Jump to content
Dogomania

Witam Właścicieli i ich Pociechy!!


Recommended Posts

Witam wszystkich mysle ze trafiłam w odpowiednie miejsce:lol: , poniewaz szukam ON szczeniaka długowłosego, najchętniej całego czarnego albo przynajmniej z duzą ilością czarnego. Najchętniej z FCI ( chociaz pewnie w przypadku czarnego to o FCI moge zapomniec)bo niekoniecznie te co im zakładano KW w różnych zwiazkach odpowiadają mojemu wyobrazeniu o ON. Chociaż to "moje" jest drugorzędne bo ja tylko glos doradczy. A szczenie ma być dla znajomego. Czy to pies czy suka to mniejsze znaczenie jedno i drugie ma swoje zalety. Pies mocnieszy i ładnijesza szata ale za to suka nie podlewa krzewów na ogródku i jest milsza w użyciu :lol: . Wobec czego za i przeciw równomiernie się rozkładają.;)

A przy okazji dlaczego strona ZOND sie nie otwiera?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LALUNA']Witam wszystkich mysle ze trafiłam w odpowiednie miejsce:lol: , poniewaz szukam ON szczeniaka długowłosego, najchętniej całego czarnego albo przynajmniej z duzą ilością czarnego. Najchętniej z FCI ( chociaz pewnie w przypadku czarnego to o FCI moge zapomniec)bo niekoniecznie te co im zakładano KW w różnych zwiazkach odpowiadają mojemu wyobrazeniu o ON. Chociaż to "moje" jest drugorzędne bo ja tylko glos doradczy. A szczenie ma być dla znajomego. Czy to pies czy suka to mniejsze znaczenie jedno i drugie ma swoje zalety. Pies mocnieszy i ładnijesza szata ale za to suka nie podlewa krzewów na ogródku i jest milsza w użyciu :lol: . Wobec czego za i przeciw równomiernie się rozkładają.;)

A przy okazji dlaczego strona ZOND sie nie otwiera?[/quote]w temacie o czarnych onkach AM dawala namiary do hodowcow z za poludniowej granicy.czesi ,slowacy ale takze niemcy maja sporo czarnych onkow,rodza sie przeciez tez czarne dlugowlose.oczywiscie z papierami fci \sv poniewaz czarnych onkow jest sporo.nie ma problemow z kupnem.

Link to comment
Share on other sites

OWszem temat widziałam ale AM podała tylko dwa linki a tam nie widziałam szczeniąt w aktualnej ofercie ( chyba ze cos przegapiłam. Słowacy i CZesi maja dużo użytków czarnych i wilczastych ale w przewadze krótkowłose.
To co przypomina długowlosego to ewentualnie chodzki pes ale jakos mi nie leżą.
CZy możecie mi podać jakies inne linki?
Takze i do tych czarnych podpalanych.

Link to comment
Share on other sites

Cóz, aktualnie w Polsce trudno bedzie o takowego szczeniolka. Z tego co wiem, dwie hodowle ZONDowskie mają długowłose czarnuchy - Gero z Kwiatowego Dworku, w drodze do papierów reproduktorskich (hodowla "z Wilczych Wrzosów" [URL="http://matcheo.hostings.pl/ewa/intros.html"]http://matcheo.hostings.pl/ewa/intros.html[/URL]) oraz sama hodowla "z Kwiatowego Dworku" [URL="http://www.zkwiatowegodworku.pl/"]http://www.zkwiatowegodworku.pl/[/URL] mająca szczeniola czarnego Iktus z Kwiatowego Dworku, ale zostawionego do dalszej hodowli, po czarnej długowłosej mamie Darii Szlachetny Przyjaciel, mają tez długowłosego czarnego reproduktora Ecco z Kwiatowego Dworku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']W tej drugiej tez teraz nie mają, ale jak sie chce wyjątkowego szczeniaczka, to trzeba sie zapisac i czekac ;)[/quote]
Wiem, wiem tylko że ten wyjątkowy może sie nie urodzic w tym kolejnym miocie, a byc moze gdzieś juz się urodził. Jak pisałam to nie musi byc koniecznie czarny. Moze być czarny podpalany.

Link to comment
Share on other sites

[B]LALUNA,[/B]

jeśli w grę wchodzi DONek z Czech to wejdź na [url=www.nemeckyovcak.cz]Czeski Portal Owczarka Niemieckiego[/url]. Tam jest dział INZERCE - wejdź tam. Są tam aktualne oferty szczeniąt. Możesz też dać ogłoszenie (ZADAT INZERAT), że chcesz kupić DONka czarnego.
Napisz: Koupím štěně černého dlouhosrstého německého ovčáka z PP :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...