Jump to content
Dogomania

Proszę o pomoc!! Chora Fibi potrzebuje operacji serca..


Recommended Posts

Witam. Fibi to 7 miesięczna sunia w typie cocker spaniela, jest kochanym, bardzo mądrym pieskiem. Lubi sie przytulać,kocha zycie, uwielbia biegac za ptakami i za piłkami. Kilka dni temu dowiedzielismy się ze serduszko Fibi jest chore, okazalo się , ze Fibi ma przetrwały przewód tętniczy Botalla, wiec konieczna jest operacja, ale jest ona dosc kosztowna ok. 2000 zl z opieką pooperacyjną.. a mnie na nią nie stać niestety..sama opłacam studia a kończy mi sie staż, wiec niedługo zostane bez dochodów.. Bez tej operacji sunia pozyje jeszcze jakiś czas, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć ile ..u niej zmiany w sercu nie są tak zaawansowane wiec operacja dalaby 100% szans na wyzdrowienie.. Całe zycie przed nią, a tu taka wiadomość.. jest mi bardzo zle ze nie moge pomóc mojemu pieskowi i ale cena operacji mnie przerasta, dlatego proszę o was pomoc finansową, dla nas liczy sie kazda złotówka. Pomóżcie!:-(

Nr mojego konta: 89 1050 1520 1000 0090 6890 9077
To Fibi, w wieku 5 miesiecy.

[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3967/03062010129.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='emily-90']Witam. Fibi to 7 miesięczna sunia w typie cocker spaniela, jest kochanym, bardzo mądrym pieskiem. Lubi sie przytulać,kocha zycie, uwielbia biegac za ptakami i za piłkami. Kilka dni temu dowiedzielismy się ze serduszko Fibi jest chore, okazalo się , ze Fibi ma przetrwały przewód tętniczy Botalla, wiec konieczna jest operacja, ale jest ona dosc kosztowna ok. 2000 zl z opieką pooperacyjną.. a mnie na nią nie stać niestety..sama opłacam studia a kończy mi sie staż, wiec niedługo zostane bez dochodów.. Bez tej operacji sunia pozyje jeszcze jakiś czas, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć ile ..u niej zmiany w sercu nie są tak zaawansowane wiec operacja dalaby 100% szans na wyzdrowienie.. Całe zycie przed nią, a tu taka wiadomość.. jest mi bardzo zle ze nie moge pomóc mojemu pieskowi i ale cena operacji mnie przerasta, dlatego proszę o was pomoc finansową, dla nas liczy sie kazda złotówka. Pomóżcie!:-(

Nr mojego konta: 89 1050 1520 1000 0090 6890 9077
To Fibi, w wieku 5 miesiecy.

[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3967/03062010129.jpg[/IMG][/QUOTE]

Mieliśmy na tymczasie suczkę z przetrwałym przewodem tętniczym. Zoperowaliśmy ją we Wrocławiu u dr. Kiełbowicza, Bieżyńskiego i Skrzypka. Całkowity koszt leczenia wyniósł niecałe 1000 zł. Minęło od tamtej pory 1,5 roku i sunia jest całkowicie zdrowa.
Waszej niuni też się uda!! Życzę powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jestem po prostu załamala, facet o nicku my-heart-beats ,ktory mial zasponsorować operacje okazal sie zwykłym, podłym oszustem. Koszty diagnozy i badań oraz dojazdów na dzien dzisiejszy mnie spłukały, a on zrobil sobie ze mnie żarty! Operacji więc nie było i chyba nie będzie.... :(Nienawidze ludzi którzy bawią się uczuciami innych:(
Moja Fibi ma już 10,5 miesiąca i niedługo moze byc już za pozno na operacje, ale niestety nie stać mnie na nią i nic nie moge już zrobić. Robiłam co moglam, zaufałam i zostałam oszukana :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='emily-90']Jestem po prostu załamala, facet o nicku my-heart-beats ,ktory mial zasponsorować operacje okazal sie zwykłym, podłym oszustem. Koszty diagnozy i badań oraz dojazdów na dzien dzisiejszy mnie spłukały, a on zrobil sobie ze mnie żarty! Operacji więc nie było i chyba nie będzie.... :(Nienawidze ludzi którzy bawią się uczuciami innych:(
Moja Fibi ma już 10,5 miesiąca i niedługo moze byc już za pozno na operacje, ale niestety nie stać mnie na nią i nic nie moge już zrobić. Robiłam co moglam, zaufałam i zostałam oszukana :([/QUOTE]




Proszę nas nie oczerniać, bo to Pani zachowała się niekompetentnie odzywając się do nas w dzień wyjazdu około godziny 16. Nie mieliśmy adresu, nic. Z powodu rozładowującego się telefonu wysłałem Pani informację, na jaki inny numer ma się Pani z nami kontaktować. W każdej chwili mogę przedstawić tutaj te dowody, a Pani już je dawno wysłałem. To raczej Pani jest oszustką pisząc w tym temacie dnia 8.11, że "zbieram pieniążki narazie" i nie informując innych, że od października miała już Pani zagwarantowaną od nas całą kwotę na operację. My nigdy nie zrezygnowaliśmy, zamiast rzucać oszczerstwami, mogła Pani ustalić najbliższy inny termin.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...