Jump to content
Dogomania

_NOSÓWKA_Wraca z adopcji_ Szukamy nadal domu _Pszczółka MAJA _ Ma dom!!!Zostaje w dt!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BUDRYSEK']najważniejsze ,że jest juz w dobrych rękach i pod opieką weter.

o gówniarzu nie wypowadam się bo musiałabym ciagle qrwowac!

[B]Pszczółeczko szybciutko wracaj do zdrowia!!!![/B][/QUOTE]

No,cóż...również nie będę podnosić i komentować stwierdzeń "domku"...a szczególnie tego,że nie zaszczepiony, bez paszportu i chipa pies został wpuszczony do USA...szkoda słów...[B]DOBRZE,ŻE MAJECZKA JEST BEZPIECZNA I LECZONA...wracaj malutka szybko do zdrowia!
[/B]
Ale swoją drogą nurtuje mnie pytanie- gdzie malutka zaraziła się nosówką i gdzie była przez ostatnie 2 tygodnie?
Ale...odpuszczam już sobie szukanie odpowiedzi na te pytania- nie chcę być zwodzona i okłamywana po raz wtóry!Najważniejsza jest Majeczka...niech szybko wraca do zdrowia i znajdzie[B] PRAWDZIWIE BEZPIECZNY I ODPOWIEDZIALNY DOM I CZŁOWIEKA, który nie uzna jej za zabawkę,ale bedzie chciał z nią dzielić życie!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Myślę,że warto ds "wrzucić" na czarne - żeby Im się jakiś inny dogomaniacki psiak nie spodobał "na chwilkę"[/I][/QUOTE]

czarne kwiatki zalatwione

Majeczka dzis
[IMG]http://i56.tinypic.com/fcqs7m.jpg[/IMG]

[IMG]http://i54.tinypic.com/2ekn28j.jpg[/IMG]

[IMG]http://i51.tinypic.com/34rix5g.jpg[/IMG]

[IMG]http://i54.tinypic.com/i22i5e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BetlejM']wiec nie musimy sie tlumaczyc wam dlaczego go oddalismy, to was nie powinno wogole interesowac no ale jak tu są same dzieci to sie nie dziwie ze taka reakcja jest na to ze go oddalismy. [/QUOTE]

[I]I tu się mylisz...
Umowa podpisana?
Więc i tłumaczyć się musicie.
Swoją drogą - ja bym (Ci?Wam?) nawet paprotki nie dała pod opiekę,a co dopiero żywe zwierzę.
Ale mniejsza o to.
Mała już w dobrych rękach.
Teraz troszkę martwi mnie Twoje nie trzymanie moczu...
Popuszczasz tylko na forach czy ogólnie na drodze w sklepie itd. itp też?
Bo wiesz wszyscy się tu bulwersują,że pierdoły wypisujesz,a ja dostrzegłam,że Ty do nas z problemem biedaku przyszedłeś...
Opisz nam swoje przypadłości - postaramy się jakoś zarazdzić...
Tymczasem pozdrawiam - teraz wszyscy czytający zrozumieją Twoją przypadłość i napewno zechcą pomóc,dobradzić...

[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniao']dziewczyny w wolnej chwili będę ogłaszała niuńkę.
powiedzcie mi tylko - ona już chyba nie jest 1,5 miesięczna, nie? :)
wg moich obliczeń ma już 2,5 miesiąca?[/QUOTE]

Masz rację...nie jest już 1,5 miesięczna...teraz to niespełna 10 miesieczne pannisko.
[B]Tekst do ogłoszeń jest na pierwszej stronie, a fotki...jeśli mogę prosić dodawaj te ostatnie,które wstawiła Aga-ta[/B]...są cudne!

ps.nie będę komentować wypowiedzi B...M,nie na każdy wrzask i epitety dzieciucha odpowiadam...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Masz rację...nie jest już 1,5 miesięczna...teraz to niespełna 10 miesieczne pannisko.
[B]Tekst do ogłoszeń jest na pierwszej stronie, a fotki...jeśli mogę prosić dodawaj te ostatnie,które wstawiła Aga-ta[/B]...są cudne!

ps.nie będę komentować wypowiedzi B...M,nie na każdy wrzask i epitety dzieciucha odpowiadam...:shake:[/QUOTE]

10-miesięczne?? już?

tak, fotki wzięłam te ostatnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Roma Ona chyba nie ma aż 10 m-cy:diabloti:[/QUOTE]


:shake:...:evil_lol: jak się człowiek spieszy,to się...no i tak wyszło- oczywiście Majeczka ma ok.10 tygodni...może nieco ponad, ale tylko nieco:lol:

W treści ogłoszenia jest prawidłowo napisane...sprawdziłam:cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

Majeczka jest bardzo podobna do moich szczeniorków, po suni terierce gładkowłosej a tatuś NN :evil_lol: więc może to cos takiego będzie:eviltong: a ile Maja waży teraz?? na mnie padł blady strach po przeczytaniu wpisów na watku Maji, bo jestem na etapie wyadoptowywania maluchów i o ile 2 sunie są u 2411 Magdalenki pod moim nosem w zasadzie , to po Lady w niedzielę przyjeżdża pan aż z Poznania . No, ale za tamta rodzinkę reczy Ajula z dogo i fundacji Animali. Zostaje mi Grosik, więc bedę prześwitlać na maksa DS:mad:Trzymam kciuki za udaną adopcję Majii , bo teraz na pewno sie znajdzie dom najlepszy z najlepszych. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DoPi']Majeczka jest bardzo podobna do moich szczeniorków, po suni terierce gładkowłosej a tatuś NN :evil_lol: więc może to cos takiego będzie:eviltong: a ile Maja waży teraz?? na mnie padł blady strach po przeczytaniu wpisów na watku Maji, bo jestem na etapie wyadoptowywania maluchów i o ile 2 sunie są u 2411 Magdalenki pod moim nosem w zasadzie , to po Lady w niedzielę przyjeżdża pan aż z Poznania . No, ale za tamta rodzinkę reczy Ajula z dogo i fundacji Animali. Zostaje mi Grosik, więc bedę prześwitlać na maksa DS:mad:Trzymam kciuki za udaną adopcję Majii , bo teraz na pewno sie znajdzie dom najlepszy z najlepszych. ;)[/QUOTE]

być może...łapeczki ma delikatniutkie i stosunkowo króciutkie...chwilami śmiejemy się z Aga-tą,ze przypomina kudłatego jamniorka,który udaje bernardyna...a może mamusia zapatrzyła się w pienego benia?
Majeczko...już niedługo bedziesz miała wiecej ogłoszeń...być może wtedy domek -już tylko odpowiedni domek się znajdzie!Zdrowiej szczylku!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...