Jump to content
Dogomania

Likwidacja schroniska w Swarzedzu - ratujmy psiaki !!!


What May NN

Recommended Posts

Rzeczywiście Ikarus to super psiak, w sobotę dowiem się o nim więcej. Ze strony internetowej dowiedziałam się że to jest wesoły a zarazem spokojny psiak. Ogladajac go od razu widać że to psiak pełen wdzięku.Tak ładnie siada jak podchodzi człowiek.
O suni, co siedzi zkarusem nic nie wiem. Dowiem się o niej w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][B]Togo - pies w typie colli - mix z domieszką berneskiego psa pasterskiego[/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman]Został podrzucony do schroniska. Dlaczego? Nie wiemy i nie zrozumiemy tego strasznego czynu, jakiego dokonał człowiek, któremu ten psiak ufał i kochał. Mimo tego nie stracił zaufania do człowieka. Spokojny, grzeczny i bardzo przyjacielski, a w dodatku bardzo ładny pies jest idealnym kandydatem do adopcji. Nie odrzucaj go. Daj mu dom. Zdobędziesz wspaniałego towarzysza, którego docenisz za charakter, a i piękne pysio Toga na pewno Cię zauroczy.[/FONT]


[IMG]http://i51.tinypic.com/2wlr8jt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']Macie więcej fotek Gabi? Chętnie jej zrobię ogłoszenia - piękna jest.
Jedną suczkę ogłaszałam, co tez miała takie przeszywająco mądre spojrzenie i szybko domek znalazła :)
Może i tu się uda?[/QUOTE]

ja nie mam więcej zdjęć niestety.. może spróbowałabys zrobić choć kilka ogłoszeń z tym jednym??
Rudzia napisze na pewno fajny tekst :-)

Link to comment
Share on other sites

Dla zakochanych w Ikarusie przekazuję, że pojechał do Niemiec. Tak swoją drogą jak to możliwe że tak piękny psiak przesiedział 1,5 roku w schronie i czekał...

Tekst o Gabi zaraz prześlę. Może będą jeszcze zdjęcia zaraz mi koleżanka prześle, więc przekażę dalej. Myślę jednak że fotki nie oddadzą tego jaka Gabi jest cudna: pełna wdzięku, łagodna i radosna.

Link to comment
Share on other sites

Więc pojechała Zorka i chyba Szczotka, bo jej w boksie nie widziałam. Nie widziałam również Yokiego. Sara jest, miała jechać , ale jej nie wzięli, więc What May NN jakbyś mogła zrobić korektę.

Pojechał również mój kochany Kamaz. Spróbuję się dowiedzieć więcej, bo trzeba uaktualnić wątek

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, chciałam tak podpowiedzieć troszkę... - może pousuwać z pierwszych stron te psiaki, które już znalazły domki? Byłoby jakoś tak przejrzyściej chyba i komuś łatwiej by było może znaleźć konkretnego psiaka...
W takim gąszczu można stracić orientację - ten do adopcji, a ten już w nowym domu, tamten też w domku, a jeszcze inny też czeka na domek...
To tylko takie luźne spostrzeżenie moje, nie odbierajcie, broń Boże, jako wtrącanie się i zadzieranie nosa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']Dziewczyny, chciałam tak podpowiedzieć troszkę... - może pousuwać z pierwszych stron te psiaki, które już znalazły domki? Byłoby jakoś tak przejrzyściej chyba i komuś łatwiej by było może znaleźć konkretnego psiaka...
W takim gąszczu można stracić orientację - ten do adopcji, a ten już w nowym domu, tamten też w domku, a jeszcze inny też czeka na domek...
To tylko takie luźne spostrzeżenie moje, nie odbierajcie, broń Boże, jako wtrącanie się i zadzieranie nosa :)[/QUOTE]

mogę pousuwać zdjęcia, ale posty i tak zostaną..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']to może się jakoś dogadamy i spotkamy się na miejscu??[/QUOTE]
Oczywiście, czemu nie :) Tylko jest mały problem, bo w tą sobotę nie mogę przyjść :( Nie jestem z Poznania a dawno w domu nie byłam no i bym musiała w końcu tam pojechać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...