Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='psiulka']Bry Figowe! :razz:

A co to za nowy domownik? I jak ma na imię? :loveu: Gadać! :diabloti:[/QUOTE]Cześć ;)

Imię? Waha się. Bo jedni wołają do niego Michał, drudzy Maciek.... a u nas koty zawsze miały ludzkie imiona, także jeszcze może się to na Stefana przeobrazić ;) Zobaczymy, ja sie w to nie pcham bo i tak nie mam nic do gadania ;)

Link to comment
Share on other sites

Emi, moja miłości :loveu: Neta nie miałam, a teraz na dogo tez nie siedze wcale... nie chce mi się :oops:

Kotecku teraz pamiętam :loveu:

Karola wiesz w sumie to się z Tobą zgodzę ;) Ale przyznam się że teraz dużo mniej focę niż tym starym soniakiem. Nie mam po co. Wcześniej fociłam by się z Wami podzielic sie na dogo co tym co się u nas dzieje, teraz juz nawet na dogo nie chce nam sie siedziec :shake:

Link to comment
Share on other sites

Hello :)

Pamiętacie jak to kiedyś wygladało?
Siedziałyśmy do 2-3 w nocy wygłupiając się i śmiejąc... trudno nam się było ze sobą rozstać :evil_lol: A teraz jakbyśmy się ledwo znały :shake:

Ale cóż... wszystko co dobre kiedyś się kończy ;)

Możecie być laski z Pączucia dumne :) Wraz ze swoją szkolną drużyną zakwalifikowałyśmy się do wojewódzkich rozgrywek w piłkę ręczną :) Jest pięęęęknie :)

Link to comment
Share on other sites

Siedzę sobie na nk i przed sekundką dostałam zaproszenie... od psa :evil_lol:
Czy Wy też zakładaliście swoim czworonogom profile na nk? Czy to nie jest już lekkie przegięcie?
Czy tym dzieciom neo nie wystarczą takie strony jak pupile, dogo i ogrom for internetowych na których można zamieszczać zdjęcia swoich psów itp....

Powiem szczerze to mnie rozwaliło :evil_lol:

Chyba założę Fidze profil na nk :roflt:

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem anonimowa na dogo i innych forach i nikt nie zna mojego profilu na nk ani nigdzie indziej :diabloti:

Dla mnie na początku już same zakładanie kont na nk przez osoby w naszym wieku, które ze swoją klasą (byłą i tą teraz) widują się nawet codziennie, a i tak się zarejestrowałam. Ale przegieciem dla mnie jest właśnie takie zakładanie kont psom, itp ;) To trochę bez sensu.. Albo dzieciom które nawet nie potrafią jeszcze mówić.. Nie mówię już o kontach fan klubów zagranicznych gwiazd :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Pamiętacie jak to kiedyś wygladało?
Siedziałyśmy do 2-3 w nocy wygłupiając się i śmiejąc... trudno nam się było ze sobą rozstać :evil_lol: A teraz jakbyśmy się ledwo znały :shake: [/quote]

Ech :-( przestań, bo sie wzrusze :lol: a tak naprawde to Twoja wina bo zniknęłaś z dogo na tyyyyle czasu :mad: :diabloti:

Gratuluje sukcesu :multi:

Taak, oczywiście że moja Sarunia ma profil na nk :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Ech :-( przestań, bo sie wzrusze :lol: a tak naprawde to Twoja wina bo zniknęłaś z dogo na tyyyyle czasu :mad: :diabloti:

Gratuluje sukcesu :multi:

Taak, oczywiście że moja Sarunia ma profil na nk :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]Moja wina? :-o No tak, najlepiej zwalić wszystko na biednego Pączka :shake::-(:placz:

Dziękuję :multi:

A ile ma znajomych ? :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Moja wina? :-o No tak, najlepiej zwalić wszystko na biednego Pączka :shake::-(:placz:

A ile ma znajomych ? :cool3: :evil_lol:[/quote]

No bo chyba nie moja, co? :eviltong: :diabloti:

Tysiąc pięćset sto dziewięćset :loveu:[SIZE=1] jak ja nienawidze tego wyścigu o ilość znajomych :shake:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina_Nett']A ja jestem anonimowa na dogo i innych forach i nikt nie zna mojego profilu na nk ani nigdzie indziej :diabloti:

Dla mnie na początku już same zakładanie kont na nk przez osoby w naszym wieku, które ze swoją klasą (byłą i tą teraz) widują się nawet codziennie, a i tak się zarejestrowałam. Ale przegieciem dla mnie jest właśnie takie zakładanie kont psom, itp ;) To trochę bez sensu.. Albo dzieciom które nawet nie potrafią jeszcze mówić.. Nie mówię już o kontach fan klubów zagranicznych gwiazd :evil_lol:[/QUOTE]
Ja tez do dziś nie miałam nikogo z dogo w znajomych ;) Chyba że takich których znam na żywo :cool3:
I również zarejestrowałam się niedawno, na początku wkurzało mnie to zamieszanie wokół tego portalu, nie macie pojęcia jak bardzo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...