Jump to content
Dogomania

KABATY!!! Pomozcie dokarmiac Naszego NERO ! Ciezka zima, a On tam sam, w budzie :(


P78

Recommended Posts

[CENTER][B][FONT=Arial Black][SIZE=4]Ursynow, Kabaty, Powsin

Pomozmy Nero przetrwac zime!
Nero mieszka przy lesie, jest bezdomny,
ale pewnie w jakis sposob szczesliwy,
ze jest wolny...
Prosimy o wsparcie Nero, chodzi i dokarmianie go, ewentualnie o karme dla Nero, zbierac moge ja :) i przekaze Waldkowi, on karmi juz piecha,
ale warto miec czym :)
[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Arial Black][SIZE=4][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja też nie mam auta, znaczy mam ale prawa jazdy brak, auto nie moje :evil_lol:
no cóż mną można dysponować w okolicach popołudniowych bądź weekendowych, gdyż obowiązek i prawo do edukacji w XXI wieku jest ;)
ale sprawdziłam i można jakimiś autobusami dojechać i kawałek trzeba przejść ;)
jeszcze spytajmy Waldka jak będzie, jak dojechać ;)
a ja zaraz wejde i napisze jaki autobus :)
EDIT:
na gąsek spod metra Kabaty (chyba najłatwiej bo każdy wie, gdzie metro jest ;) ) jedzie 192, jednak, które to okolice? bo ulica spora więc trzeba wiedzieć gdzie trafiać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']ja też nie mam auta, znaczy mam ale prawa jazdy brak, auto nie moje :evil_lol:
no cóż mną można dysponować w okolicach popołudniowych bądź weekendowych, gdyż obowiązek i prawo do edukacji w XXI wieku jest ;)
ale sprawdziłam i można jakimiś autobusami dojechać i kawałek trzeba przejść ;)
jeszcze spytajmy Waldka jak będzie, jak dojechać ;)
a ja zaraz wejde i napisze jaki autobus :)
EDIT:
na gąsek spod metra Kabaty (chyba najłatwiej bo każdy wie, gdzie metro jest ;) ) jedzie 192, jednak, które to okolice? bo ulica spora więc trzeba wiedzieć gdzie trafiać :)[/QUOTE]
To jest rzut beretem. To pewnie ten zjazd z Kabat na Powsin, tam kiedys Policja stala i lapali, bo byl zakaz, to te rejony podejrzewam, bo kazdy je kojarzy jak mowie ul. Gasek. 179 i z buta, ale nie w tym problem...:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']179 do tesco dojeżdża a dalej już nie ;) ale spod tesco można tym 192 kawałek podjechać czy coś tam ;)
a w czym problem? :( pewnie kasa i miejsce? :([/QUOTE]
Tak kasa i miejsce i, kurcze to sie wysiada przy SWIECIE KSIAZKI , i w dol z buta, nie do Kabat...
Ja tam zawsze autkiem jezdzilam na spacerki...., ale autko nie moje i nie mam co gadac nawet ;(

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]UWAGA!!! :) Drodzy Ursynowanie :)

[/B][B]W TA NIEDZIELE BEDZIEMY CHCIELI PODJECHAC NA MIEJSCE!!!

[/B][B]Na bank bedzie UBOCZE i ja, ALE im wiecej nas tym lepiej! Moze sciagne tez Waldka, zeby pokazal nam dokladnie to miejsce...[/B]
[B]Niedziela godzina na pewno po 12tej, to jeszcze do uzgodnienia!!!

Kto jeszcze sie pisze???
[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']To można byłoby spotkać się na przystanku przy Świecie Ksiażki i potem razem tam pójść...[/QUOTE]
Jasne! Ja jeszcze dopytam Waldka czy ulic nie myle, ale z tego co pamietam to te rejony...
Niestety nie posiadam aparatu :( Tylko w komorce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']Paulina prawdopodobnie ja, jeśli rodzice nie będą mieli nic przeciwko ;)
jutro spytam mamy i dam odpowiedź :)[/QUOTE]
Ech mlodziezy, mlodziezy ilez Ty masz lat, przyznaj nam sie :)
Wiem, ze jestes mlodziutka i super, ze juz sie w to wciagasz, bo jak osiagniesz wiek cioci Pauli to juz bedziesz miala tyle zoo :) co ja, mam nadzieje, hehe :)
Musimy miec mlodziez ekologiczna do cholery :)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Chętnie bym Wam pomogła, ale kurcze wyjeżdżam na weekend. A pewni jesteście, że te psy nie mają 'właścicieli'?? Tam jest trochę domów i starych domków, kiedyś były pola i stały czy też nawet jeszcze stoją gospodarstwa...[/QUOTE]
Witaj Aniu! Nie, pieski sa NOWE, tzn. nagle sie pojawily.... Waldek jezdzi tamtedy nie od dzis i widzi na okraglo jaki jest stan, poza tym mi osobiscie ktos juz o nich mowil...
Waldek stamtad tez ma nadal pieska na tymczasie, jest tragedia, bo pieska nikt nie chce do adopcji, bo ma 6-7 lat :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Ech mlodziezy, mlodziezy ilez Ty masz lat, przyznaj nam sie :)
Wiem, ze jestes mlodziutka i super, ze juz sie w to wciagasz, bo jak osiagniesz wiek cioci Pauli to juz bedziesz miala tyle zoo :) co ja, mam nadzieje, hehe :)
Musimy miec mlodziez ekologiczna do cholery :)![/QUOTE]

ja mam 15 :P za trzy lata będę pełnoletnia :eviltong:
wciągam bo kocham psy ;) w końcu trafiłam na dogo bo chciałam mieć psa, rodzice nie chcieli to choć tak mogłam się powiązać ;) stadko się powiększyło i mam nadzieje wzbogacić się o kolejnego pieska w przyszłości :evil_lol:

Ania myślę, że Waldek tak pochopnie by nas nie informował o takich rzeczach ;) mimo wszystko jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo do pomyłek. ale co to za właściciel?
ten duży czarny podobno jest tam już długo. i teraz te mniejsze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']15 lat, to polowa mojego wieku :), moj syn ma 10 :), ale super, ze zyjesz Dogomania :)
Ja tak bylam wychowana, zawsze psy wokol mnie byly, moja mama pomagala i stad to zaciecie :)
BTW - jedziemy w niedziele i szukamy ludzi![/QUOTE]

mój dziadek był hodowcą ;) jeszcze do dziś mają z babcią w domu jakieś nagrody, dyplomy Fali ;)
to kto mi powie, jak dojechać pod świat książki? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.zumi.pl/,,,21.085727600000002,52.1263284,1,2,namapie.html?userMapPointText=tutaj+rezyduj%B1+te+pieski,+g%B1sek-Podgrzybk%F3w&userMapPointX=21.0836&userMapPointY=52.1291036"]http://www.zumi.pl/,,,21.085727600000002,52.1263284,1,2,namapie.html?userMapPointText=tutaj+rezyduj%B1+te+pieski,+g%B1sek-Podgrzybk%F3w&userMapPointX=21.0836&userMapPointY=52.1291036[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Tak kasa i miejsce i, kurcze to sie wysiada przy SWIECIE KSIAZKI , i w dol z buta, nie do Kabat...
Ja tam zawsze autkiem jezdzilam na spacerki...., ale autko nie moje i nie mam co gadac nawet ;([/QUOTE]


Od Świata Książki trzeba przejść w stronę lasu Kabackiego do ulicy Rzekotki a następnie zejść ulicą Podgrzybków w dół....na ową trawiastą polanę która jest przy ul. Gąsek

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.zumi.pl/,,,21.0787112,52.1316472,1,3,namapie.html?userMapPointText=tutaj+jest+%A6wiat+Ksi%B1%BFki&userMapPointX=21.075344&userMapPointY=52.133936"]http://www.zumi.pl/,,,21.0787112,52.1316472,1,3,namapie.html?userMapPointText=tutaj+jest+%A6wiat+Ksi%B1%BFki&userMapPointX=21.075344&userMapPointY=52.133936[/URL]

a tutaj jest Świat Książki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...