Jump to content
Dogomania

JUŻ W DOMU! SIBI - przeurocza suńka, mix staffika


paoiii

Recommended Posts

jak juz było pisane wcześniej na którymś wątku - kubraki są dla wszystkich psów w tym roku, oprócz tych co ja szyłam w zeszłym roku i pracownicy maja je schowane, oprócz tych które dziewczyny od astów zamówiły i doszły co prawda po zimie, ale są .. sa jeszcze tez zakupione w zeszłym roku kubraki przez KTOZ - tak więc na szczęście krk bullowate w tym roku sa w pełni obwarowane , na pewno nie braknie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

miałam telefony dzis 2 o sibi, jeden tak jak zwykle malutkie dzieci więc odpada, ale za to drugi mieszkanie, dom bez dzieci i innych zwięrząt panstwo chcą sie spotkac zobaczyc sunie w przyszły weekend ;) moze cos z tego bedzie ale nie chce zapeszac!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']miałam telefony dzis 2 o sibi, jeden tak jak zwykle malutkie dzieci więc odpada, ale za to drugi mieszkanie, dom bez dzieci i innych zwięrząt panstwo chcą sie spotkac zobaczyc sunie w przyszły weekend ;) moze cos z tego bedzie ale nie chce zapeszac![/QUOTE]

No właśnie lepiej nie cieszyć się przed czasem, trzeba czekać na więcej inf. Oby były pozytywne.! ;):)

Link to comment
Share on other sites

wiemwiem, dlatego tez nie skacze jeszcze z radosci, ale i tak pierwszym pozytywem jest brak dzieci i innych zwierzków, a to juz sukces bo poprzednie telefony to same albo mały piese w domu, albo dominujący samiec a przede wszystkim dzieci od 5mies do 5lat..

Link to comment
Share on other sites

Ludzie są okropni, mam o nią sporo telefonów.. ale jakie, jeden był z pytaniem czy pies moze mieszkac na zewnątrz !? A jesli juz przychodzi co do czego to gdy widzą ją w schronie to nagle jest za mała... Ostatnio została pomylona z cane corso!?!?!? gdy ją zobaczyli to za mała...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='paoiii']Ludzie są okropni, mam o nią sporo telefonów.. ale jakie, jeden był z pytaniem czy pies moze mieszkac na zewnątrz !? A jesli juz przychodzi co do czego to gdy widzą ją w schronie to nagle jest za mała... Ostatnio została pomylona z cane corso!?!?!? gdy ją zobaczyli to za mała...[/QUOTE]
Jak im Sibi mała, to niech se Ofara adoptują, he, he...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julian']Czy ten świat oszalał .
Już po rozmiarze będą adoptować psy ,jak w sklepie za duży ,za mały!!!!
Paoli jak trzeba daj znać zrobimy nowe allegro!
Ona zasługuje na więcej niż wybór przez wielkość:angryy:[/QUOTE]
Powiem Wam gwoli pocieszenia, że są jeszcze fajni ludzie na świecie. Dziś przyszedł pan koło 60-tki po psiaka. Zanim zaprowadziłam go do sektorów, wyciągnął książeczkę zdrowia psa, którego wziął od nas w 1998 i który zmarł tydzień temu. Miał tam wpięte zdjęcie psiaka, które mi pokazał. A potem oczy mu się zaszkliły i przez bite dwie minuty nie mógł powiedzieć słowa. W końcu wyrzucił z siebie, że szuka wilkowatego mieszańca, ok. 20kg do 5 lat. Pokazałam mu parę psiaków, które znam i pan wybrał Fakira, cudnego z charakteru ale bardzo niepozornego z wyglądu psa, któy już ponad 2,5 roku czekał w azylu. Powiedział, że wybrał go właśnie dlatego, że tak długo czekał. Fakir go od razu polubił, a pan czekając do weta glaskał psa i opowiadał, jak to będą chodzić na długie spacery i co Fakir będzie jadł na śniadanie a co na obiad :-) Aż mnie ściska w gardle na wspomnienie widoku tego starszawego pana i Fakirka opartego łapami o jego kolana, wpatrzonego w nowego opiekuna. To taki jakby off ku pokrzepieniu serc :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...