Jump to content
Dogomania

DOBERMAN RINO- jest młody, piękny, jest mądry i łagodny a mimo to nikt go nie chce!!!


jesis

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam to ja byłam przez ten cały czas właścicielką rina i czytam to i niewierze własnym oczom od początku same kłamstwa.Prócz tego że był u mnie dwa razy pewien pan.Ta Pani twierdzi że odwiedzała nas tyle razy jeżdziła wieczorami posesja była totalnie pozamykana co bardzo mnie dziwi bo nie jesteśmy pozamykani na wszystkie spusty kto chce ten wejdzie .Ów Pani nie była u nas ani razu ja jej nie widziałam ,a ona na pewno nie widziała rino na żywo już nie wspomnę o przywiązaniu psa do drzewa w lesie i cyt. to jest jedna z gróżb właściciela więc z miłą chęciom dowiedziała bym się o pozostałych bo nie mam pojęcia .Piesek miał się u nas dobrze ale w tym momęcie mam taką sytółację jaką mam więc szukałam pomocy i dobrego domku dla psa .Na szczęście zgłosiła się do mnie pierwsza właścicielka rina i już jest u niej i z pewnością jest szczęśliwy to jest dobra osoba .A wypisując takie brednie nie wiem czy Pani wie ale można urażić innych ludzi. M.

Link to comment
Share on other sites

czyli Rino domu nie szuka?dobrze ze wrocil tam gdzie wrocil, tylko

tylko chyba wyniknelo jakies mega-nieporozumienie....skoro Rino ma 2 lata jak widnieje w pierwszym poście to hmmmm...jakim cudem mogl zostac oddany 3 lata temu przez dobermanice 1987?czyli ma znacznie wiecej lat?

Link to comment
Share on other sites

...no ładnie...nie ma pojęcia jak to komentować...po co niby miałabym zakładac jakiś wątek, gdybym była wielkim kłamcą....zwyczajnie by mi się nie chciało. Prawda broni się sama, więc skończe na tym, że byłam przekonana w 100% o każdym słownie jakie napisałam. Tak wierzyłam, bez złych intencji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jesis']...no ładnie...nie ma pojęcia jak to komentować...po co niby miałabym zakładac jakiś wątek, gdybym była wielkim kłamcą....zwyczajnie by mi się nie chciało. Prawda broni się sama, więc skończe na tym, że byłam przekonana w 100% o każdym słownie jakie napisałam. Tak wierzyłam, bez złych intencji.[/QUOTE]
No nie...ładnie jesis. Chyba Ci nieźle ŁYSO!! po tym co wypisujesz tutaj. Same klamstwa. Jak tak można. Gdzie jeździłaś? do Koszęcina. Kto Cię tam widzial u poprzedniej właścicielki Rina. No i kto o zdrowych zmysłach by przywiązał psa do drzewa. Może warto by sie zainteresowac twoimi zwierzątkami, jak się mają, nie sądzisz. A co wy na to forumowicze?. Oczernilaś niewinną dziewczynę za nic, za to ze się opiekowała psem. Może zastanow się co z tym teraz zrobisz. Jeżeli jesteś odpowiedzialna to napewno wiesz. Nawarzyłaś piwa to je teraz wypij. Albo się nie pokazuj tutaj. I ty jesteś Obrońcą Praw Zwierząt?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...