Jump to content
Dogomania

Aston - pocziwy, kudłaty olbrzym MA DOM


kajkoowa

Recommended Posts

[quote name='desktop19']Czekałem na właśnie taką informację!!! Huuuuuuuuuuuuuuura :multi:
Dziewczyny jesteście cudowne :loveu:
Dajcie znać jeszcze kiedy Astek pojedzie do domku żebym zdążył się z nim pożegnać ;)[/QUOTE]
Pani ma do mnie dzwonić,więc Desktop,wrzuć mi proszę na PW swój nr telefonu,to dam Ci znać...Pan Marek ze schroniska już wszystko także wie,Pani jak zawsze będzie dzwonić do schroniska i do doktor Mai,w sprawie łapy Astonka...no przebieraliśmy w domkach ale warto było...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to jest informacja dla przyszłego domku Astona,który czyta nasz wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/171870-%C5%81owicz-Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t/page153[/url]
i jeszcze skarpeta łowicka:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177078-SKARPETA-%C5%81OWICKA-Fundusz-na-%C5%82owickie-psiaki?p=16100243#post16100243[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']to teraz co wypychamy ze schronu? :p[/QUOTE]

Dom znalazły:Lala,Bercik...Bruno idzie 22 stycznia,Aston w tym tygodniu,sprawdzamy domek dla Gajki...pracujemy nad domkiem dla Tajgi,KUby Cichacza(hotelik) i to na razie wszystko...na razie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Pani ma do mnie dzwonić,więc Desktop,wrzuć mi proszę na PW swój nr telefonu,to dam Ci znać...Pan Marek ze schroniska już wszystko także wie,Pani jak zawsze będzie dzwonić do schroniska i do doktor Mai,w sprawie łapy Astonka...no przebieraliśmy w domkach ale warto było...[/QUOTE]

Miałam okazję osobiście poznać przyszłych Państwa Astona. To będzie wspaniały dom. Powodzenia nasz milusiński:multi:

Link to comment
Share on other sites

Aston był już obejrzany przez p.doktor...łapka nadwyrężona w stawie,ale staw w porządku,dostaje leki,w tym antybiotyki...na razie wszystko ok.Schronisko czeka na telefon przyszłego domku Astona,zeby sporządzić umowę...hop.hop,domku Astona zadzwoń do schroniska i nalepiej do lecznicy to zaplanujemy ablucje czyli kąpiel naszego ulubieńca i zakroplenie.Musicie wiedzieć,że żeby niestresować naszego Astonka w nowym domu kąpielą,Aston na zamówioną kapiel w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Dom znalazły:Lala,Bercik...Bruno idzie 22 stycznia,Aston w tym tygodniu,sprawdzamy domek dla Gajki...pracujemy nad domkiem dla Tajgi,KUby Cichacza(hotelik) i to na razie wszystko...na razie...[/QUOTE]

Chyba zaapeluję do okolicznych ludzi co by wam psów podrzucili bo coś widzę, że bez pracy pozostaniecie :crazyeye: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

witam,
tu nowy dom Astona :)
właśnie wróciłam do domu z nowym legowiskiem, obrożą, smyczą, piłką, szelkami, puszkami, kościami etc. - jeszcze tylko miski i wszystko będzie gotowe :)
Astona chcemy odebrać w piątek, już dzwoniłam do lecznicy - pani doktor powiedziała, że wezmą go w takim razie w czwartek ze schroniska.
Do pana Marka zadzwonię jutro.
a później obiecuję wrzucać zdjęcia dla wszystkich zaprzyjaźnionych z Astonem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cannary']witam,
tu nowy dom Astona :)
właśnie wróciłam do domu z nowym legowiskiem, obrożą, smyczą, piłką, szelkami, puszkami, kościami etc. - jeszcze tylko miski i wszystko będzie gotowe :)
Astona chcemy odebrać w piątek, już dzwoniłam do lecznicy - pani doktor powiedziała, że wezmą go w takim razie w czwartek ze schroniska.
Do pana Marka zadzwonię jutro.
a później obiecuję wrzucać zdjęcia dla wszystkich zaprzyjaźnionych z Astonem :)[/QUOTE]
SUPER!WITAJ,BARDZO SIĘ CIESZĘ,ŻE JESTEŚ NA FORUM!Pewnie zabierzecie go z lecznicy,o której planujecie przyjechać bo szykuje się komitet pożegnalny składający się co najmniej z 2 osób:niejakiej Romki i Desktopa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cannary']witam,
tu nowy dom Astona :)
właśnie wróciłam do domu z nowym legowiskiem, obrożą, smyczą, piłką, szelkami, puszkami, kościami etc. - jeszcze tylko miski i wszystko będzie gotowe :)
Astona chcemy odebrać w piątek, już dzwoniłam do lecznicy - pani doktor powiedziała, że wezmą go w takim razie w czwartek ze schroniska.
Do pana Marka zadzwonię jutro.
a później obiecuję wrzucać zdjęcia dla wszystkich zaprzyjaźnionych z Astonem :)[/QUOTE]


Witam i ja. Zapomnieliście o cygarach.

Link to comment
Share on other sites

od nas możemy wyjechać koło 12 (to akurat dzień babci i dziadka w szkole, więc muszę zaopiekować tę kwestię), więc będziemy najpierw w schronisku (pewnie około 13.30-14.00), żeby podpisać umowę, a potem pojedziemy do lecznicy po Astona. Miło słyszeć, że Aston ma takich przyjaciół. Zawsze będzie też można go odwiedzić u nas :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cannary']od nas możemy wyjechać koło 12 (to akurat dzień babci i dziadka w szkole, więc muszę zaopiekować tę kwestię), więc będziemy najpierw w schronisku (pewnie około 13.30-14.00), żeby podpisać umowę, a potem pojedziemy do lecznicy po Astona. Miło słyszeć, że Aston ma takich przyjaciół. Zawsze będzie też można go odwiedzić u nas :)[/QUOTE]
No to do zobaczenia w piątek...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cannary']witam,
tu nowy dom Astona :)
właśnie wróciłam do domu z nowym legowiskiem, obrożą, smyczą, piłką, szelkami, puszkami, kościami etc. - jeszcze tylko miski i wszystko będzie gotowe :)
Astona chcemy odebrać w piątek, już dzwoniłam do lecznicy - pani doktor powiedziała, że wezmą go w takim razie w czwartek ze schroniska.
Do pana Marka zadzwonię jutro.
a później obiecuję wrzucać zdjęcia dla wszystkich zaprzyjaźnionych z Astonem :)[/QUOTE]

Witajcie! Bardzo się cieszę, że zarejestrowaliście się na forum ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...