Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alynkaaa'][B][COLOR=red]heeeej Sywiaaaa:) co tam slychac w swiecie sexu i biznesu:eviltong:[/COLOR][/B][/quote]Cześć :multi:
A nie słychać nic nowego :eviltong: Przyjechałam, wczoraj nic nie robiłam tylko witałam z krówcią :lol: i tak nam jakoś się to przedłużyło. Lola bardzo sie do mnie klei, wymusza wszelakie pieszczoty, zachowuje się jakby nigdy nikt jej nie głaskał :shake:

[quote name='Ola&Kora']Cześć Sylwuś!!! :multi:[/QUOTE]Witajcie dziewczynki :multi::loveu::loveu::loveu: Zaraz musze odwiedzić Korkę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote=:: FiGa ::;]Jesteście wstrętne, wredne i rozpuszczone :evil_lol: Tylko byście foteczki chciały :evil_lol:
A ja mam lenia i buntowniczy nastrój, NIE DAM!
[leń przeważa, nie chce mi się pomniejszać i wrzucać tego wszyskiego na fotosika :lol:][/quote]

Ja ci dam lenia :mad: Zaraz mi tu foteczki krówki dawać, bo jak nie... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Jesteście wstrętne, wredne i rozpuszczone :evil_lol: Tylko byście foteczki chciały :evil_lol:
A ja mam lenia i buntowniczy nastrój, NIE DAM!
[leń przeważa, nie chce mi się pomniejszać i wrzucać tego wszyskiego na fotosika :lol:][/quote]


:-o :-o :-o :-o jestem w szoku...:-o :-o :-o :-o
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dawaj fotki...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']Cześć Sylwuś i Psiaczki :loveu::loveu::loveu:
Oj, Ty leniwa Kobieto ;) Cały tydzień czekamy na Ciebie i fotki Figi i Czabulka, a Ty nam tu strajkujesz...:mad:

[SIZE=1]P.S. Dla Ciebie wstawiłam fotki Lukaszka[/SIZE] ;) [SIZE=1]U nas!!![/SIZE][/quote]
To już lece do Was cieszyć me oczy :evil_lol:


Nie narzekać, zaraz fotki dam [czyt. za godzine lub dwie :evil_lol:]

Link to comment
Share on other sites

Wyskoczyło mi dużo czego takiego:
[quote]
Warning: unlink(/home/virtual/www.fotosik.pl/www/images
/temp/tmpmin/98985524fa4deee19f53f5e51d8b2d4elt.jpg) [function.unlink]: No such file or directory in /home/virtual/www.fotosik.pl/www/uniAdd2.php on line 99
Warning: unlink(/home/virtual/www.fotosik.pl/www/images/temp
/tmpmin/98985524fa4deee19f53f5e51d8b2d4epy.jpg) [function.unlink]: No such file or directory in /home/virtual/www.fotosik.pl/www/uniAdd2.php on line 99 etc...
[/quote] Musze zaczynać wszystko od nowa :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...