Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NightQueen']czy ja dobrze widzę? fanka plotkary? :cool3::loveu:

Witam się po raz pierwszy ;)
fajna parka z tych twoich klusek :loveu:[/QUOTE]Witamy w nakrapianej galerii :multi:

Plotkare ogladam, owszem, ale glownie dla jednej postaci :evil_lol:

I dziekujemy za mile slowa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Witamy w nakrapianej galerii :multi:

Plotkare ogladam, owszem, ale glownie dla jednej postaci :evil_lol:

I dziekujemy za mile slowa ;)[/QUOTE]

Już od jakiegoś czasu czaiłam się u ciebie w galerii,ale teraz postanowiłam się ujawnić :evil_lol:

Zgaduję że dla Chuck Bass'a ?:diabloti::loveu::loveu:
dla mnie on tez jest najbarwniejszą postacią (no i Blair :loveu:)

BTW. Nie wiesz gdzie mogę dostać odcinki 3 sezonu? najlepiej z lektorem :cool3: bo mam tylko 2 pierwsze i tyle :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Witamy w nakrapianej galerii :multi:

Plotkare ogladam, owszem, ale glownie dla jednej postaci :evil_lol:
[/QUOTE]

:diabloti::diabloti: Aż chyba sobie odpalę jakiś odcinek 3 serii.

A ja lubię jeszcze Dorotę [video=youtube;y3RJ7UesJ-s]http://www.youtube.com/watch?v=y3RJ7UesJ-s[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nicnasile']A możesz też online oglądać, ale to lipa jest, bo limit minutowy jest, jak sie ma neostrade, to można zmieniać IP, jak nie to lipa, trzeba czekać. Lepiej ściagnąć :D[/QUOTE]

ciii.... jakie ściągnąć :mad:
[SIZE=1]nie mów na głos bo nas zamkną :diabloti:[/SIZE]

chyba tak zrobię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Już od jakiegoś czasu czaiłam się u ciebie w galerii,ale teraz postanowiłam się ujawnić :evil_lol:

Zgaduję że dla Chuck Bass'a ?:diabloti::loveu::loveu:
dla mnie on tez jest najbarwniejszą postacią (no i Blair :loveu:)

BTW. Nie wiesz gdzie mogę dostać odcinki 3 sezonu? najlepiej z lektorem :cool3: bo mam tylko 2 pierwsze i tyle :placz:[/QUOTE]Tu nie ma sie co czaic tylko trzeba z grubej rury, inaczej sie nie przebijesz :D

SKad wiedzialas! :crazyeye: :evil_lol:

Ja dopiero zaczynam trzeci sezon ogladac. I ogladam na necie ;)


[quote name='nicnasile']:diabloti::diabloti: Aż chyba sobie odpalę jakiś odcinek 3 serii.

A ja lubię jeszcze Dorotę [url]http://www.youtube.com/watch?v=y3RJ7UesJ-s[/url][/QUOTE]:loveu:

[quote name='Kaja10014']Przecież kaktus nie odgrywa roli pierwszoplanowej, to po co na niego zwracać uwagę ( mistrzem drugiego planu tez nie jest :shake: :evil_lol:[/QUOTE]To CO w takim razie jest na pierwszym planie? :diabloti:



[quote name='nicnasile']A możesz też online oglądać, ale to lipa jest, bo limit minutowy jest, jak sie ma neostrade, to można zmieniać IP, jak nie to lipa, trzeba czekać. Lepiej ... :D[/QUOTE]
A ja sobie resetuje router :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Wiecie co?
Ja sie chyba uspokoje i dam sobie jakis limit. Np 1 odcinek na 2 dni :lol: Bo popelnie ten blad ktory popelnilam z Dr Housem - obejrze wszystko na raz a pozniej bede usychac bo nie bedzie nowego odcinka przez miesiac :placz:[/QUOTE]

Ja zrobię to samo, bo aktualnie jestem bez plotkary, czekam na 27.01 na odcinek Pamiętniki Wampirów :diabloti: a jeszcze bezterminowo oczekuje kolejnego sezonu Czystej krwi :placz::placz:

[quote name=':: FiGa ::']Tu nie ma sie co czaic tylko trzeba z grubej rury, inaczej sie nie przebijesz :-D

SKad wiedzialas! :crazyeye: :evil_lol:

Ja dopiero zaczynam trzeci sezon ogladac. I ogladam na necie ;-)[/quote]

U mnie wszystko musi nabrać mocy prawnej :diabloti: zanim się zabiorę do napisania to się czaję długoo długooo :evil_lol:

Skąd wiedziała, no nie wiem :diabloti: 7 zmysł czy coś? :evil_lol:

gdzie oglądasz serial? na jakiej stronie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Wiecie co?
Ja sie chyba uspokoje i dam sobie jakis limit. Np 1 odcinek na 2 dni :lol: Bo popelnie ten blad ktory popelnilam z Dr Housem - obejrze wszystko na raz a pozniej bede usychac bo nie bedzie nowego odcinka przez miesiac :placz:[/QUOTE]


Skąd to znam, haha! Plotkarę potrafiłam ze 4,5 odcinków dziennie, normalnie po lekcjach 1 za drugim do 3 w nocy, ale przystopowałam, po maturze znów będą maratony. OGLĄDANIE- SPANIE-OGLĄDANIE ha!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Ja zrobię to samo, bo aktualnie jestem bez plotkary, czekam na 27.01 na odcinek Pamiętniki Wampirów :diabloti: a jeszcze bezterminowo oczekuje kolejnego sezonu Czystej krwi :placz::placz:

U mnie wszystko musi nabrać mocy prawnej :diabloti: zanim się zabiorę do napisania to się czaję długoo długooo :evil_lol:

Skąd wiedziała, no nie wiem :diabloti: 7 zmysł czy coś? :evil_lol:

gdzie oglądasz serial? na jakiej stronie? :cool3:[/QUOTE]Hahaha Pamietniki tez ogladam! Ale Czysta krew to masakra jest - gra aktorska na poziomie w11 :diabloti:

Moc... MOC PRAWNA? Uciekaj mi stad!!!! :evil_lol: Tu sie takie tematy nawijaja czasami ze glowa mala :evil_lol:

Meduim :D

[url]http://iitv.info/plotkara/[/url] ;)

[quote name='nicnasile']Skąd to znam, haha! Plotkarę potrafiłam ze 4,5 odcinków dziennie, normalnie po lekcjach 1 za drugim do 3 w nocy, ale przystopowałam, po maturze znów będą maratony. OGLĄDANIE- SPANIE-OGLĄDANIE ha![/QUOTE]
Laaaaaa :loveu: U mnie wplatane byly jeszcze spacery z psami (podczas ktorych rozmyslalam o tym co sie dzialo lub tez co sie bedzie dzialo dalej :D)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Wiecie co?
Ja sie chyba uspokoje i dam sobie jakis limit. Np 1 odcinek na 2 dni :lol: Bo popelnie ten blad ktory popelnilam z Dr Housem - obejrze wszystko na raz a pozniej bede usychac bo nie bedzie nowego odcinka przez miesiac :placz:[/QUOTE]

Ja już dawno obejrzałam wszystkie sezony i jadę na bieżąco...no i teraz czekam do 24 stycznia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Hahaha Pamietniki tez ogladam! Ale Czysta krew to masakra jest - gra aktorska na poziomie w11 :diabloti:

Moc... MOC PRAWNA? Uciekaj mi stad!!!! :evil_lol: Tu sie takie tematy nawijaja czasami ze glowa mala :evil_lol:

Meduim :D

[URL]http://iitv.info/plotkara/[/URL] ;)


Laaaaaa :loveu: U mnie wplatane byly jeszcze spacery z psami (podczas ktorych rozmyslalam o tym co sie dzialo lub tez co sie bedzie dzialo dalej :D)[/QUOTE]

Taaa Czysta kre to szmira jakich mało, ale normalnie w świecie się wciągnęłam :evil_lol::eviltong:

Już sie mnie nie pozbędziesz tak szybko, ja jestem jak tasiemiec :diabloti:

Medium mówisz? zawsze wiedziałam że jestem inna niż wszyscy :eviltong::diabloti:


[quote name='Czarna_Owieczka']Ja już dawno obejrzałam wszystkie sezony i jadę na bieżąco...no i teraz czekam do 24 stycznia :lol:[/QUOTE]

nie masz się z czego cieszyć, bo teraz musisz czekać a my nie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']NIE UMIEM :diabloti:



[IMG]http://lh5.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TS80aTf0tTI/AAAAAAAAAIw/8YTdjA_aPJA/DSC_0451.JPG[/IMG]
Tego kaktuska dostalam od mlodszej siostry na urodziny :loveu:
Nie mam dla niego jeszcze imienia :hmmmm:[/QUOTE]

Akurat. Zapamiętam to sobie :evil_lol:

Kaktusy fajne, ale ja wolę inne kwiatki :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']
To CO w takim razie jest na pierwszym planie? :diabloti:[/QUOTE]
No Martini przecież, mało kaputna jesteś :evil_lol::diabloti:

A ja Housa oglądam regularnie od 5 serii, powtórki z bodajże 2 lecą na TVN.

Wracam sobie wczoraj szybko z psem, żeby zdążyć na Housa a tu lipa, Castle leci :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Taaa Czysta kre to szmira jakich mało, ale normalnie w świecie się wciągnęłam :evil_lol::eviltong:

Już sie mnie nie pozbędziesz tak szybko, ja jestem jak tasiemiec :diabloti:

Medium mówisz? zawsze wiedziałam że jestem inna niż wszyscy :eviltong::diabloti:

nie masz się z czego cieszyć, bo teraz musisz czekać a my nie :diabloti:[/QUOTE]Ja obejrzalam kilka pierwszych odcinkow bo czytalam ksiazke ;) W serialu glowna bohaterka to taka slodka idiotka - a w ksiazce baba z jajami, w serialu wampir jest zalosny i bleeee :lol: Nie dalam rady ogladac dalej :evil_lol:

Robisz to na wlasna odpowiedzialnosc :evil_lol:

Noo zadko kto porownuje siebie do tasiemca :lol: :evil_lol:

Przybuj piatke ightQueen :evil_lol:


[quote name='DominikaAnna']Akurat. Zapamiętam to sobie :evil_lol:

Kaktusy fajne, ale ja wolę inne kwiatki :P[/QUOTE]Nie musisz - jak bedziesz tu wchodzic to te foto-gnioty same Ci beda o tym przypominaly :evil_lol: Takie auto-przypomnienie, jestem genialna :evil_lol:

Tez bym wolala gdyby nie umieraly mi (*) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']No Martini przecież, mało kaputna jesteś :evil_lol::diabloti:

A ja Housa oglądam regularnie od 5 serii, powtórki z bodajże 2 lecą na TVN.

Wracam sobie wczoraj szybko z psem, żeby zdążyć na Housa a tu lipa, Castle leci :mad::mad:[/QUOTE]
A u mnie kaktusik :hmmmm: :diabloti:

House'a NIC nie przebije :loveu:

A ja czekam do 17 stycznia na nowy odcinek!!! :multi:






Idziemy z psiakami na SPACER :diabloti: Co jakis czas zaglada sloneczko, moze nam sie poszczesci :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...