktów (przykład: Arktik przyszedł do nas w odwiedziny właśnie wtedy, gdy Milka bawiła się z Kubą, Arktik warknął na Kubę i już wszystko było załatwione).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Tak, to prawda. Przydałoby się coś na kleszcze. Jeśli chodzi o odrobaczanie, to całe stadko było odrobaczane w maju.[/QUOTE]
Ile waży Kuba?Może jutro kupiłabym coś w lecznicy...chyba,że lepsza byłaby obroża taką jak mają Kora i Antek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...