Jump to content
Dogomania

Zaopiekuję się Pieskiem Wolne terminy Październik,Listopad......


kamileczka85

Recommended Posts

[FONT=Georgia]Nie masz co zrobić z pieskiem Na czas twojego wyjazdu,delegacjii ,Na święta,Na SYlwestra??SZukasz dobrego miejsca ,dobrego tymczasowego opiekuna??[B]To dobrze[/B] [B]trafiłeś :)wiosna.lato,jesień zima -cały rok czekamy na twą psinę :P[/B] Jestem pasjonatką zwierząt w szczególnosci Psów :P Przeprowadziłam sie z mężem ze stolicy na Wieś(Między Ciechanowem a Makowem Mazowieckim) mamy sporą ogrodzoną dzialeczkę akurat dobra dla twojego Psiaka :) aby mógł się wybiegać, wyszaleć mieć okazję na treningi szkoleniowe .Wiem co to znaczy mieć Psa :) sami posiadamy psy :)wiem czego wymagają czego potrzebują jak ich energię zaspokojić .Twój Pies Nie Będzie u nas napewno sie nudzil a TY nie będziesz musiał się o niego martwić . Twój pies jak i ty bedziesz [B]ZADOWOLONY[/B] :) [B]CEny[/B] za pobyt nie są duże :)Za dużego pieska 20zł/doba mały i średni piesek 15 zł/doba.Weterynarza mamy tuż za siatką co jest kolejnym PLUSEM.Masz jakieś pytania?:)Z wielką przyjemnością odpowiem na nie na E-maila.
Kontakt: [B][I][EMAIL="Z.Kamila@poczta"]Z.Kamila@poczta[/EMAIL][/I][/B][/FONT]

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9185/dscn4157.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Czyli za dużego 600 zł/mies a za średnie i małe 450 zł
To jednak sporo :shake:
Zapytam więc jakie konkretnie warunki w ramach tej opłaty oferujesz.
Psy będą przebywać w kojcach zewnętrznych czy w domu?
Ile średno czasu w ciągu doby psy będą miały bezpośredni kontakt z człowiekiem?
Czy poza wybieganiem na "działeczce" ( bo tak ten teren nazwałaś;)) przewidujesz również spacery poza posesję?
Ile max. psów jednocześnie planujesz przyjąć?( i przy okazji ile jest psów Twoich i czy będą miały kontakt z hotelowymi)
Jaką karmę zapewniasz w ramach opłaty hotelowej?
Czy możemy liczyć na zdjęcia dające choc przybliżony obraz miejsc gdzie psy będą przebywać?
Czy wystawiasz faktury za hotelowanie?

Link to comment
Share on other sites

Hej to nie jest hotel typowy pieski przebywają u mnie w domu :) Obecnie zajmuję się pieskiem Który jest u nas na okres 10 miesięcy i za miesiąc za opiekę tego psiaka dostaję 300zł za miesiąc cena ta jest już uwzględniona indywidualnie z właścicielem I karmę zapewnia właściciel jak i posłanie psiaka oraz zabawki :) Piesków maksimum przyjmuję na raz 3-4.MOich mam 4 z czego dwa się bawią z pieskami przywiezionymi do nas :)Spacerki owszem są zapewniane poza działeczkę :)Pieski z nami będa w domku więc cały dzień z nami przebywają :)Co do ceny wydaje mi się ,że ceny nie są duże ..Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...