Jump to content
Dogomania

Prosze O Pomoc!


domispeed

Recommended Posts

Witam
Mam pytanie. Mam owczarka niemieckiego, który strasznie często sie drapie i czyści, myje, ,,iska się" i gryzie po sierści. Informuję że niema pcheł ale czy to normalne że tak bardzo się czyści?? Powiedzcie:) Czasmi go ją (suka Roxi) polewamy wodą chłodną - czy to własnie jest przyczyną??
Prosze o dopowiedz:)
Pozdrawiam
Dominik

Link to comment
Share on other sites

To jedzenie wcale nie jest takie normalne.Wołowina jest najlepsza,ale alergenna.Kurczaki niby dietetyczne,ale faszerowane hormonami i antybiotykami (dlatego niewskazane sa surowe -gotowanie likwiduje część tego świństwa,i podroby oraz łby-tam sie tego najwięcej kumuluje).Chemikalia-miałam na mysli:pies podwórkowy-środki chwastobójcze na trawniku,impregnat na budzie,srodki ochrony roślin,itp.Pies domowy-płyny do płukania tkanin,do prania dywanów,odświeżacze powietrza itp. Mozliwa jest też jakaś choroba skóry,ale jezeli drapie sie po całym ciele,to stawiam raczej na nadwrażliwość na jakiś czynnik zewnętrzny.Niemniej trzeba dokładnie obejrzeć skórę.Może jest tylko przesuszona i załatwi sprawe wiesiołek,tran, gammolen,czy choćby oliwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...