Jump to content
Dogomania

Whiskasowy Burasek szuka domu!!!!


Avilia

Recommended Posts

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Avilla była na dogo dziś po 18... ale po co się tu odezwać - pewnie ma wazniejsze sprawy

a ja dziś znowu powiedziałam jednej pani że dziś sprawdzamy dom dla tego kota - mam dość!

qrwa - tak się nie traktuje ludzi, którzy chcieli pomóc! bo JA Avillo nie wzięłabym kota od tej karmicielki - TY go wzięłaś, u Ciebie niby nie mógł być bo psy go chciały zjeść, a potem zaraz jakoś innego nie chciały zjeść - cudownie po prostu...

pewnie powinnam była dzwonić do Ciebie nie, utrzymywać kota, pilnować, żeby moje psy go nie pogryzły i jeszcze się dopraszać o informacje czy była wizyta, którą obiecałaś zrobić? trudno tu było napisać czy była za wizyta czy nie...

mam dość robienia ze mnie wała, mam dość robienia z ludzi wała... bo dzwonią, a ja mówię że NIE WIEM czy jest aktualne SIC!


dziękuję Ci bardzo Avilla - tak właśnie na forum sypią się relacje między ludźmi - gratulacje - daleko tak zajdziesz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Avilla była na dogo dziś po 18... ale po co się tu odezwać - pewnie ma wazniejsze sprawy

a ja dziś znowu powiedziałam jednej pani że dziś sprawdzamy dom dla tego kota - mam dość!

qrwa - tak się nie traktuje ludzi, którzy chcieli pomóc! bo JA Avillo nie wzięłabym kota od tej karmicielki - TY go wzięłaś, u Ciebie niby nie mógł być bo psy go chciały zjeść, a potem zaraz jakoś innego nie chciały zjeść - cudownie po prostu...

pewnie powinnam była dzwonić do Ciebie nie, utrzymywać kota, pilnować, żeby moje psy go nie pogryzły i jeszcze się dopraszać o informacje czy była wizyta, którą obiecałaś zrobić? trudno tu było napisać czy była za wizyta czy nie...

mam dość robienia ze mnie wała, mam dość robienia z ludzi wała... bo dzwonią, a ja mówię że NIE WIEM czy jest aktualne SIC!


dziękuję Ci bardzo Avilla - tak właśnie na forum sypią się relacje między ludźmi - gratulacje - daleko tak zajdziesz...[/QUOTE]

No właśnie tak załatwia sprawy Avilia!:angryy:

[B]malawaszka[/B] słuchaj a może wyjściem będzie oddać go do schroniska??
Wiem , że to okrutne ale co zrobisz?
Ja nie mogę go już wziąć bow piątek mój mąż stracił pracę i sama muszę wyżywić swoje zwierzęta.
Chciałabym Ci jakoś pomóc:placz:

Link to comment
Share on other sites

Wizyta została przesunięta na nadchodzący tydzień.Jak powiedziałam,że tam pojadę i wizytę zrobię to tak będzie!

Marzycielko jak załatwia sprawy Avilia?! Moja wina,że transport mi się wtedy posypał?Miałam kolejny na za 2 dni,ale Ty już czekać nie chciałaś!Więc bardzo Cię proszę o nie udzielanie się jak to Avilia sprawy załatwia.

Malawaszko w tym tygodniu przyjeżdżam po kota.Zadzwonię lub napiszę w który dzień będę.Nie mam już samochodu więc będę musiała przyjechać komunikacją miejską,więc umówimy się gdzieś na przystanku w Siewierzu.

Nie wiem gdzie go dam,ale nie życzę sobie gnojenia mnie.Powiedziałam jak sytuacja wygląda,że ja nie mam gdzie go zabrać,że mam obecnie ciężką sytuację,ale teraz to jest mało ważne.Najwyżej będę go trzymała w transporterze,jeżeli dom się nie zdecyduje.Co potem?Nie mam pojęcia.
Oprócz zwierząt mam jeszcze własne życie i własne problemy!Ale zrozumieć tego nie można prawda? Najlepiej błotem obrzucić.

Link to comment
Share on other sites

Kota Ci nie dam żebyś go trzymała w transporterze - wybacz, ale nie po to wkładam w niego serce żeby teraz na poniewierkę skazać, nie dam Ci go w ogóle - odpuść sobie teksty o gnojeniu bo wyobraź sobie, że nie Ty jedna masz życie swoje i zwierzęta czy też ich brak... każdy z nas ma - wow ale odkrycie :lol:

Kot jest u mnie i tu zostanie - pojedzie tylko do nowego domu

mogłaś napisać wczoraj, że wizyty nie było, ale po co prawda?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=purple][B]Zapraszam na rewelacyjne bazarki na sznupy!!!! Z tych trzech możliwe łączenie wysyłki[/B][/COLOR][/SIZE] :cool3:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/203659-Dres-FEYENOORD-Bluza-REP.-Pl-spodnie-RESERVED-kurtki-DIADORA-na-sznupy-15.03-20.0[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/203665-PSIE-BURBERRY-VIVOG-zabawki-ko%C5%82derki-wyrzutnie-pi%C5%82ek-na-sznupy-do-15.03-20.00[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/203646-KOSMETYKI-na-sznaucery-do-15-marca-g-20.00[/url]

Link to comment
Share on other sites

była dzisiaj :loveu: ogromnie dziękuję [B]Magdzie H[/B] :Rose:

w środę albo czwartek mały zbój przeprowadza się do Tychów :kciuki: nie cieszyć się dopóki nie będzie na swoim!!!!


Domek z Pawłowicach może zasiedlić inny kociak - może Budrysek albo Klaudus ma podobnego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']była dzisiaj :loveu: ogromnie dziękuję [B]Magdzie H[/B] :Rose:

w środę albo czwartek mały zbój przeprowadza się do Tychów :kciuki: nie cieszyć się dopóki nie będzie na swoim!!!!


Domek z Pawłowicach może zasiedlić inny kociak - może Budrysek albo Klaudus ma podobnego?[/QUOTE]



Trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiem to tak bo ten się bardzo podobał - ja przemyślałam sprawę i jednak dla niego może lepszy dom niewychodzący - wtedy ma szansę się oswoić bo jak będzie uciekał na dwór to nie widzę u niego szansy na postępy - tam może lepiej jakiegoś spokojniejszego kotka nie dzikusa

Link to comment
Share on other sites

Czy Burasek dzisiaj jedzie do domu? Strasznie długo zajęło mi znalezienie tego wątku. Rozmawiałam przez telefon z malawaszka jakiś czas temu i już, już mieliśmy dzwonić jeszcze raz w jego sprawie a tu takie wieści... Ale najważniejsze, że kot znalazł domek. 3mam kciuki i będę śledzić jego losy do czasu kiedy znajdzie się już w nowym domu.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...