Jump to content
Dogomania

CACIB-Presov/SK, 18-19-20.02.2011 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.dogomania.pl/members/93544-karkakarka"][B]karkakarka[/B][/URL], podzwoń po bankach i popytaj gdzie ile chcą za przelew międzynarodowy w obcej walucie - bo jedne banki chcą 150zł a inne 20zł.. ja obdzwoniłam na razie 3 banki i wychodzi że za ten przelew dam 20zł w mbanku.. z tym że tam mam konto, nie wiem jak wygląda to kiedy się nie ma konta w mBanku - ale tak czy siak warto popytać bo różnice są duże (najwięcej krzyczeli w PKO..)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']ING Bank Śląski ma przelewy do UE w euro za 5zł.[/QUOTE]
A to 5 zł nie jest przypadkiem wtedy gdy się spełni wymagane pięć warunków? A jednym z warunków jest opcja SHARE, tzn że część z przelew pokrywa osoba odbierająca :roll: Bo w alior banku też jest 5 zł jak się spełni m.in. ten warunek, a jak nie to 70 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']A to 5 zł nie jest przypadkiem wtedy gdy się spełni wymagane pięć warunków? A jednym z warunków jest opcja SHARE, tzn że część z przelew pokrywa osoba odbierająca :roll: Bo w alior banku też jest 5 zł jak się spełni m.in. ten warunek, a jak nie to 70 zł[/QUOTE]

właśnie, wczoraj miałam identyczny dylemat! bo też dotarłam do tego ING i ich "warunkow" przelewu za 5taka. a z 2giej strony mam info, że było jednak płacone w ING za free za wystawe, a w tych "wystawowych" przelewach chyba raczej nie akceptują innej formy niz SHA.. w pon trzeba podzwonić się dowiedzieć..;) może jak założysz jakieś konkretne konto u nich to te warunki są ciut inne..?

Link to comment
Share on other sites

FLY, ja tak wysyłam od wielu lat ( mam konto walutowe) i nie mam żadnych warunków i nigdy nie ponosiłam zadnych dodatkowych kosztow. Jedyny moment kiedy tak nie moglam zrobic gdy mialam JA problem z euro ;) Bo tez lepiej jest wplacic "swoje" niz by bank nam przewalutował ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shaluka']FLY, ja tak wysyłam od wielu lat ( mam konto walutowe) i nie mam żadnych warunków i nigdy nie ponosiłam zadnych dodatkowych kosztow. Jedyny moment kiedy tak nie moglam zrobic gdy mialam JA problem z euro ;) Bo tez lepiej jest wplacic "swoje" niz by bank nam przewalutował ;)[/QUOTE]

dzięki za info;)

a powiedzcie- ktoś wie czy można zgłaszać mailem, albo jakoś drogą internetową?? bo na stronie ciągle wisi "online entry form soon"..a za 3 dni mija 1szy termin://

Link to comment
Share on other sites

FLY - nie wiem, gdzie Ty patrzysz, ale ja dzisiaj zgłosiłam on-line i jest OK. Juz nawet dostałam potwierdzenie na jednego psa:)
[url]http://piskay.com/vystavy/prihlaska[/url]

Mam tylko taka uwagę - jeżeli chcesz zgłosić kilka psów, to lepiej zgłoś pojedynczo. Bo ja zgłosiłam od razu 4 i .... djupa, nic się nie wysłało, nic się nie zgłosiło. Za duży pakiet. Więc zgłaszałam pojedynczo: wypełniłam formularz - enter, drugi pies - enter itp.

NADAL MAMY MIEJSCE W BUSIE:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']FLY - nie wiem, gdzie Ty patrzysz, ale ja dzisiaj zgłosiłam on-line i jest OK. Juz nawet dostałam potwierdzenie na jednego psa:)
[URL]http://piskay.com/vystavy/prihlaska[/URL]

Mam tylko taka uwagę - jeżeli chcesz zgłosić kilka psów, to lepiej zgłoś pojedynczo. Bo ja zgłosiłam od razu 4 i .... djupa, nic się nie wysłało, nic się nie zgłosiło. Za duży pakiet. Więc zgłaszałam pojedynczo: wypełniłam formularz - enter, drugi pies - enter itp.

NADAL MAMY MIEJSCE W BUSIE:)

Pzdr.[/QUOTE]

Oj faktycznie..zamiast przeczytać pierwszą strone która się otwiera, odrazu przeszłam do "entry fees" i tam właśnie była info że formularz online wkrótce-co mnie zmyliło i zniechęciło do dalszych poszukiwań:P dzięki!

szkoda, że nie jedziecie na sob bo bym się zabrała chętnie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']

szkoda, że nie jedziecie na sob bo bym się zabrała chętnie;)[/QUOTE]
Wielka szkoda ....

Edid:
Mam pytanko bo ja jeszcze zaliczam sie do Lalików:roll:
dzisiaj weszłąm na [url]http://piskay.com/vystavy/prihlaska/registration[/url]
i jest Registračné údaje co tu trzeba wpisac mój e-mail i hasło
nie wiem kąmpletnie jak zgłosić psa:-(- hehe jaki wstyd :oops:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Wielka szkoda ....
Edid:
Mam pytanko bo ja jeszcze zaliczam sie do Lalików:roll:
dzisiaj weszłąm na [url]http://piskay.com/vystavy/prihlaska/registration[/url]
i jest Registračné údaje co tu trzeba wpisac mój e-mail i hasło
nie wiem kąmpletnie jak zgłosić psa:-(- hehe jaki wstyd :oops:
pozdrawiam[/QUOTE]
Po kolei wpisujesz:
adres mailowy (na który przyjdzie potwierdzenie)
hasło (dowolne)
powtarzasz hasło

Imię
Nazwisko
pole "Tituly" - omijasz, bo u nas nie wpisuje się inzynierów, magistrów przed nazwiskiem
Ulica, nr ulicy, nr mieszkania
Miasto
Kod pocztowy = PSC
telefon
Państwo - wybierasz z listy/katalogu rozwijanego

Wciskasz klawisz - rejestracja. I po chwili (bez jakiegoś specjalnego oczekiwania i potwierdzania) - możesz już wpisywać dane psa. Po kliknięciu pokazuje sie I stron - Twoje dane, klikasz na next - dane psa...
Jeżeli nie znasz słowackiego języka, to wybierz opcję angielskojęzyczną (po prawej stronie, na początku formularza).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Po kolei wpisujesz:
adres mailowy (na który przyjdzie potwierdzenie)
hasło (dowolne)
powtarzasz hasło

Imię
Nazwisko
pole "Tituly" - omijasz, bo u nas nie wpisuje się inzynierów, magistrów przed nazwiskiem
Ulica, nr ulicy, nr mieszkania
Miasto
Kod pocztowy = PSC
telefon
Państwo - wybierasz z listy/katalogu rozwijanego

Wciskasz klawisz - rejestracja. I po chwili (bez jakiegoś specjalnego oczekiwania i potwierdzania) - możesz już wpisywać dane psa. Po kliknięciu pokazuje sie I stron - Twoje dane, klikasz na next - dane psa...
Jeżeli nie znasz słowackiego języka, to wybierz opcję angielskojęzyczną (po prawej stronie, na początku formularza).

Pzdr.[/QUOTE]
WIELKIE DZIĘKI asiaczku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...