Jump to content
Dogomania

Krótkonogi Julek - mix basseta i corgi - szczęśliwy w DS


leni356

Recommended Posts

  • Replies 794
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mestudio']To w końcu kto jest do tej adopcji?? :eviltong:Bo się pogubiłem...:evil_lol:

TZmestudio[/QUOTE]

oczywiście, że do adopcji jesteśmy w pakiecie :diabloti: :lol:

jak Julian reaguje na koty chyba nie wiadomo, bo w krotoszyńskim schronisku kotów nie ma.
na spacerku chodzi luzem jeżeli wychodzi z kimś kogo zna, bo wtedy się pilnuje i przychodzi na zawołanie.
Julian mimo swojej postury i krótkich łapek, zapierdziela całkiem żwawo :p

Link to comment
Share on other sites

Tylko czy to dobra sprawdzona fundacja. Ja się zawsze zastanawiam po co innym krajom nasze psy. Oni nie mają takich problemów ? A może własnych im żal do takich okropnych rzeczy dawać ? To tylko taka moja mała uwaga, bo przecież zależy nam na dobrych adopcjach dla psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Tylko czy to dobra sprawdzona fundacja. Ja się zawsze zastanawiam po co innym krajom nasze psy. Oni nie mają takich problemów ? A może własnych im żal do takich okropnych rzeczy dawać ? To tylko taka moja mała uwaga, bo przecież zależy nam na dobrych adopcjach dla psiaków.[/QUOTE]

też mnie to kiedyś zastanawiało, ale to akurat dobra i sprawdzona fundacja z którą schronisko blisko współpracuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Tylko czy to dobra sprawdzona fundacja. Ja się zawsze zastanawiam po co innym krajom nasze psy. Oni nie mają takich problemów ? A może własnych im żal do takich okropnych rzeczy dawać ? To tylko taka moja mała uwaga, bo przecież zależy nam na dobrych adopcjach dla psiaków.[/QUOTE]

Tak, to dobra i sprawdzona fundacja, Mirka jest na miejscu w Holandii i nad tym czuwa :) Oni wydają psiaki tylko do sprawdzonych domów

[B]Jeśli chodzi o koty to o ile pamiętam Julek nie reagował na koty[/B]. Upewnię się jeszcze, zapytam Magdę. Jeśli chodzi o jego wiek to on ma już rok więcej, już rok siedzi w schronie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Tak, to dobra i sprawdzona fundacja, Mirka jest na miejscu w Holandii i nad tym czuwa :) Oni wydają psiaki tylko do sprawdzonych domów

[B]Jeśli chodzi o koty to o ile pamiętam Julek nie reagował na koty[/B]. Upewnię się jeszcze, zapytam Magdę. Jeśli chodzi o jego wiek to on ma już rok więcej, już rok siedzi w schronie :([/QUOTE]
julek zmienił sie raz miałem juljana na spacerku i pogonił kota dość daleko i był mocno wrogo nastawiony podobna sytuacja jest z psami lecz do suczek juljan zachowuje pełno kulture tak juljan ma 6 lat ma pełne szczepienia i jest kastratem acha julek bardzo lubi dzieciaki

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej jakby mu ktoś napisał metryczkę to wstawię do pierwszego postu i będzie łatwiej ogłaszać:
[B][COLOR=royalblue]
[/COLOR][/B]
[LIST]
[*][B][COLOR=royalblue][SIZE=2] Imię: [/SIZE][/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=royalblue][SIZE=2]Wiek:[/SIZE][/COLOR][COLOR=royalblue][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=royalblue][SIZE=2]Płeć:
[/SIZE][/COLOR][/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=royalblue]Kastracja/sterylizacja: [/COLOR][/SIZE][/B]
[*][B][COLOR=royalblue][SIZE=2]Wielkość:
[/SIZE][/COLOR][/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=royalblue]Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][/EMAIL]
[/COLOR][/SIZE][/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=royalblue]Miejsce pobytu (miasto; dt/schronisko/inne) -[/COLOR][/SIZE][/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=royalblue]Umaszczenie:[/COLOR][/SIZE][/B]
[*][B][COLOR=royalblue]Krótki opis[/COLOR][/B][B][COLOR=Sienna][COLOR=royalblue]: [/COLOR]
[/COLOR][/B]
[/LIST]
[B][COLOR=teal]
[U]Informacje dodatkowe:[/U]
[/COLOR][/B]
[LIST]
[*][B][COLOR=teal]Odrobaczenie:
[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=teal]Szczepienia:
[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=teal]Problemy zdrowotne:
[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=teal]Kontakt z innymi psami/dziećmi/kotami:
[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=Sienna][COLOR=teal]Link do wątku: [/COLOR]
[/COLOR][/B]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[LIST]
[*][B][COLOR=royalblue][SIZE=2] Imię: Julek[/SIZE][/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=royalblue][SIZE=2]Wiek: 6 lat[/SIZE][/COLOR][COLOR=royalblue][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=royalblue][SIZE=2]Płeć: pies
[/SIZE][/COLOR][/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=royalblue]Kastracja/sterylizacja: tak[/COLOR][/SIZE][/B]
[*][B][COLOR=royalblue][SIZE=2]Wielkość: średni
[/SIZE][/COLOR][/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=royalblue]Kontakt w sprawie adopcji: Magda 606 133 847
[/COLOR][/SIZE][/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=royalblue]Miejsce pobytu (miasto; dt/schronisko/inne) -schronisko dla zwierząt w Krotoszynie
[/COLOR][/SIZE][/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=royalblue]Umaszczenie: brązowe
[/COLOR][/SIZE][/B]
[*][B][COLOR=royalblue]Krótki opis[/COLOR][/B][B][COLOR=Sienna][COLOR=royalblue]: sympatyczny i wesoły psiak, uwielbia spacery, uwielbia biegać, przytulać się, kocha ludzi a w szczególności dzieci.[/COLOR]
[/COLOR][/B]
[/LIST]
[B][COLOR=teal]
[U]Informacje dodatkowe:[/U]
[/COLOR][/B]
[LIST]
[*][B][COLOR=teal]Odrobaczenie: tak
[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=teal]Szczepienia: tak
[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=teal]Problemy zdrowotne: szczękościsk (?)
[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=teal]Kontakt z innymi psami/dziećmi/kotami: do suk pozytywny, do psów różnie, dzieci bardzo pozytywny, koty różny
[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=Sienna][COLOR=teal]Link do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/194038-Kr%C3%B3tkonogi-Julek-mix-basseta-i-corgi-SZUKAMY-DT-DS[/url][/COLOR][/COLOR][/B]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

a u Juliana to postaremu :)
siedzi tam gdzie siedział, towarzystwo też to samo tylko osoby biorące na spacerek się zmieniają :)

zapraszam na bazarek z którego dochód przeznaczony będzie na krotoszyniaki :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214052-Psie-akcesoria-zabawki-szampony...-do-18-wrze%C5%9Bnia!?p=17571642#post17571642[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...