Jump to content
Dogomania

Toruń 20.08.2006 - wystawa krajowa


Mała_Tybetanka

Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja Was widziałam jak stałyscie tuż za mną w kolejce w sekretariacie ;) Ty i Paulinka.
Ale, że ja niekumata, to przyglądałam się i przeszło mi przez myśl, że "gdzieś je widziałam". Później Agasia (?) mi powiedziała kim Wy jesteście jak przechodziłyście obok :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']W Husky KASDAN DE CIUKCI od naszej USH- BOB:)
A LAREDO DE CIUCKI od Reimar NJWR:)
Obydwa zakonczyły championaty jeden młodzieżowy drugi dorosły:)[/quote]


[CENTER][COLOR=Navy]Jeszcze do tego III BOG[/COLOR]

:laola:

[COLOR=Navy]Gratulacje dla pozostałych zwycięzców Toruńskiej wystawy a w szczególność dla
[SIZE=4]POMERANIANA!!!![/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Ja Was widziałam jak stałyscie tuż za mną w kolejce w sekretariacie ;) Ty i Paulinka.
Ale, że ja niekumata, to przyglądałam się i przeszło mi przez myśl, że "gdzieś je widziałam". Później Agasia (?) mi powiedziała kim Wy jesteście jak przechodziłyście obok :lol:[/quote]
Miło było bardzo Cię poznać Viz!!:cool3::p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']W Husky KASDAN DE CIUKCI od naszej USH- BOB:)
A LAREDO DE CIUCKI od Reimar NJWR:)
Obydwa zakonczyły championaty jeden młodzieżowy drugi dorosły:)[/quote] Laredo ponadto BIS Jr. V Ja wystawiałam jeszcze chowa i grzywaczke, a do mł.ch. mam jakaś dobra passe wiec i ona skonczyła na tej wystawie championat. Chow CWC. Duże gratulacje dla właścicieli, zwłaszcza Lareda - oby tak dalej wiecej i wiecej:razz: No i oczywiście dla Agnieszki i Kasdana, który prezentował sie cudnie.

W Sopocie natomiast mój pies zaczął intera, debiutując w pośredniej. Na grupe nawet nie weszła, bo nie zdołałam dosuszyć. No i the end moich tygodniowych wakacji....nie predko uda mi sie wyrwać na dłuższy wyjazd. Praca, praca, praca:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH'][CENTER][COLOR=navy]Jeszcze do tego III BOG[/COLOR][/CENTER]


[CENTER]:laola:[/CENTER]


[CENTER][COLOR=navy]Gratulacje dla pozostałych zwycięzców Toruńskiej wystawy a w szczególność dla [/COLOR][/CENTER]
[COLOR=navy]

[CENTER][SIZE=4]POMERANIANA!!!![/SIZE][/CENTER]
[/COLOR]
[/quote]

Gratulacje! Piekny pies, super zaprezentowany! :) Kibicowaliśmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paolinka']BOG V i BIS III Pomeranian ;)
BIS II Jamnik Gługowłosy Standard
BIS I Bouvier

A ja z Weimarką Tajga Szara Sfora CWC, BOS, BOB i BOG III :multi: jupii :multi:

buziaki dla wszystkich nowo poznanych i dla tych "starych" znajomych - to byl bardzo mily powrot na wystawy, dziekuje wszystkim za mile slowa i za towarzystwo :Cool!:[/quote]

To Ty byłaś?! To wielkie gratulacje! Piękne psisko :) Twoje, czy tylko wystawiałaś?

Link to comment
Share on other sites

Witam, nazywam sie Jessy. Jestem włascicielka trzech bokserów Nicolasa, Calvadosa vel Kajtuś i Marihuany vel Marysia. Zdjecia mozna obejrzec na naszej stronie int: [URL="http://www.calvados-boxstar.neostrada.pl"]www.calvados-boxstar.neostrada.pl[/URL]
Takze bylismy na wystawie w Toruniu. Sedziowała nas Pani Aleksandra Swisulska??? ( pierwszy raz ja na oczy widziałam ). Marysia zdobyła Zw. Młodziezy koncząc tym samym Młodziezowy Championat Polski, a Kajtuś został Najlepszym Psem w Rasie.
Gratuluje wszystkim psiakom !!!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...