Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']No nie wiem czy będzie taki w skowronkach bo my Figunie pozbawiliśmy kobiecości :lol: Teraz psy jej nie lubia :shake:
Nie wyobrażam sobie spaceru z wredota po leżajsku :lol: Jak włączy wszystkie silniki.. :shake:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]będą brykać po ogrodzie, a potem najwyżej będziemy się mogły przejśc nad Floryde - lubi Figa pływać?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Sama sobie biegaj, a nie biednego psa męcz :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]Ktoś coś mówił?? :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Męczę?? Ona z własej nie przymuszonej woli biegała ja tylko to wykorzystałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ktoś coś mówił?? :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Męczę?? Ona z własej nie przymuszonej woli biegała ja tylko to wykorzystałam :evil_lol:[/quote]

Taaa ktoś coś mówił :cool1:
A co mnie obchodzi , że z własnej nie przymuszonej woli, toż to kryminał psa do gonienia zachęcać, a szkolenie to już dno kryminału, pies ma miec kształty :shake::shake::shake:
[SIZE=1](typowe polskie stereotypy)

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Taaa ktoś coś mówił :cool1:
A co mnie obchodzi , że z własnej nie przymuszonej woli, toż to kryminał psa do gonienia zachęcać, a szkolenie to już dno kryminału, pies ma miec kształty :shake::shake::shake:
[SIZE=1](typowe polskie stereotypy)

[/SIZE][/quote]Ejjj:-o To wiesz co, ja ją lepiej zamknę w małym pomieszczeniu, dam chleba z ziemniakami, a nie jakies royale!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...