Jump to content
Dogomania

Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!


kasumi

Recommended Posts

Rozmawiałam ostatnio o niej z dr Sebastianem i mówił że ma jeszcze gwoździa w łapie i nie nadaje się narazie do adopcji, ale ja pytałam czy można ją już ogłaszać, gdyby znalazł się jakiś DT który by z nią przyjeżdżał do lecznicy to może by ją wydali, to już trzeba pytać w lecznicy.
Edit.
pisanie drukowanymi literami w necie oznacza krzyk, wyluzuj Anita i nie obrażaj ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Wiem dlaczego na Radom w innych województwach mówią - warcholstwo
"Kielczaki to podobno scyzoryki, radomiaki to warchoły" - tak sie goda
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
Wiesz Anita Ty wykazałaś się większym warcholstwem niż się zwykło plotkować o radomiakach !!!
Każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów i nikt a tymbardziej Ty tego nie zabronisz. Forum dogamanii jest dla wszystkich, nie tylko dla Ciebie a prawdziwa cnota krytyki się nie boi:)

Link to comment
Share on other sites

PROSZE ABY TEMATEM PLOTEK BYLY PIESKI, które SAME WYCIĄGACIE Z TEGO - wg co niektórych - bardzo złego schroniska - OK!

[B]NIE nawidze jak ktoś przeinacza moje słowa [/B]--- Proszę się nie powoływać na moje słowa z Dogo, których nawet nie ma jesli chodzi tutaj o spaniela - chociażby

SPRAWA SPANIELA - jak tak było z nim źle to czemu nie zabrała żadna z was go i nie oczysciła???

[B]PODHALANKA po operacji nogi JEDZIE DO HOTELIKU gdzie będzie rehabilitowana![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula'][B]
pisanie drukowanymi literami w necie oznacza krzyk, wyluzuj Anita i nie obrażaj ludzi.[/B][/QUOTE]

to nie krzyk - to wyróżnienie.... JA MAM czasami dość rozgrywek w radomskim schronisku ...
Ten wątek jest po to aby ogarnać temat psiowy
[B]JEST PIES - potrzebna pomoc - szukamy domu - sprawdzamy dom - MA DOM[/B]

i po co komentować na boku czy ten..a ten pies - był dobrze - źle leczony...
TO schron - jeden jest w lecznicy jak Podhalanka, a inny jest leczony w schronie - a w schronie-jak leczenie to tylko profilaktyka...
a w Radomiu i tak robi się wiecej - STERLIZACJE/KASTRACJE/podstawowe zabiegi chir./
Psy nie umeirają hurtowo - o nie się walczy....

Po cym ludziom w schronie skrzydła podcinac bo tej czy tamtej się nie podoba się P. Kierownik..Pani WET...

dajcie troche na luz i moze polobbujcie takie psy, któe ze schronu nie wyjdą na adopcje z miejsca....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy'][B]Może mi ktoś powiedzieć CO SIĘ DZIEJE Z PODHALANKĄ, kt jest w Pankracym?[/B][/QUOTE]

ona tam, ciągle jest?
mam iść do pankracego?

ja nie ogarniam niech ktoś wyraźnie napisze do mnie

dzwoniłam do schronu o bubu, ale nikt nie odbierał
spróbuję jutro

anita dzięki za pomoc w sprawie lady

ten wątek szczeniacki????
to radomskie maluszki?
wątek cały jest radomski?
czy tylko niektóre są radomskie?
wrzucić je na szczeniaki starszaki radomskie?

skąd się wziął borys?
widziałam ogłoszenia labka biszkopta zaginionego
chyba pies zaginął w styczniu
to może być borys?
borys jest na forum labkowym?

Link to comment
Share on other sites

Lilith Podhalanka jest cały czas w pankracym, Anita napisała że pojedzie potem do hotelu. A ogłoszenie w lecznicy chyba dotyczyło Pedra, którego zdjęcia zamieszczałam tutaj na wątku, ale własnie dzisiaj sie dowiedziałam że Pedro się znalazł:):) przygarnęła go jakaś pani z okolic Radomia, psiak jest już pewnie z powrotem w domu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']ona tam, ciągle jest?
mam iść do pankracego?

ja nie ogarniam niech ktoś wyraźnie napisze do mnie

dzwoniłam do schronu o bubu, ale nikt nie odbierał
spróbuję jutro

anita dzięki za pomoc w sprawie lady

ten wątek szczeniacki????
to radomskie maluszki?
wątek cały jest radomski?
czy tylko niektóre są radomskie?
wrzucić je na szczeniaki starszaki radomskie?

skąd się wziął borys?
widziałam ogłoszenia labka biszkopta zaginionego
chyba pies zaginął w styczniu
to może być borys?
borys jest na forum labkowym?[/QUOTE]

[B]BORYS[/B] - labek - siedzi w schronie juz 6 miesiecy - jest na labradory.info i to oni dają mu na pierwszy miesiąc hotelu - potem żebrzemy....
[B]
warto by pociagnąć wątek szczyli z Radomia[/B] - macie ich tam ok 68 sztuk...no dziś /-2/ bo są u mnie...mniejsza jutro jedzie do tripti

[B]LADY[/B] - miałam dwa telefony o nasza Dasze - jeden to nawet OK...podesłałam foty Lady od Jamora

[B]Podhalanka[/B] - siedzi w Pankracym do next operacji - potem ja przejmują Podhalany i jedzie do Szczecinka na reh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy'][B]BORYS[/B] - labek - siedzi w schronie juz 6 miesiecy - jest na labradory.info i to oni dają mu na pierwszy miesiąc hotelu - potem żebrzemy....
[B]
warto by pociagnąć wątek szczyli z Radomia[/B] - macie ich tam ok 68 sztuk...no dziś /-2/ bo są u mnie...mniejsza jutro jedzie do tripti

[B]LADY[/B] - miałam dwa telefony o nasza Dasze - jeden to nawet OK...podesłałam foty Lady od Jamora

[B]Podhalanka[/B] - siedzi w Pankracym do next operacji - potem ja przejmują Podhalany i jedzie do Szczecinka na reh[/QUOTE]

rozumiem
dziękuję

dobrze

Link to comment
Share on other sites

piękna..!!!!!!!!!!!!!!!! i madra - jak siku to na podkład leci!
koopa tez

[IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/do%20adopcji/Dyzia%20i%20Mania/S6300554.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/do%20adopcji/Dyzia%20i%20Mania/S6300561.jpg[/IMG]

Jak KTOŚ by chciał to może porobić ogłoszenia - mała jest w Warszawie na DT awaryjnym - mamy czas do wtorku...
[url]http://s1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/do%20adopcji/Dyzia%20i%20Mania/#!cpZZ2QQtppZZ24[/url]

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do fund ast. Może się sunią zainteresują??? Wiem, że teraz każdy ma masę psów...ale ta biedula potrzebuje domu jak najszybciej!!!!! Jak można tak skrzywdzić psa??? A ona pewnie jeszcze ufna do ludzi :( Powinna ich nienawidzić za to co ją spotkało - ale widać psy nie czują nienawiści. Idą jak te baranki za człowiekiem władcą!!!
Nóż w kieszeni się otwiera jak widzę takiego psa!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sunia AST - już pod kuratelą Fundacji AST - Dziękujemy za współpracę Schroniska z Fundacją. Sunia oficjalnie ma przeniesioną kwarantanne na Fundacje - odbywa ja pod okiem Fundacji /jak ktoś chce wiedzeieć więcej szczegółów - pisac do Astów/
Dzięki doddy za szybką akcje:)

[I][B]Swoją drogą - już mialam 3 telefony z innych Fundacji, które chciały przejać sunie....ma coś w sobie[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Anita ja moge porobić małej kilka ogłoszeń tylko podaj kontakt jaki mam pisać.[/QUOTE]

Dzięki tula

tutaj jest wszystko
[url]http://allegro.pl/dyzia-mania-szczylkowe-panienki-w-wersji-min-i1412427697.html[/url]
tekst - all do kopiowania...
kontakt
Ja mam Dyzie - mój fon - 0 692 407 681
Mania jest u tripti /ten drugi fon to jej/

[B]W SCHRONIE u Was JEST PEŁNO SZCZYLI MIKRUSÓW!!!!!
moze ktoś z was moze na DT wziac po jednym - ich jest tam masa

[url]http://www.dogomania.pl/threads/199873-Uratuj-psie-dziecko-daj-dt.-Mini-mini-szczeniaki-do-adopcji-wysyp-w-schronisku[/url]!!!
[/B]
jest taka kiepska sytuacja ze szczylami, ze pracownicy biorą do domów - jest ich MASA!

Moja Dyzia załatwia sie na podklady pampersowe /na dwór na razie nei wychodzimy - dopiero po szczepieniu:/ wyjdziemy/

wada - ostre zębiska! hahhahaha

Link to comment
Share on other sites

[B]DOBRA KOBIETY!!!!!!!!!!!!!
Pilnie potrzebny tymczas dla suki i stada malych

sunia wielkosci jamnika
mieszka przy lesie /Radom/

było 9 szczeniat

dokarmiana przez pare osób

teraz jakiś "dobry człowiek" zabil dwa szczyle

RESZTA JEST ZAGROZONA

matka jest skopana!!!!!!!![/B]

do schroniska nawet nie ma szans ją oddać i małe...
1. przepełnienie
2. dziś zeczły 4 szczyle na parwo

WIEC DO ROBOTY - szukaś stodoly gdzie można zabunkrować suke
kasa na jedzenie i szczepineia - jest /tzn. będzie/
PILNIE POTRZEBNE bezpieczne miejsce dla suki i małych /małe sa juz widzące i same jedza/

Link to comment
Share on other sites

witam

czytam ogladam i wlasnym oczom nie wieze ;(

boszzz co za bydle tak znecalo sie nad ta biedna sunia ;(

jak bedzie potrzeba jakies rzeczy na bazarki to odezwijcie sie zawsze cos sie znajdzie i chetnie oddam
mam tez troche karmy dla doroslych (moze 2 kg bedzie) i moge skubnac karmy dla szczyli od mojego buby wiec jak sie przyda to dajcie znac

z dobrych rzeczy to w przedszkolu moich corek stoi duza tablica "zlotoweczka na pieseczka" i olbrzymi sloj na kase. narazie malo tej kasy ale dopiero dzis wystawili, moje cory juz zasilily :) a sytarsza nagadywala wszystkich napotkanych rodzicow zeby cos wrzucili :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...