Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fidelek2']A kto to jest ta Babunia...? Że nawet kosztem Jej zdrowia chcecie Ją na obolałych kolanach i stopach, z głazem na plecach zabrać do umiłowanego? :loveu:[/quote]Babunia tooo... a dłuuga historia :evil_lol::evil_lol:

[quote name='Cambel']A no być może :evil_lol:

[URL]http://img174.imageshack.us/img174/4937/obraz411pq8.jpg[/URL]

Niaach! Zjem Cię, zjem! :evil_lol:[/quote]Braciszek to pokorne kocisko, on nawet łapą nie machnął a Ruda się nad nim znęcała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']
Babunia tooo... a dłuuga historia :evil_lol::evil_lol:
[/quote]

Da się ją troche skrócić...? :diabloti:

[quote name=':: FiGa ::']
A teraz musze się z Wami pożegnać. Idę poszaleć na rolkach :loveu:

Z Bogie.. Rydzykiem :bye: :calus:
[/quote]

Szalej szalej...Umiłowany OR ma Cię w Swojej opiece :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']
Tylko mam nadzieje że to bedzie zanim przeprowadzisz się do bieszczad, bo daleko będziesz mieć :shake:
Goniu, a czy Tobie chodzi o dokładną datę? :cool3:
Widzisz co narobiłaś :loveu::loveu:
Babunia jest słaba, potwornie słaba... Ale jesli chodzi o oR to choćby miała o kulach iść - PÓJDZIE. Ale obie wiemy że będzie to kosztem jej zdrowia... [SIZE=3][U][B]TAK TAK POWIEDZMY JEJ!! :sweetCyb:[/B][/U][/SIZE]
[/quote]
Pff zanim ja sie tam przeprowadze buheh. Marzeeeeeeeeeeeenia... Najpierw trzeba wygrac w totka :evil_lol:
A co znasz dokładną datę? :cool3:
Znowu moja wina :placz:
Babcia sie ucieszy :sweetCyb:, wnuczątko gonia dzisiaj jej napisze co tez Mężulek z Koleżanką kombinują :evil_lol: :evil_lol:


[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5518/obraz470lr7.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][/URL]
Fig - Fig i jej uśmiech łaaa :loveu: :loveu:
Rudziaszki cudne :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']
Babcia sie ucieszy :sweetCyb:, wnuczątko gonia dzisiaj jej napisze co tez Mężulek z Koleżanką kombinują :evil_lol: :evil_lol:

[/quote]

Koleżanka Babuni nie zna ale z przyjemności zabierze Ją w 'morderczą' pielgrzymkę życia ...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']Koleżanka Babuni nie zna ale z przyjemności zabierze Ją w 'morderczą' pielgrzymkę życia ...:diabloti:[/quote]
Zapewniam, że zna :evil_lol: :evil_lol: Nikt nie zna potęgi Babuni! :razz: Tylko wnuczątko :evil_lol:
Babunia zrobi wszystko dla o. Rydzyka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']
Zapewniam, że zna :evil_lol: :evil_lol: Nikt nie zna potęgi Babuni! :razz: Tylko wnuczątko :evil_lol:
Babunia zrobi wszystko dla o. Rydzyka :diabloti:
[/quote]

Dobra jest...to ja od jutra zaczynam trening stóp i kolan, tak aby w razie czego wziąć Babunie na 'barana' jak już będzie szło się Jej bardzo bardzo, ledwo ledwo i ciężko :diabloti:
Bary też se wyćwiczę, a co...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']Dobra jest...to ja od jutra zaczynam trening stóp i kolan, tak aby w razie czego wziąć Babunie na 'barana' jak już będzie szło się Jej bardzo bardzo, ledwo ledwo i ciężko :diabloti:
Bary też se wyćwiczę, a co...:eviltong:[/quote]
Wnuczątko gonia wspomi Babuni o Twym poświęceniu! Z pewnością da posłuchać Ci w nagrodę JEJ ukochanego radyjka :evil_lol: i poczęstuje.. pierogiem (?) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']
Wnuczątko gonia wspomi Babuni o Twym poświęceniu! Z pewnością da posłuchać Ci w nagrodę JEJ ukochanego radyjka :evil_lol: i poczęstuje.. pierogiem (?) :evil_lol:
[/quote]

A kątem oka telewizję TRWAM też da obejrzeć...tak dla relkasu przy konsumowaniu pierożka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']
Pewnie, że da! Babcia jest bardzo hojna i za takie zasługi... :multi:
Będzie zachwycona! :evil_lol: :evil_lol:
[/quote]

To ja już nie mogę się doczekać :loveu: Chiba dziś w nocy oka z wrażenia nie zmrużę...:p
A jak mi sie uda to zapewne śnić będę o Babcinych pierożkach, które swój niepowtarzalny smak zawdzięczą lecącej w tle muzyce ukochanego radyjka...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']To ja już nie mogę się doczekać :loveu: Chiba dziś w nocy oka z wrażenia nie zmrużę...:p
A jak mi sie uda to zapewne śnić będę o Babcinych pierożkach, które swój niepowtarzalny smak zawdzięczą lecącej w tle muzyce ukochanego radyjka...:loveu:[/quote]
A Babulka myslisz, ze zaśnie? Już pewnie dziś w nocy będzie przygotowywać farsz :evil_lol:
A jaka Babcia bedzie szczęsliwa! :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']
A Babulka myslisz, ze zaśnie? Już pewnie dziś w nocy będzie przygotowywać farsz :evil_lol:
A jaka Babcia bedzie szczęsliwa! :roflt:
[/quote]

Myślami będę z Nią...obie będziemy miały bezsenną nockę ale czegóż się nie robi z miłości do O.Rydzyka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']
Ale Wy tu głupoty opowiadacie :evil_lol: Ja się tarzam, jak to czytam... :roflt:
Ja też kocham o. Rydzyka, a moja babcia to już wogóle :evil_lol: Ona kocha Radio Maryja, TV Trwam itp. O_O
[/quote]

My sobie damy kolana zetrzeć, stopy obcharatać i plecy od głazów powykrzywiać byle tylko dojść do Niego i ucałować Jego boską dłoń...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']Myślami będę z Nią...obie będziemy miały bezsenną nockę ale czegóż się nie robi z miłości do O.Rydzyka :loveu:[/quote]
O. Rydzyk i jego podega :modla:

[quote name='fidelek2']My sobie damy kolana zetrzeć, stopy obcharatać i plecy od głazów powykrzywiać byle tylko dojść do Niego i ucałować Jego boską dłoń...:loveu:[/quote]
Hah, a jesteś pewna, ze da Ci ucałować tę jego boską dłoń? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']
Hah, a jesteś pewna, ze da Ci ucałować tę jego boską dłoń? :evil_lol:
[/quote]

Ja muszę w to wierzyć...inaczej pielgrzymka mojego życia nie będzie miała sensu :shake:
A moje dalsze życie nie będzie miało sensu...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...