Jump to content
Dogomania

Blacky -mój skarb


Carolcia

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Carolcia']

[IMG]http://images21.fotosik.pl/363/4a6271c0b2a233f4.jpg[/IMG][/quote]O rety :loveu: To jest po prostu pies idealny :loveu: jest przepiękny - taki malamut to było (i jest) moje największe marzenie, niestety całkowicie niemożliwe do spełnienia... :(
Gratuluję pięknego Blacky'ego, będę częściej odwiedzać Waszą galerię - zakochałam się ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken']Mam dokladnie takie same spostrzezenia :cool3:
A ja tak sie zastanawiam i zastanawiam ale drugi piesek nie zawita u mnie tak predko :shake:[/quote]

Ale kiedys na pewno zawita i wtedy sobie pomyslisz, ze warto bylo czekac :loveu:.

[B]haska[/B] dziekuje Ci bardzo :Rose: :p

[quote name='Nerul']Wpadlam tutaj do ciebie przypadkiem ale jak pozwolisz to juz tutaj zostane na zawsze co ty na to? :cool3: Blacky jest poprostu cudowny- wszystkie malamuty są piekne ale on ma cos w sobie :loveu:[/quote]

Nie mam zadnych przeciwskazan, zebys tutaj nie zostala :p :p. Ciesze sie, ze Blacky Ci sie podoba :multi: i zapraszamy ponownie :cool3:

[quote name='Aville']O rety :loveu: To jest po prostu pies idealny :loveu: jest przepiękny - taki malamut to było (i jest) moje największe marzenie, niestety całkowicie niemożliwe do spełnienia... :-(
Gratuluję pięknego Blacky'ego, będę częściej odwiedzać Waszą galerię - zakochałam się ;-)[/quote]

Dlaczego nie mozliwe???Wszystko jest mozliwe :D:D
Dziekujemy za mile komentarze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']No to ja ci mówie ze odrazu sie wprosze ponownie do was do waszej pieknej galeryjki ;) Wiesz mi ja jestem najwiekszą milosniczką malamutów na moim osiedlu ;)[/quote]
A skad to zamilowanie???:loveu:
A masz galeryjke, bo szukalam i nie znalazlam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carolcia']Dlaczego nie mozliwe???Wszystko jest mozliwe :D:D[/quote]Myślę, że po prostu alaskany (i husky podobnie) mają specyficzne i zbyt duże, hmm, wymagania ruchowe ;) jak na mój gust. Przez prawie 5 lat czekałam na alaskana - kiedy wreszcie mogliśmy kupić psa, dokładnie przeanalizowałam sytuację i z rasy zrezygnowaliśmy :( i myślę, że było to najlepsze rozwiązanie, bo dziś moglibyśmy wzajemnie męczyć się ze sobą :shake:
[SIZE=1]A ponadto obawiam się, że Mandor spowodował u mnie nieuleczalną fascynację akitami ;) [/SIZE]
Dlatego pozostają mi zachwyty takimi pięknymi psiskami jak Twój Blacky :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Nie niemam :( Ale niedługo bedzie ;) Mojego kundliczka :D:D A skad zamiłowanie- to bylo w 2003 roku na wyscigach psich zaprzęgów- milosc od pierwszego wejżenia :loveu:[/quote]
to na pewno wpadne do waszej galerii jak juz bedzie :cool3:.
Ehhh zazdroszcze. Ja nigdy nie mialam okazji byc na zawodach, ale kilka razy taki jeden maly zaprzeg na spacerze obok mnie przejezdzal :eviltong:, ale ostatnio ich nie spotykam-moze dlatego, ze cieplo jest.

[quote name='Aville']Myślę, że po prostu alaskany (i husky podobnie) mają specyficzne i zbyt duże, hmm, wymagania ruchowe ;-) jak na mój gust. Przez prawie 5 lat czekałam na alaskana - kiedy wreszcie mogliśmy kupić psa, dokładnie przeanalizowałam sytuację i z rasy zrezygnowaliśmy :-( i myślę, że było to najlepsze rozwiązanie, bo dziś moglibyśmy wzajemnie męczyć się ze sobą :shake:
[SIZE=1]A ponadto obawiam się, że Mandor spowodował u mnie nieuleczalną fascynację akitami ;-) [/SIZE]
Dlatego pozostają mi zachwyty takimi pięknymi psiskami jak Twój Blacky :-D[/QUOTE]

Moze tez dobrze sie stalo.
Ja bardzo lubie dluugie spacery, bieganie itd. ,wiec sie z Blackym nie meczymy ze soba.
Akity rowniez sa bardzo ladne :loveu:. Ogladalam zdjecia Twojego pupila w dziale akit :p :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']kiedy się wybieracie do szkoły z Blackim ? i o nowe fotki też zapytam, bo tu tylko takie pojedyncze się przewijają ;) :loveu:
a on ciągnie do psów w przyjacielskich zamiarach ?[/quote]

Do szkoly pojdziemy, gdy kupie Blackimu (wkoncu :roll: ) kaganiec - z czym kiepsko idzie u nas:roll:

Fotki sa na poprzedniej stronie :cool3:

W przyjacielskich zamiarach - na szczescie (!!!), bo nie wiem co zrobilabym gdyby byl agresywny :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']no właśnie!! ja też teraz chciałam coś dopisać a nie mogę :crazyeye: nie ma przycisku
edit

gdyby Blaski był agresywny to kaganiec byś już miała:evil_lol:[/quote]

Hehe tez racja :cool3: :cool3:

Chyba skasowali ten przycisk :angryy: - ciekawe co adminom to da :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...