Jump to content
Dogomania

LORD nie doczekał się domu ;-) zostaje w dt


ciapuś

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

biegunka była chyba tylko z przejedzenia.Lodziuniu nadal ma apetyt ogromny ale  nie na suche .nie wiem czy zeby go bolą czy mnie w konia robi.Choc moze go bola bo ostatnio i na twarde przysmaki typu tchawica to krzywo patrzy .pozatym demencja jest siku w domu zrobi sporadycznie ale kupcie to juz mu sie zdarza kilka razy w tyg.głownie spi cały dzien jakies 90% czasu nawet mizania tak za bardzo nie chce przyjdzie troche do lóżka raczej tylko z rana postękapojęczy i idzie na swoje do budki w kuchni.

 

siwek czasem kot mu sie wepchnie do budki  nieraz lezą razem ale Lord nie lubi za bardzo towarzystwa.

0f2a5c7cc336e255med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo już siwiutki, ale on ma chyba ze 100 lat?

Może już mu darować to szczepienie? Po co obciążać staruszkowy organizm..

Hexi od dwóch lat nie jest szczepiona nawet na wściekliznę, doktor powiedział, że w jej stanie zdrowia nie ma mowy o żadnych szczepieniach. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Oj Lodziu starzeje sie teraz  jakby w tempie przyspieszonym apetyt słabnie chyba mu apetizer bede musiała kupic,posikiwał  duzo dostał antybiotyk i jest lepiej miał tez badana krew wyniki takie srednie nie dobre ale nie tragiczne(pozdwyzszony mocznik,kreatynina)  a dziś dostał chwilowego paraliżu.Zaczął sie przewracać tylna lapa jedna wyglądała jak sparaliżowana mógł wstac tylko leżąc na lewym boku z prawego nie mógł sie ruszyc przeszło mu po ok.20 min.nie wiem  chyba to był mały atak padaczkowy jak u Antka.

Link to comment
Share on other sites

jedziemy do weta to nie był atak padaczkowy powtórzyło sie wieczorem i rano:(w nocy hałas w kuchni wyczołgał sie do michy napił i próbował wczołgać do swojej budy rano wynioslam go na siku przewracał sie po chwili udało mu sie stanć i zalatwic siku   i wniosłam go do domu:(niestety albo uraz jakis kręgosłupa ,albo cos gorszego jeszcze.tylna łapa prawa nie działa co to kuzwa moze znów byc?

wczoraj go to wcale nie bolało dzis jak nosłam go do dom to popiskiwał ,zwieracze kontroluje wiec nie jest to chyba porażenie do weta za  kilka godzin bo musze poczekac za opiekunka do mamy .Jak na złosc mama tez chora temp. i kaszel i dodatkowo bez kasy jestem bo kupiłam węgla na zime :(

Link to comment
Share on other sites

diagnoza dyskopatia .w rtg 3 rozne  zmiany na kregosłupie w tym 2 nie sa przyczyna tego paralizu  .Problem w ostatnich kregach cos tam (zmiana zwyrodnieniowa) uciska na nerwy jest obrzek  .dostał zastrzyki i tablety do domu za tydz.kontrola jest sparalizowana noga prawa tylko   i jestem dobrej mysli wyjdzie z tego jak zawsze;).

Link to comment
Share on other sites

ciotka nie wysyłaj nic  absolutnie ,dam rade tak se tylko narzekam bo ja zrzeda taka i normalnie  z tymi zwierzami jak nie urok to sraczka ;) cały czas wspomogasz tyle lat to Antka  i tak za wiele tego. Podziwiam Was Ciebie, Magde ,danke123 i muza51 prawie 5 lat jestescie z Toskiem i Wasza pomoc finasowa ale tez to ,ze wam na nim zalezy ,ze pamietacie tez jest dla nas wielkim wsparciem ale to juz naprawde wystarczy .

Link to comment
Share on other sites

hura  mam nadzieje,ze nie za wczesnie sie ciesze ale ...Lodek rano chodzi z 3 razy sie tylko wywalił w domu panele na dworze jak go zniosłam na siku ani razu tylko szura, cignie ta noge jak po udarze;)bedzie dobrze tylko musimy uwazac bo to sie lubi wracac.wiedziałam,ze Lodka to nic nie zmorze:)

 

on sam wie ze trzeba sie oszczedzac  wstaje tylko do michy i na siku mądrala.

Link to comment
Share on other sites

przyszłam pomarudzic   jeszcze;)zamiast sie cieszyc ,ze  chodzi to narzekam...jak nie mógł łazić siki trzymał jak zaczął  chodzic a własciwie kuśtykać to chyba po to,zeby obszczać wszystko .Znów w nocy lał 4 razy i ciul  ,ze lał  ale łkuternoga  sikał znów przez cała kuchnia ,korytarz i do lazienki a na koniec  to i mi dywanu nie oszczędził u mnie w pokoju.

Od niedawna bierze ipakitine bo krea 2,3 przy normie  do 1,4 a mocznik 74 przy normie do 50 piłby i 2,5 litra a wyczszywa jakies 6litrow  mi sie wydaje;)

dzis pacze wylazł z budy znaczy jesc albo sikac bedzie o mija miske znaczy lac bedzie szybko biore go na rece bo po schodach by sie wywalił a ten sra mi na recach...nie na rece  na szczescie tylko na ręcach bobki po schodach pogubione:(tak mi zdziadział Lodziu slepy sie robi,głuchy mocz i kupy lecą same ,kustyka obraz nedzy i rozpaczy ale je i nic go nie boli specjalnie wiec do przodu;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

och ta przeklęta starość , tyle wycierpiały życzę ci tylko cierpliwości 

 

naprawde nieudana ta starosc :(

Lodziu znów leje na potege badania powtorzyłam kreatynina na tym samym poziomie 2,3 mocz zaniosłam do badania i  białko wyszło na 3 plusy reszta ok.

dzis wycieram siki w kuchni  a Lodek poleciał do mnie do pokoju a po chwili wylazi, ja ide do pokoju  a on nasrał mi do łózka...szczesciem twarde;)widze po mnim nieraz takie zagubienie w oczach a czasem jakby rozumiał,ze cos sie z nim dzieje nie tak...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

oj ten Lodziu cfaniak zaczął troche chodzić tzn.do jedzenia bo siku i kupa to mu sie spodobało w legowisku tylko potem piszczy,zeby posprzatać a jak nie przyjde to sam robi porzadek tj.wyrzuca zasikany lub zakupkany podkład z swojej budki;)jak błoto troche obeschnie bede wyprowadzac dziwaka na dwor moze mu sie przypomni ,ze tak tez mozna;)a podoba mu sie ten stan,ze jak mu miske podsune pod bude a nie ma podgumowanegopodkładu wiec miska jdzie i co Lodek wstanie a tak wstanie ale zeby miske chwycic w zeby i podciagnac do legowiska i jesc znow na leząco amigos.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lodek ma poważny kryzys ,wyniki kiepskie krea 3,2(norma 1,40,mocznik238(norm 50),alat109(norm70),aspat92(norm50)amylaza1109(norm800) morfologia- anemia.Poszczególnie jak doktor sie wyraziła kazdy wynik zły ale doleczenia natomiast ,ze jest tyle tego kazdy narzad  praktycznie zaczyna niedomagać moze byc kiepsko.Nie chodzi prawie wcale, robi pod siebie ,nie pije za to chetnie je ale tylko puszki;)ma biegunki zółte.Jak leczenie nie pomoze to wiecie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...