Jump to content
Dogomania

Schronisko w Legnicy koło Wrocławia, zaczęła z nami projekt sterylizacji


Paulinchen

Recommended Posts

Tak sie sklada ze jak dzwonilam do UM to nie zastalam osoby kompetentnej do rozmowy, ale wystarczy wpisac w google schronisko Legnica, to mozna sie sporo pozytywnych dzialan doczytac. Widac ze zalezy im na zwierzakach i ich losie. Ale bede probowala sie dowiedziec czy wplaty ktore od 1 stycznia maja wplywac na konto UM, beda w calosci przekazywane na schronikso, czy tez UM zatrzyma sobie jakis procencik. To wlasnie mnie niepokoi w sytuacjach jak kase zbiera urzad.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Tak sie sklada ze jak dzwonilam do UM to nie zastalam osoby kompetentnej do rozmowy, ale wystarczy wpisac w google schronisko Legnica, to mozna sie sporo pozytywnych dzialan doczytac. Widac ze zalezy im na zwierzakach i ich losie. Ale bede probowala sie dowiedziec czy wplaty ktore od 1 stycznia maja wplywac na konto UM, beda w calosci przekazywane na schronikso, czy tez UM zatrzyma sobie jakis procencik. To wlasnie mnie niepokoi w sytuacjach jak kase zbiera urzad.:angryy:[/QUOTE]

tak. tez znalazłam tą stronę.
mnie zainteresował ten tekst niemieckiej organizacji- szczególnie fragment dot. szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

kochani, jestem wolontariuszką w tym schronisku i to ja z koleżanką założyłyśmy stronę schroniska i ją prowadzimy. Wcześniej nawet nikt nie wiedział, że w legnicy jest schronisko, odkąd zaczęła działać nasza strona wiele ludzi chce pomóc w tym fundacja Hands for dogs, a ponieważ nie jesteśmy nigdzie zrzeszone, nie mamy swego konta, a schronisko jest własnością UM więc wystąpiłyśmy z prośbą o utworzenie takiego konta, żeby wszystko było zgodne z prawem i to UM ma obowiązek na prośbę przedstawić rozliczenia
Fundacja była u nas w schronisku, rozmawiałyśmy, zabrały od nas dwie sunie, teraz zabiorą kolejne, które już zostały wysterylizowane, zaczipowane i mają wyrobione paszporty - za wszystko zapłaciła fundacja. Więc nie wiem skąd te Wasze obawy i podejrzenia - chyba ze źle przetłumaczonego tekstu...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila28']kochani, jestem wolontariuszką w tym schronisku i to ja z koleżanką założyłyśmy stronę schroniska i ją prowadzimy. Wcześniej nawet nikt nie wiedział, że w legnicy jest schronisko, odkąd zaczęła działać nasza strona wiele ludzi chce pomóc w tym fundacja Hands for dogs, a ponieważ nie jesteśmy nigdzie zrzeszone, nie mamy swego konta, a schronisko jest własnością UM więc wystąpiłyśmy z prośbą o utworzenie takiego konta, żeby wszystko było zgodne z prawem i to UM ma obowiązek na prośbę przedstawić rozliczenia
Fundacja była u nas w schronisku, rozmawiałyśmy, zabrały od nas dwie sunie, teraz zabiorą kolejne, które już zostały wysterylizowane, zaczipowane i mają wyrobione paszporty - za wszystko zapłaciła fundacja. Więc nie wiem skąd te Wasze obawy i podejrzenia - chyba ze źle przetłumaczonego tekstu...:([/QUOTE]

dzięki za wyjaśnienia Kamila. A wiesz jak wygląda "polityka" dot. usypiania slepych miotów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila28']kochani, jestem wolontariuszką w tym schronisku i to ja z koleżanką założyłyśmy stronę schroniska i ją prowadzimy. Wcześniej nawet nikt nie wiedział, że w legnicy jest schronisko, odkąd zaczęła działać nasza strona wiele ludzi chce pomóc w tym fundacja Hands for dogs, a ponieważ nie jesteśmy nigdzie zrzeszone, nie mamy swego konta, a schronisko jest własnością UM więc wystąpiłyśmy z prośbą o utworzenie takiego konta, żeby wszystko było zgodne z prawem i to UM ma obowiązek na prośbę przedstawić rozliczenia
Fundacja była u nas w schronisku, rozmawiałyśmy, zabrały od nas dwie sunie, teraz zabiorą kolejne, które już zostały wysterylizowane, zaczipowane i mają wyrobione paszporty - za wszystko zapłaciła fundacja. Więc nie wiem skąd te Wasze obawy i podejrzenia - chyba ze źle przetłumaczonego tekstu...:([/QUOTE]

Poprawcie prosze tekst- (chodzi o sunki do sterylki i szczeniaki) bo nie mozna przeciez przedstawiac zdjec suniek z podpisem w stylu: "a te szmaty sa do sterylki..."
No chyba nie dziwisz sie, ze ktos moze miec watpliwosci- czy to nie jest np. przekopiowany tekst z maila handlarzy szczeniakami pacujacych pod oslonka jakiejs fundacji... Niestety trzeba byc ostroznym, bo zaufanie, to b. kruchy towar ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila28']....UM więc wystąpiłyśmy z prośbą o utworzenie takiego konta, żeby wszystko było zgodne z prawem i to UM ma obowiązek na prośbę przedstawić rozliczenia
Fundacja była u nas w schronisku, rozmawiałyśmy, zabrały od nas dwie sunie, teraz zabiorą kolejne, które już zostały wysterylizowane, zaczipowane i mają wyrobione paszporty - za wszystko zapłaciła fundacja. Więc nie wiem skąd te Wasze obawy i podejrzenia - chyba ze źle przetłumaczonego tekstu...:([/QUOTE]

Dodam tylko, że konto będzie działać od 1 stycznia 2011

[URL]http://www.legnica.schronisko.net/aktualnosci-3654.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...