Jump to content
Dogomania

Alf- po tak długim czasie w DS :)


kamilqax95x

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=red][B]Zapraszam do licytacji ręcznie robionych kolczyków ! :smile:[/B][/COLOR]
[B]
Bazarek na TTB Szczecin :smile:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198963-Przepi%C4%99kna-BI%C5%BBUTERIA-r%C4%99cznie-robione-KOLCZYKI-na-TTB-Szczecin-do-13.01.11r-godz.-22?p=15996061#post15996061"]http://www.dogomania.pl/threads/1989...1#post15996061[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzięki :)
od razu prześlę link do mojej Mamy- mieszka w okolicach Szczecina-i bardzo jej się ALF podoba
jesli znajdzie się u Mamy (ma domek z ogrodem więc miałby bardzo dobrze...ale musi lubić koty...bo Mama ma jednego małego - przybłedę)
to dam znać
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pankracy']Dzięki :)
od razu prześlę link do mojej Mamy- mieszka w okolicach Szczecina-i bardzo jej się ALF podoba
jesli znajdzie się u Mamy (ma domek z ogrodem więc miałby bardzo dobrze...ale musi lubić koty...bo Mama ma jednego małego - przybłedę)
to dam znać
Pozdrawiam[/QUOTE]
Ale super,trzymam kciuku bo Alf piekny.Czekam na wiesci

Link to comment
Share on other sites

Moja Mama zadzwoniła do schroniska- opowiedziała o kocie do tego ma jeszcze dwa małe pieski-pudelek miniaturowy (13lat) i drugi wielkości pudelka kundelek(15lat)
w schronisku dowiedziała się że najlepiej aby ALF był jedynym psem.dlatego niestety będąc odpowiedzialną osobą któa dba o zwierzaki -Mama nie wezmie ALFa.
Szkoda- bo piesek jest starszy i coraz trudniej będzie znalezc dla niego dom...
Mam jednak nadzieję że to się uda.
Pozdrawiam wszystkich szukających nowego domu dla ALFA
ps.jeśli natomiast będzie Państwo wiedzieć coś o potrzebujacym piesku (z zachodniopomorskiego)który dogada się z dwoma innymi i kotem i jest pokojowo nastawiony do ludzi - to proszę dać znać.Wstawiłam też nowy watek dotyczący schroniska w Korabiewicach bo razem z Mamą jesteśmy wstrzasnięte tym co tam wyrabia się ze zwierzętami-i na początku planowałysmy uratowanie pieska z tamtego obozu...ale brakuje aktualnych zdjęć piesków z Korabiewic-jesli ktos z Państwa będzie wiedział coś w tej sprawie to również czekam na wiadomość-bo jednego pieska możemy przygarnąć.

Link to comment
Share on other sites

Pankracy- ja rozumiem, że najwieksza wiedze o psach teoretycznie powinni miec pracownicy schroniska, ale prosze Cie uwierz mi ze oni tam czasami nie wiedza o jakim psie mowia!!!! uwierz nam na slowo, bo my tu na miejscu w Sznie slyszalysmy o paru konkretnych przypadkach. nie odbierajcie jemu szansy na dom tylko ze wzgledu na to, ze uslyszeliscie takie info przez telefon. czytajac poprzednie strony, szczecinianka napisala ze ALF probowal stawiac sie innym psom ( normalne w walce o przetrwanie) a z czasem sam zaczal im schodzic z drogi. moze warto popytac w TOZ-ie ? moze oni maja bardziej rzetelne informacje? prosze nie skreslajcie go tak od razu. szczecinianko moze Ty cos wiecej powiesz?

Link to comment
Share on other sites

[B]Alfred bardzo przeżywa pobyt w schronisku. Jest zlękniony, boi się innych psów, które pewnie już nie raz dały mu popalić. - [/B]to tekst z jegfo ogloszenia, ktore wisi na stronie schroniska. Boi sie innych psow- nie znaczy ze je atakuje!!

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie z some, oni znaja psy tylko z numerkow. Nikt w schronisku nawet nie probuje poznac psa, a jesli jeszcze jest w boksie zbiorowym, to mozna zapomniec o spacerze i obserwacji. Plusem zbiorowego boksu jest to, ze Alf nie jest agresywny do innych psow inaczej trafil by do boksu pojedynczego, raczej sie podporzadkowal, skoro przezyl i jakos funkcjonuje ze wspolwiezniami.

Link to comment
Share on other sites

Fakt - ocena pracowników schroniska nijak ma się do rzeczywistości. Zazwyczaj kojarzą psa z wyglądu, ale nic poza tym bo czasu z nimi spędzają niewiele. Dla nich każdy pies jest agresywny albo trudny. A to, że jest w zbiorowym boksie mówi samo za siebie. Btw - odpowiednie zapoznanie psów ze sobą i potem kilka dni pracy i problem nieakceptowania psów zniknie, o ile jest jednostronny.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/116740-luizacezarek"][/URL]Witaj luizacezarek :) mamy nadzieje ze podzielisz się czymś więcej z nami. Czy Alf został Alfem czy otrzymał nowe imię ??
Cioteczki [B]luizacezarek [/B]napisała mi ze Alf [I][U]jest miłym pieskiem, uwielbia biegać.[/U] [/I]Ale kiedy[I] [U]zamykam go w kojcu i chce go pogłaskać zaczyna na mnie warczeć. zauważyłam, ze jest to pies dominujący.[/U][/I] ciekawa jestem dlaczego Alf warczy ....może jeszcze się boi albo kojec kojarzy mu się ze schroniskiem ....

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście nie zmienie psiuni imienia. Nie jestem rodzina z Pankracym.Mieszkam na wsi w okolicy Pobierowa. Mam swoje 2 duze pieski jeden to cane coro dominujacy samiec a druga to sunia ktora jest łagodna jak baranek. Alf ze sunia ladnie się dogaduje ale niestety nie z moim corsiakiem.
Dlatego musi byc Alf w klatce. Oczywiscie wypuszczam go aby sobie pobiegał wtedy szaleje i zaznacza wszedzie teren. Pilnuje jedzenia:(.
Pierwszego dnia można było spokojnie głaskac go przez kraty kojca ale juz po 3 dniach trzeba trzymac sie z daleka. Ciekawe co bedzie dalej...
Kiedy podchodziło sie do boksu w schronisku to rowniez warczał i szczekał ale myślałam, ze to ze strachu.
Bardzo ładnie chodzi na smyczy i wykonuje podstawowe komendy. Kiedy wołam Alfa przychodzi do mnie na zawołanie.Troszke boi sie samochodów ale pewnie przywyknie.
[B]kto wie cos wiecej na temat Alfa zachowania prosze o informacje[/B]

Link to comment
Share on other sites

witam:)
Posiadam dwa domy i dosyc duze posesje wiec jak Alf sie nie zgadza na jednej z mojej posesji z psami wiec dam go na druga tam gdzie nie mam psów.
wiec jak juz bede miała pewnosc jaki charakter ma Dziunia to wtedy bede wiedziała Gdzie ja umieszcze lub poszukam dla niej chetnej osoby.
Żal mi tej suni poniewaz juz ponad 2 lata jest w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

luizacezarek a może byś chciała Abi'ego adoptować :p to pies który trafił do schroniska, zastał z niego zabrany i od dłuższego czasu czeka na dom ale szanse są mała .... jak coś to tu jego watek jest :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/188064-Abi-prosi-o-wsparcie-finansowe-na-hotel-i-leczenie.-Szuka-DS?p=16264449#post16264449[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...