Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

Lilk_a ja swoją deklarację mam uregulowaną do końca grudnia.

Wiem, że po części to moja "zasługa", że taki dług narósł, gdybym wcześniej zrobiła rozliczenie, można by szybciej temu zaradzić....
Teraz jestem chora więc mam więcej czasu na dogo.

Link to comment
Share on other sites

hop hop !!!! jest tu ktoś ? :)

[SIZE=3][B]dotarły nowe wpłaty jednorazowe

Agnieszka103---------------------13 zł
Dagmara O.-----------------------50 zł[/B][/SIZE]

[SIZE=4]stan konta [COLOR=red]243,-[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]dziękujemy[/B] :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']opowieść Jamora jak zwykle przywołuje uśmiech na twarzy ;) z tego wynika, że Sami potrzebuje swego ludzia przewodnika i kolegę do zabawy, ogród do wybiegania. Nie chce bawić się w aporty i mamłać zabawki, to taki ma charakter, na pewno nie będzie psem sportowym. Wiecie co zdarzają się takie cuda na tym forum ( i to coraz częściej), że dwa psiaki trafiają do domu z ogrodem i możliwością mieszkania tam gdzie same zachcą, tj. albo w domu albo w budzie na zewnątrz. Myślę, że Sami nawet źle by się czuł w pomieszczeniach domowych. Niepokojące jest jednak jego wyładowywanie gniewu na budzie.[/QUOTE]

moi rodzice mieli psa , był nerwowy trochę , wogóle miał dziwne zachowania , w młodym wieku podszedł pod drabinę i ta drabina na niego spadła , bardzo duża drabina , taka z 3,5 metra , uderzyła go w głowę , miał wylew i był leczony , ale jako skutek tego urazu pozostały mu ataki padaczkowe
ogólnie był nieprzewidywalny
ale do rzeczy , nie lubił zostawać sam w domu i robił wtedy dziwne rzeczy ale ze szczególnym upodobaniem gryzł framugi w drzwiach , a mamy w domu porządne grube framugi więc miał co robić , potrafił taką framugę pogryźć w drzazgi
Sami też prawdopodobnie nie zawsze lubi zamknięcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Jamor, napisał, że gryzie budę gdy jego kolega jest na wybiegu, a on siedzi w tym czasie w kojcu, czyli nosi jego złość.[/QUOTE]
pewnie tak :) czuje się pominięty :)

miałabym prośbę , gdyby ktoś z Was znalazł trochę czasu o porozsyłał trochę zaproszeń na wątek to było by fajnie
mam informację od jednej z moich dobrych duszyczek na mailu allegrowym o stałej deklaracji dla Samiego:loveu:
zapowiedziała się też bakusiowa , że nas tu odwiedzi :)
mam też wiadomość od Karoliny , która obiecała 50 zł deklaracji/mc ( wpisane w drugi post)deklaracji że zaloguje się na dogomanii więc też czekamy :)

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Lilka, ja do czasu zrobienia banerka dla swojego podopiecznego wprowadzę banerek Samiego w swój podpis. Tylko poinstruuj mnie jak to zrobić najprościej.[/QUOTE]
najprościej to przeciągnij z w wcisniętym lewym przyciskiem myszę po banerku aż zrobi się niebieskawy , naciśnij ctrl+c wejdz w edytuj sygnaturę i będąc w polu sygnatury naciśnij ctrl+v

Link to comment
Share on other sites

no to piszę natępnego posta pod postem .... widzę że nie ma chętnych do pisania

dotarła wpłata od [B]Karoliny[/B] deklaracja miesięczna [B]50 zł[/B] dziękuję stokrotnie:loveu:

[U]stan konta Samiego [/U]

wpłaty deklaracji na styczeń [B]130 zł [/B]
wpłaty dodatkowe w styczniu [B]163 zł[/B]
razem [B]293 zł[/B]

proszę o pomoc w rozsyłaniu wątku , bazarki , wpłaty jednorazowe..................
ja dopiero pod koniec przyszłego tygodnia będę mogła zrobić jakiś bazarek , bo muszę na niego coś namalować a czas nagli......

Link to comment
Share on other sites

no to jak ciotki wyjasnione piszecie ..ale jednoczesnie musicie obadac .cyt.moje posty wczesniejsze z poczatku roku gdzie informowalam o wplacie ata nie pisala,ze dotarl ale odnotowala na pierwszej stronie(troche dziwne bo w 2 roznych postach(pazdziernik listopad grudzien w innym poscie styczen luty marzec) stad moze wygladac na pierwszy rzut oka ,ze zalegam;)wplaty 20 zl nie widze swojej na transport ale moze na starym watku...

[quote name='lilk_a']

popatrz proszę ato na rytke w historii przelewów [/QUOTE]

[quote name='ata'] rytkę oczywiście obadam ;)[/QUOTE]

[quote name='rytka']ata skrzynke juz mam dawno wyczyszczona;) czekam na pw. z nr.konta przeleje obiecane 20zł za transport.
a poniewaz szczęka mi opadła czytajac i ogladając zdjecia chciałabym zadeklarowac 10zł. miesiecznie dla Samsunga ale narazie tylko przez 6 miesiecy:oops:[/QUOTE]

[quote name='rytka']ja tez wysłalam 27.10.(20zł. transp.10 zł.dekl. )widze ,ze aktualizowała ata wczoraj sa wpłaty z 29.10 a mojej nie ma gdyby nie doszła to tez prosze dajcie znac.[/QUOTE]

[quote name='rytka']dziś zrobiłam przelew dla Samiego 50zł(dekl.za 11.10 do 03.11.) deklarowałam sie na 6 miesiecy po 10 zł. wiec moja dekl.'wygasa'ale postaram sie czasem cos wplacac na niego;)[/QUOTE]

[quote name='ata'][FONT=Book Antiqua][I][SIZE=4][B][COLOR=navy]Suma wszystkich wpływów i wydatków[/COLOR][/B][/SIZE][/I] [/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=navy][B][I]na koncie Samsunga [SIZE=2][COLOR=Black]za [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black]okres [/COLOR][/SIZE][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=DarkRed][B][I][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]01.10.2010 - 31.12.2010r. [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I][SIZE=5][COLOR=darkred][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=DarkRed][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=darkslateblue][/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=DarkSlateBlue]10zł - rytka ------------ (29.01)(29.01)(29.01)
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=DarkRed][I][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][FONT=Book Antiqua]
[/FONT] [SIZE=4][SIZE=2][FONT=Book Antiqua]
[/FONT]
[/SIZE][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

[quote name='ata'][FONT=Book Antiqua][I][SIZE=4][B][COLOR=navy]Suma wszystkich wpływów i wydatków[/COLOR][/B][/SIZE][/I] [/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=navy][B][I]na koncie Samsunga [SIZE=2][COLOR=Black]za [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black]okres 12.12.2009r - 30.09.2010r[/COLOR][/SIZE] [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkSlateBlue]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkSlateBlue]10zł ----- rytka --------- (27.10) [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkOrchid]-------------- (29.01) ----------- (29.01)[/COLOR][/FONT]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=DarkSlateBlue]
[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

o allegro , takim z dyplomikami myślę , ale nie wiem jak to zorganizować
trochę zmian jest na allegro
bazarek cegiełkowy- nie .... ale taki zwykły zrobię pod koniec przyszłego tygodnia z moimi obrazkami , tylko muszę je namalować ;)
a na tą chwilę zwykłe [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=2057324958"][FONT=Georgia][B]allegro dla Samiego [/B][/FONT][/URL]
być może nie będzie zbyt długo, bo właśnie wycofują aukcje adopcyjne z allegro

[B]jeśli ktoś z Was mógłby mi pomóc w organizowaniu pieniędzy na dług to bardzo proszę sama nie dam rady:([/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=2][I][FONT=Georgia][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/sami61.jpg[/IMG][/FONT][/I][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221159-Motylki-cegie%C5%82ki-dla-Samiego-na-koniec-niespodzianka-%21%21%21-do-25-.01.12-do-godz-24.oo?p=18402284#post18402284"][SIZE=2][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=red][B]Bazarek motylkowy dla Samiego zapraszam!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/SIZE][/URL]

[SIZE=2][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=red][B]i proszę o rozsyłanie i podnoszenie bazarku :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [/FONT][/I][/SIZE]

[FONT=Georgia][COLOR=purple][I][B]na bazarku niespodzianka dla trzech osób które kupią najwięcej motylków :)[/B][/I][/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...