Jump to content
Dogomania

Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI


bonita

Recommended Posts

  • Replies 10.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yana']i ja tu wpadłam wieczorową porą :p[/QUOTE]

[quote name='zuzolandia'][I][B]I ja tezz i ja tezz :multi::multi:[/B][/I]

[I][B]Buziaczki :loveu:[/B][/I][/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]:multi::multi::multi:Witanko dziewczyny, dzięki że wpadacie:loveu:
Ja to tylko w pracy normalnie mogę na komp wchodzić, moje dzieci okupują domowy kompik:placz: i póki nie uruchomię drugiego ( który leży zamknięty bidok w pudle:diabloti::evil_lol:) to marnie będzie:shake:

[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wpisywałam się wczoraj, ale nie moge znaleźć mojego postu... Może pojawi sie poźniej...?
W każdym razie fotki bombowe, ale najlepsze to te portreciki Zgredka no i te w parze z panią B. Po prostu Cudne!:loveu:

Pzdr.[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Cieszkam że fotki się podobają
Następne może jutro zrobię, żeby tylko jako taka pogoda była:roll:
[/B][/I][/COLOR] [quote name='dbsst']chora :roll::lol::diabloti:[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Nie, zdrowa na umyśle:diabloti:[/B][/I][/COLOR]
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Oooo foty były:multi:


Powieś sobie nad stołem w jadalni:razz:
[URL]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/PA250628.jpg[/URL]

[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][I][COLOR=Blue]Taa i zamiast jeść będę wszystko tam zanosić:evil_lol:
[/COLOR][/I][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][FONT=Arial][I][COLOR=Blue] Siem rozczuliłam[/COLOR][/I]:loveu:[/FONT]
[URL]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/PA250582.jpg[/URL]
[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B] były foty, no zebyś wiedziała:diabloti:

Heloł moje Drogie :diabloti:
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']i co i nic sie nie działo przez cały dzień :roll:[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]No widzisz jakie nuuuuuuuuudy:evil_lol:[/B][/I][/COLOR]
[quote name='zuzolandia'][URL]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/PA250551.jpg[/URL]

[I][B]jesooooo jaki rozkoszny pycholl :loveu::loveu:[/B][/I]

[I][B]witajcie kofffani :multi:[/B][/I][/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]cześć i czołem:multi:[/B][/I][/COLOR]
[quote name='Iza i Avanti']Cześć Cioteńko![/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Cze cotka:loveu:[/B][/I][/COLOR]
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dlaczego Cie nie ma?:mad:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Bo ja, w przeciwieństwie do niektórych :diabloti: pracuję:diabloti:
i nie mam czasu gooopoty:roll::evil_lol:
.......no a tak poważnie mówiąc

Jestem:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:


[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']witam
jak bylam miastowa i taka do przodu to w zyciu nie myslalam ze rolnik ma tak stresujace zycie , co prawda stres jest zupelnie inny ale wcale nie mniejszy a czas goni jak oszalaly o dziwo
wsi spokojna wsi leniwa hihihi
prawda jest taka ze chyba jak kazdy sa momenty kiedy mam kua roboty a sa kiedy moge se troche poleniuchowac , jedyny inny aspekt to to ze robie kiedy ja chce i ile ja chce a nie ze musze bo mnie kaza ino bo mnie sam czas pogania :diabloti:
do tego goscie , do tego akurat urlop mego muza a co za tym idzie kupa pracy nadgonionej,do tego wizyzta wnuka i wsio do kupy :evil_lol:[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Ja też na wsi będę mieszkać więc słucham Cię:loveu::evil_lol:[/B][/I][/COLOR]
[quote name='dbsst']zafafluniona Bonito halo mówi się :evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]Nie słychać echa, więc....Jestem:ghost_2::evil_lol:



No, dziś mam dobry humor po wczorajszym koszmarnym dniu:shake:
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam
i bardzo sie ciesze ze jestes ale licze na zdjecia :evil_lol:
ja mysle ze mieszkac na wsi a stac sie rolnikiem-hodowca to dwie rozne przypadlosci :lol:
jedno i drugie na pewno jest fajne ale ma i swoje minusy jak zycie w ogole.
ja ino chcialm ci powiedziec ze mimo ze niby na wszystko mam czas to jednak czasem mi go brakuje [zwlaszcza jak se zle zogranizuje prace albo jak mnie len dopadnie to wtedy gonie w pietke] a stres no jak sie sama przekonalam to jednak jest zwlaszcza z pogoda i ludzmi od ktorych zlezna czasem jestem[brak wlasnych maszyn rolniczych] ale to nie o to chodzi , mnie sie podoba obecne moje zycie i wcale nie narzekam anibym nie wrocila do miasta za chiny, ja nawet do malutkich miasteczek po wieksze zakupy nie lubie jezdzic ale bez tego sie nie umam niestety obejsc wiec bywam czasem w miescie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']Witam
i bardzo sie ciesze ze jestes ale licze na zdjecia :evil_lol:
ja mysle ze mieszkac na wsi a stac sie rolnikiem-hodowca to dwie rozne przypadlosci :lol:
jedno i drugie na pewno jest fajne ale ma i swoje minusy jak zycie w ogole.
ja ino chcialm ci powiedziec ze mimo ze niby na wszystko mam czas to jednak czasem mi go brakuje [zwlaszcza jak se zle zogranizuje prace albo jak mnie len dopadnie to wtedy gonie w pietke] a stres no jak sie sama przekonalam to jednak jest zwlaszcza z pogoda i ludzmi od ktorych zlezna czasem jestem[brak wlasnych maszyn rolniczych] ale to nie o to chodzi , mnie sie podoba obecne moje zycie i wcale nie narzekam anibym nie wrocila do miasta za chiny, ja nawet do malutkich miasteczek po wieksze zakupy nie lubie jezdzic ale bez tego sie nie umam niestety obejsc wiec bywam czasem w miescie :angryy:[/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]Ja to chyba rolnikiem nie będę:p, znaczy się posadziłam trochę krzaków borówki amerykańskiej, ale to się chyba nie liczy co:cool3::evil_lol:
za to sasiady to prawie same rolniki:razz:


[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]No widzisz jakie nuuuuuuuuudy:evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]
straszne nudy straszne :cool1:

[quote name='bonita']
[COLOR=Blue][I][B]Jestem:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]

i co sie tak cieszysz jeszcze Ci w krzyżu strzeli :diabloti:
[COLOR=Blue][/COLOR]
[QUOTE=bonita;13397635

[COLOR=Blue][I][B]Nie słychać echa, więc....Jestem:ghost_2::evil_lol:
[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]

chojeja ten mój telefon :diabloti:

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Czemu wszędzie uważają że jestem niepoważna:placz:czemuuuuuuuuuuuu:diabloti:

[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]


zupełnie nie wiem :p

Witaj niedowidząca sis :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']straszne nudy straszne :cool1:

[COLOR=Blue][I][B]:cool1:[/B][/I][/COLOR]

i co sie tak cieszysz jeszcze Ci w krzyżu strzeli :diabloti:

[COLOR=Blue][I][B]Nie bojaj, ja tam wysportowana jestem, to że starsza nie znaczy że bez formy:diabloti:[/B][/I][/COLOR]
[COLOR=Blue][I][B]Jogging co rano do auta robię z 5-10 metrów:cool3:[/B][/I][/COLOR]
Witaj niedowidząca sis :cool1:[/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]A co mojej uwadze umknęło:cool1:[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]A co mojej uwadze umknęło:cool1:[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]
ło matko to można Cie w maratonie normalnie wystawić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
nie powiem napewno wpadniesz na to co Ci umkneło :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']ło matko to można Cie w maratonie normalnie wystawić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[COLOR=Blue][I][B]A coś myślała:eviltong::evil_lol:[/B][/I][/COLOR]
nie powiem napewno wpadniesz na to co Ci umkneło :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]Nie wiem, juz mnie mózg od myślenia boli:shake::evil_lol:

Nie zauważyłam nudów czy co:diabloti:
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

oskarżyłaś kogos bezpodstawnie :diabloti: ha ha ha nie powiem kogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
że niby BZ a tam aż się roi od Z :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

maratończyku a żeńska forma to maratonka:roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']oskarżyłaś kogos bezpodstawnie :diabloti: ha ha ha nie powiem kogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
że niby BZ a tam aż się roi od Z :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

maratończyku a żeńska forma to maratonka:roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Znaczysię jestem bez formy... jednak:hmmmm:[/B][/I][/COLOR]
[COLOR=Blue][I][B]W BZ chodziło o poruszane tematy, a nie brak fotek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

mnie sie tak bardzo przypadkiem zostalo rolnikiem, najpierw byl jeden kun corci , zrobilo sie piec a jak corci sie odechcialo to szkoda bylo roboty izaangazowania finansow w pastwiska wiec sie przezucila na hodowle daniel.
a mial byc domek weekendowo-wakacyjny:lol:


za to nikt sie nie czepia o ilosc psow, poza mezem oczywista, czasami wiec se nie szkoduje

to uwazaj zebys przypadkiem nie zostala z nagla plantatorem borowek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Kunie, Daniele super sprawa :loveu:
Nasz sąsiad również stadninę zaczął budować, wiec w niedalekiej przyszłości będe miała widok na kunie z okna :loveu:
[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ja poproszę o wynajęcie pokoiku:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][I][COLOR=black]Hej dziewczyny :multi:[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=black]Kilka fotek Bonka na wolności:evil_lol:[/COLOR][/I][/B]
[IMG]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/PA310641.jpg[/IMG]
[B][I]wyczuła jakiegoś stworka[/I][/B]
[IMG]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/PA310639.jpg[/IMG]

[IMG]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/PA310654.jpg[/IMG]

[IMG]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/PA310653.jpg[/IMG]

[B][I][COLOR=black]Widoczek z przed naszego domku[/COLOR][/I][/B] . [B][I]Pustki co[/I][/B] :cool3: [COLOR=black][B][I]i oby jak najdłużej:diabloti:[/I][/B][/COLOR]
[IMG]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/PA310647.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Znaczysię jestem bez formy... jednak:hmmmm:[/B][/I][/COLOR]
[COLOR=Blue][I][B]W BZ chodziło o poruszane tematy, a nie brak fotek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahahaha moja kulpa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ja poproszę o wynajęcie pokoiku:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

nie wynajmuj jej ona chodzi po galeriach i się wprasza, Najpierw u Izy potem u Ciebie a na końcu u mnie...............może jeszcze gdzieś się wpraszała aż tak jej nie śledzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

fajne wsiowe widoki ----- zazdrościmy :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...