Jump to content
Dogomania

Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))


ludwa

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uffffff, bo ciągle myślę o tych jajkach:)

Cajus
Jancio generalnie szuka domu i deklaracji. Jest już po kastracji. Błąkał się koło szkoły, więc do dzieci super. Koty też ok. Wielkości malamuta. Fajny, kontaktowy psiak.
Brać i kochać:)

Mam nadzieję, że zacznie chłopak jeść suche. Może na razie dobrze, że po kastracji tak nie wcina, to i sylwetka mu pozostanie:)

Link to comment
Share on other sites

A moze mu się u nas nie podoba. Mnie martwi, że on dziś w nocy próbował forsować kojec. Oderwał druga deskę, która miała go chronic od wiatru, chce wspinać się po siatce. Dziś z rana na wybieg wyszedł po tym na smyczy. Ja mam wrażenie, ze jemu totalnie nie podoba sie w kojcu, nie jest do tego przyzwyczajony i nie je. Lilka to jego przeciwieństwo, chociaz w kojcu jej się też pewnie nie podoba to jedzenie wciaga w parę sekund i najchetniej zjadła by metalową miskę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania012']Oj dziewczyny obawiam się, że Jancio to ma duszę włóczykija.[/QUOTE]

Nawet tak nie pisz bo mnie już brzuch boli. Ja nie jestem w stanie pilnowac jego kojca przez cały czas. Chociaż pocieszające jest to, że jego kojec miał kiedyś miejscowy włóczykij i nie zdarzyło u się z niego uciec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania012'][B][U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U][/B]
[COLOR=#0000ff]Megii czy Jancio ma jakąś adresóweczkę?[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Może dobrze byłoby go w czip go wyposażyć? Teraz jest jeszcze te darmowe chipowanie w Warszawie.[/COLOR][/QUOTE]
Jak tylko przyjechał, przy Ludwie zakładałam mu metalową mocna adresówkę - wszystkie psiaki u nas takie mają. Prosze Cię, nie stresuj mnie:)

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja myślę, że on szuka domu wewnątrz. A poza tym ja mam wrażenie, że on podobnie jak Lila potrzebuje kontaktu z człowiekiem i gdyby był w domu, to by nie póbował nawiewać. W lecznicy raz próbował wydostać się z klatki ale jak był puszczany jak nie było pacjentów, to chodził sobie zadowolony po lecznicy i nie próbował zwiać

Link to comment
Share on other sites

Napisze wam coś ciekawego:) Dziś około 15:30, kiedy byłam w pracy, zadzwonił do mnie miły Pan i powiedział, ze pracuje przy obowdnicy Serocka i ma moją zgubę. Zdębiałam. Na początku myślałam, że to jakieś żarty czy coś takiego ale Pan był całkiem miły i poważny. Powiedział, że ma psa z moim adreswonikiem, który pomaga im w budowie. Jak zapytałam jak ten pies wygląda wiedziałam, że to Jancio. Zaraz pojechałam po niego mój Darek (to około 3 km od nas), dał Panom 20 zł i rozpoczął oględziny miejsca ucieczki. Okazało się, że nasz partyzant wszedł na budę, która stała przy ścianie, odgiął siatkę i przecisnął się przez otwór o szerokości dokładnie 16 cm!!!
Nastąpiło przemeblowanie w kojcu - teraz budy stoją na środku, żeby nie miał się na czym zaprzeć i chyba to pomogło bo właśnie zjadł kolację i to pierwszy raz z apetytem.
W zwiazku z tym mam prośbę - nie piszcie już o ucieczkach włóczęgi bo wykrakałyście:) Co ciekawe moim zdaniem Jancio nawiał z tęsknoty. Teraz przy karmieniu, poszedł do ogródka, nic nie kombinował - zjadł, załatwił się i grzecznie czekał przy furteczce aż go zabiorę do kojca. Dziś jest dzień kiedy ja byłam w pracy do 16, Darek przyjechał do psiaków żeby je wypuścić koło 12; koło 14 poszedł do domu, a Jancio został sam, samiutki i chyba stąd ta wycieczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania012']To ja teraz będę tylko krakać tak: oj ... JANCIO SZYBKO ZNAJDZIE SUPER DOMEK ....
A na temat tabu milczę :ekmm:
No to jest Cwaniak Rembertowski8-)[/QUOTE]

cwaniak cwaniakiem- moj bezdomny był identol. długo błakał się po Broku i wsadzony do kojca poradził sobie z siatką w kilkanascie minut,.. i przelazł dziurą jak dla kota.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...