Jump to content
Dogomania

Likwidacja schroniska w Swarzedzu - ratujmy psiaki !!!


What May NN

Recommended Posts

Witajcie! Jestem z forum labradorów i od dłuższego czasu odwiedzam Szafirka/ Biszkopta. Zabieram go co tydzień na długi spacerek i próbuję mu znaleźć domek. Niestety, jak na razie bez rezultatów :( Rozwieszałam papierowe ogłoszenia, ale albo ludzie nieodpowiedzialni, albo umawiają się i olewają sprawę :( Teraz mam więcej czasu, wiec porozwieszam nowe ogłoszenia, może w końcu coś ruszy... Ja ze swojej strony mogę obiecać, że go nie zostawię i będę go zabierać na spacerki i dokarmiać dopóki nie znajdzie domku. Dzisiaj wzięłam go do siebie na wieś, na łąkę, pierwszy raz biegał bez smyczy i jego radości nie da się opisać!!! I uwielbia jazdę samochodem :) To jest naprawdę cudowny pies... A z wejściem do schronu nie było problemów.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off ale jeśli znacie kogoś, kto mógłby w przyszłym tygodniu sprawdzić dom w Brzezince koło Oświęcimia, napiszcie do mnie na PW.
Do Brzezinki chcemy wyadoptować tego malucha
[url]http://www.dogomania.pl/threads/200515-CHCĄ-JE-UŚPIĆ!!!!-MAŁO-CZASU-!!!!!-Maleństwa-szukają-domków-!!!/page4[/url]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Widzę że odp już się pojawiła - a moja Mama - wylogowana-dlatego odpowiadam za nią-bo też szukam dla niej pieska-Mama ma dwa malutkie pieski 13 i 15 lat-staruszki
po smierci najstraszej Zuli-18 - dostała w prezencie od weterynarza malego kotka-bo nie mogła pogodzić się ze stratą...szukam dla niej pieska - który przede wszystkim-jest łagodny wobec innych psów i kotów (i ludzi oczywiscie...) i na pewno tak do 5 góra 6 lat.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i56.tinypic.com/2drw276.jpg[/IMG]
Fajnym otwartym dla ludzi jest oto ten może trochę niepozorny psiak zwany w schronie - Szarak. Niestety na koty niesprawdzony. Jednak brak w nim jakiejkolwiek agresji, więc myślę że nie miałby problemu pokochać również i takie stwoerzenia jak koty

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/194025-Likwidacja-schroniska-w-Swarzedzu-ratujmy-psiaki-!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]

[INDENT]Dziewczyny, jak tam Karmel??? [/INDENT]

[/QUOTE]
Niestety jeszcze jest. Długo czeka i nikt nie zwraca na niego uwagi...

Link to comment
Share on other sites

Zabrałam dzisiaj Biszkopta/ Szafirka na spacer i widziałam, że jacyś ludzie adoptowali dużego psa. Ja nie kojarzę większości psów, przejrzałam wszystkie strony w temacie i to był na 90% Togo. Z tego co usłyszałam to raczej nie będzie to dom marzeń, bo ma trafić do kojca... Ale mówili, że będzie biegał po ogródku i że będzie miał u nich dobrze...

Pamiętam jeszcze Tolę, bo była w boksie obok Biszkopta/ Szafirka i zawsze była taka przyjazna. Podobno została adoptowana już 2 tyg. temu, nie wiem kto ją wydał, ale podobno nie zanosiło się na super dom :( To prawda?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/194025-Likwidacja-schroniska-w-Swarzedzu-ratujmy-psiaki-!!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]

[INDENT]Zabrałam dzisiaj Biszkopta/ Szafirka na spacer i widziałam, że jacyś ludzie adoptowali dużego psa. Ja nie kojarzę większości psów, przejrzałam wszystkie strony w temacie i to był na 90% Togo. Z tego co usłyszałam to raczej nie będzie to dom marzeń, bo ma trafić do kojca... Ale mówili, że będzie biegał po ogródku i że będzie miał u nich dobrze...

Pamiętam jeszcze Tolę, bo była w boksie obok Biszkopta/ Szafirka i zawsze była taka przyjazna. Podobno została adoptowana już 2 tyg. temu, nie wiem kto ją wydał, ale podobno nie zanosiło się na super dom [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/194025-Likwidacja-schroniska-w-Swarzedzu-ratujmy-psiaki-!!!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] To prawda? [/INDENT]

[/QUOTE]
Czy wygladali na ludzi w porzadku Togo fajny psiak. I taki ladny. Ale mial w zyciu pecha. Wlasciciel zostawil go przywiazanego przy schronie. Mam nadzieje ze bedzie szczesliwy.

Tola poszla do czlowieka, ktory nie wzbudzal zaufanie. A super psiak. Bez przyczyny raz oddana z adopcji. A teraz.... Nawet tego nie mozna sprawdzic. A Daffi bardzo z nia zwiazany jest teraz bardzo smutny w schronie...

Link to comment
Share on other sites

mnCytuję:
[B] biszkoptowy labrador [/B]
[INDENT] lubi koty?jesli tez dogaduje sie z psami....pomysle ,moze uda mi sie go wziac
prosze o maila bo tu na forum nie radze sobie z wpisami
Moze uda mi sie pomoc milemu ,lagodnemu psiakowi zs swarzedza,lubiacego psy i kota [/INDENT]
A ja na to:
Ogłaszam wszem i wobec że Szafirek/Biszkopt akceptuje koty. Z moimi chciał się przyjaźnie bawić ( co prawda one z nim nie :) )
I z moimi psami też nie było problemu ( ale to suki )

Link to comment
Share on other sites

Szafirek jest super i wciąż czeka. Lubi dzieci, koty i pragnie kontaktu z ludźmi. Wiele go dziewczyny z Forum Labradory nauczyły, i to w bardzo krótkim czasie. Więc w nowym domku na pewno Szafirek szybko się nauczy zasad panujących w rodzinie i sprawi wiele radości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...