Jump to content
Dogomania

Róznica pomiędzy Jackiem a Parsonem


Recommended Posts

No jasne, że Franca kojarzę! ;)
Super, że ludzie biorą teriery do sportu, chociaż nadal jest ich mało.
Też jestem ciekawa jak się rozwinie.
Edit: powiedz Basi żeby założyła maleństwu terierzemu wątek na forum russellowym!


W sumie masz rację , chyba mam prawo się trochę 'ponarzucać' :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bzikowa']

W sumie masz rację , chyba mam prawo się trochę 'ponarzucać' :evil_lol:[/quote]

To podstawa sukcesu :cool3:

Jak czekałam na kuszę to przynajmniej raz w tyg hodowczyni miała maila ode mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

teraz jak czekam na nowe maleństwo to też się ode mnie odpędzić nie mogą :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='Bzikowa']noo pani Bibiana była maltretowana mailami, muszę przyznać :lol:

trochę mi zapał siadł przez tę sytuację ... :roll: więc na razie siedzę cicho.

a na jakie 'nowe maleństwo' czekasz? :)[/quote]

Kobitko, Bibbiana ma jeszcze jedną sunię - ma teraz 5 miesięcy :cool3::cool3::cool3: i czeka na nowy domek

Link to comment
Share on other sites

Teraz to ja jestem zawalona studiami :roll:
Planuję brać psa tylko i wyłącznie w wakacje żeby mieć na początku dużo czasu dla niego, więc muszę poczekać. Ale przyznam szczerze, że nie mam jakiegoś ogromnego 'parcia' na szczeniaka, przyjdzie odpowiedni moment to będzie i szczeniak.

A na zawodach w Bratysławie widziałam brata miotowego Banshee, był agresywny... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Teraz to ja jestem zawalona studiami :roll:
Planuję brać psa tylko i wyłącznie w wakacje żeby mieć na początku dużo czasu dla niego, więc muszę poczekać. Ale przyznam szczerze, że nie mam jakiegoś ogromnego 'parcia' na szczeniaka, przyjdzie odpowiedni moment to będzie i szczeniak.

A na zawodach w Bratysławie widziałam brata miotowego Banshee, był agresywny... :shake:[/quote]

Beetlejuice?

startował tez na wystawie - nie był tym zachwycony
ale powiem ci, że z tego miotu to tylko Banshee ładna jest :)

Jak zobaczyłam jej brata, to się lekko zdziwiłam:razz:

Skoro teraz studia, to faktycznie niezbyt dobry czas na psa

Link to comment
Share on other sites

Tak, Beetlejuice. Biegał 'tak sobie', tzn przeciętnie - jak na parsona oczywiście po prostu stać je na dużo więcej. Ale to sobie wytłumaczyłam tym, że to może kwestia przewodnika, który sobie nie poradził, nie wiem.
Ale rzucał się na mojego Bezika (który tym razem naprawdę nie zaczął pierwszy) i na Fionę Małogosi też z tego co pamiętam.

No niestety studia okazały się bardziej wymagające niż sądziłam... Ale nawet bardzo nie żałuję tego, że się szczeniak na razie nie udał. Mam Bezika i chciałabym z nim jeszcze dużo popracować w agility bo wiem, że stać go na wiele więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Tak, Beetlejuice. Biegał 'tak sobie', tzn przeciętnie - jak na parsona oczywiście po prostu stać je na dużo więcej. Ale to sobie wytłumaczyłam tym, że to może kwestia przewodnika, który sobie nie poradził, nie wiem.
Ale rzucał się na mojego Bezika (który tym razem naprawdę nie zaczął pierwszy) i na Fionę Małogosi też z tego co pamiętam.

No niestety studia okazały się bardziej wymagające niż sądziłam... Ale nawet bardzo nie żałuję tego, że się szczeniak na razie nie udał. Mam Bezika i chciałabym z nim jeszcze dużo popracować w agility bo wiem, że stać go na wiele więcej.[/quote]

Nie powiem ci dokładnie, bo zbyt byłam zajęta wystawianiem, żeby się przyjrzeć :)
a tak patrząc na stronkę Bibiany, to niewiele z nimi "sportuje", więcej wystawia, dopiero tak porządniej looknęłam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...