Jump to content
Dogomania

[FS] Milutka Elza wyciagnieta z mordowni juz w super domu!!!! czas na kolejnego:):)


Nikus

Recommended Posts

  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikus']wpłynęła kasiorka dla Elzy od Baldek2 i wujka Ubocze...baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękujemy:Rose::Rose::Rose: wpłaciłem już od razu Gabi za hotelik-rozliczenie poprawione w drugim poście:)[/QUOTE]
super:):) bardzo dziekujemy wplacajacym:)
[quote name='Nelka']wpłacę ok. 25 stycznia pieniążki zaległe, natomiast mam obecnie u siebie na dt dwa psy, które sama utrzymuje i pokrywam ich leczenie, nie dam rady finansowo niestety wywiązywać się jeszcze z deklaracji.
Bardzo mi przykro.[/QUOTE]
trudno, czasami tak bywa...dziekujemy za powiadomienie:)

[quote name='Livka']Z bazarku dla Elzy i Tofika uzbierało się 145 zł z czego [B]70 zł przekazuję Elzie[/B] na brakujące deklaracje za hotelik na kolejny miesiąc, a 75 zł dla Tofika, na dobry początek :loveu:[/QUOTE]
OGRIOMNIE DZIEKUJEMY LIVKO:loveu::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Czesc Elzuniu,trafilam do Ciebie z n-k.Niestety moge wyslac dla Ciebie sunieczko tylko 10 zl jednorazowo.I oczywiscie moooocno trzymam kciuki zebys znalazla kochajacy domek,Cmokam w nochalek:)

Dziewczyny gdzie znajde numer konta?[/QUOTE]

odpisze płeć przeciwna bo to ja zbieram kasę dla Elzuni :eviltong:- zaraz wyślę konto na Pw:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Ile Nelka wpłacała miesięcznie na Elzunię? Mogę przejąć jej deklarację, tzn. wpłacać 10zł/miesięcznie, ponieważ jeden z moich podopiecznych odszedł... ['][']['][/QUOTE]

piszesz o Uszatku,prawda?:( smutna to wiadomość dziś...Dziekuję Izabela..każda wplata mile widziana..Nelka ma deklarację na 30 zł miesięcznie..i nie jest to jedyna deklaracja która nam się wykruszyła...Nelka przynajmniej o tym napisała i za to jej dziękujemy:)..rozliczenie finansów Elzy jest w 2 poście wątku..czyli mogę zapisać te 10 zł miesięcznie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']piszesz o Uszatku,prawda?:( smutna to wiadomość dziś...Dziekuję Izabela..każda wplata mile widziana..Nelka ma deklarację na 30 zł miesięcznie..i nie jest to jedyna deklaracja która nam się wykruszyła...Nelka przynajmniej o tym napisała i za to jej dziękujemy:)..rozliczenie finansów Elzy jest w 2 poście wątku..czyli mogę zapisać te 10 zł miesięcznie?[/QUOTE]Tak, pisałam o Uszatku....
Zapisuj na 10zł miesięcznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Czesc Elzuniu,trafilam do Ciebie z n-k.Niestety moge wyslac dla Ciebie sunieczko tylko 10 zl jednorazowo.I oczywiscie moooocno trzymam kciuki zebys znalazla kochajacy domek,Cmokam w nochalek:)

....[/QUOTE]
dziekujemy bardzo:):)
[quote name='Kamila_s']wrocilam jak bumerang...wiedzialam,ze Cie zaskocze..bede teraz dopingowac Elzunce:-)[/QUOTE]
ekstra:):)
[quote name='Izabela124.']Tak, pisałam o Uszatku....
Zapisuj na 10zł miesięcznie :)[/QUOTE]
super:):) bardzo dziekujemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']Gosiu idz na konto n-k....
napisala jakas dziewczyna w sprawie Elzy i pytala o jej stosunek do kotow..gdyz ona ma w domu kotka...
ja jej juz cos tam napisalam,ale prosze idz i odpisz jej dokladnie w tej sprawie:-)[/QUOTE]
o matko:):) ideee
Elza do kotow super...olewa je całkowicie bo Gabi ma 6 czy 7 kotow:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...