Jump to content
Dogomania

Znaleziono setera szkockiego gordona. Już w swoim domu.


Agnie Koty

Recommended Posts

Witam. Znalazłam setera szkockiego gordona. Ma tatuaż. Suka, lat 9, szkolona, przesympatyczna. Czekam na odzew z byłej hodowli. Może ktoś coś wie, może ktoś jej szuka? Dodam, że jest wychudzona, sierść była w kiepskim stanie. Chyba długo się tułała. Ale najważniejsze, ze humor i apetyt jej dopisują. Sunia jest bezpieczna, ma na razie gdzie mieszkać, była u weterynarza. Podejrzewam, że mogła komuś uciec bo ma cieczkę. Dawalismy komunikat przez lokalne radio, wie o niej Straż Miejska, Wydział Ochrony Srodowiska, ma papierowe ogłoszenia.

[URL="http://img707.imageshack.us/i/gordonh.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6936/gordonh.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Agusiu Droga! Odkąd założyliśmy Stowarzyszenie prawie mnie nie ma na dogo.
Nie mogę edytować pierwszego postu, zatem tu sprostowanie, sunia ma 7 lat nie 9. Początkowo błędnie odczytaliśmy tatuaż i stąd zamieszanie. A na odzew z byłej hodowli nie czekam, bo nie mam jak. Będę szukała kogoś o tym nazwisku przez facebook i napiszę zwykły list, może mieszka tam ktoś z rodziny...

Link to comment
Share on other sites

Yes! Yes! Yes! Dziś rano seterka wróciła do swojego domu. Dzwoniłam do oddziału w Warszawie i dali mi telefon. Przyjechała po nią właścicielka, były piski, łzy szczęścia i wzruszenia. Saba, bo tak się nazywa, uciekła pod nieobecność opiekunów. Szukali jej tylko u siebie, czyli w sąsiednim mieście, w Milanówku. Mam nadzieję, że ją zachipują.
Dziękuję wszystkim za pomoc i zainteresowanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...