Jump to content
Dogomania

Mój pies jest rasy Shih-Tzu, czy Lhasa Apso? ;/


Anitka

Recommended Posts

[B]Dino, mój 3,5msc. został kupiony z pseudohodowli (nie zostały rozmnażane przypadkowo, tylko to była po prostu hodowla psów rasowych, lecz bez rodowodu) jako Shih-Tzu. No i mam w związku z tym jedno pytanie. Czy Dino to Shih-Tzu, czy Lhasa Apso? Bo Shih-Tzu jest zmieszany m.in. z tą rasą, ale jak dzisiaj patrzyłam na zdjęcia obu ras, to Dino jest znacznie bardziej podobny do Lhasa Apso, niż do Shih-Tzu. Jakiej on w końcu jest rasy? I czy Lhasa Apso także mają włosy, czy tylko sierść? Tutaj są zdjęcia Dina[/B]

[URL]http://zapytaj.com.pl/Profile/user_102476.html[/URL] [B]Np. tutaj [/B][COLOR=Green][usunięty link do ogłoszenia][/COLOR][B]. Szóste zdjęcia tego stojącego szczeniaka to normalnie dwie krople wody on i mój Dino, tyle że ubarwienie inne. [/B]

Zdjęcie tego szczeniaka z internetu to Lhasa Apso. ;D
[B]Weterynarz powiedziała, że wygląda jak Shih-Tzu, ale jeżeli pies nie ma rodowodu, to nie można mieć 100% pewności. Nie pytaliśmy się jej czy przypomina Lhasa Apso, poza tym Shih-Tzu jest zmieszany z tą rasą, to może dlatego. [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...