Jump to content
Dogomania

FORBIDDEN LOVE z Doliny Jezierzycy


Nela

Recommended Posts

[B][FONT=Comic Sans MS]Witam !! [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Przedstawiam Wam Amstafke Forbidden Love z Doliny Jezierzycy dla przyjaciol MILKA !!!!!! [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Urodzona 31.03.2006. [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Jest Kochana !! Strasznie rozrabia i psoci !! Zostala juz prawie zaakceptowana przez reszte swojej nowej zwierzecej rodzinki :lol: czyli mojego psa Zorana (skojarzenie Amstafa z Pitbullem) i dalmatynczyka Ozzy'ego ! Z kotami jest troche gorzej bo moja Kotka Dzika nie pokazuje sie w domu (mam nadzieje ze jej przejdzie). Jestem z niej strasznie dumna!!!! Mam nadzieje ze zostanie zaakceptowana przez wielko rodzine Bullmaniakow !!!!! [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witamy witamy i bardzo jetsesmy ciekawi nowej psotki!:evil_lol:

to masz ściągę jak umiescić fotki slicznotki:loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6259"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6259[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Nela :) Zazdroszczę Ci, że masz Niunię z tego miotu. Sama czekałam na efekty tego skojarzenia półtora roku.............dlaczego tak długo? Pierwsze krycie latem 2005 okazało się puste, a drugie jest fantastyczne tylko, że......... Czekałam na swoją wymarzoną sunię i już się nawet przymierzyłam do jej błękitnej siostry, ale jednak.............jak ja to mówię nie było porywu serca. Tobie gratuluje wyboru. Fantastyczne skojarzenie, super hodowla, świetni hodowcy. Gratuluję :) Będę często zaglądać do topicu Milki. Nie wiem czy mogę na tym fo pisać.........ale może zechcesz pokazać swoją Niunię na zielonym fo? Pozdrawiam :) Marta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...