Jump to content
Dogomania

Greenies


wiska

Recommended Posts

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Moje dostają co pewien czas po jednym takim cudzie. Zużywamy już chyba czwarte opakowanie. Jedyną ciekawostką jest zielona qupa nastepnego dnia. No i duża ilość błonnika wpływa na perystaltykę jelit czasami. Zaczęliśmy po wystawie w Katowicach w marcu i dotąd żyją. :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ostatecznie rozprowadza to u nas Iams czyli Eukanuba, a oni chyba wiedzą co robią. Jeśli chodzi o skład, to chemiczne nazwy składników jadalnych robią na ludziach, którzy chemię i biologię mieli dawno w szkole, porażające wrażenie. Te greenies to ma głównie służyć ścieraniu płytki nazębnej, a nie jest jedzeniem. Nie można ich nawet przyrównywać do psich herbatników. [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Z przekory, poszłam do sklepu po greenies. Własnie dałam psu. odezwe sie jutro, i powiem czy zyje:diabloti:;)[/quote]moon_light, ja już od wielu lat próbuję moją ukatrupić przy pmocy Greenies (które ona uwielbia) - i nic. :niewiem: Chyba jednak skontaktuję się z jakimś wietnamskim barem. :evil_lol:

A jak kto ma Greenies na zbyciu (Rozmiar Regular), to chętnie przyjmę! Misia będzie wdzięczna. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Nam greeniesy sprzedała nasza p. wet. Pies po nich wymiotował na zielono i po przeczytaniu wątku 'zabójcze przysmaki' - cieszę się, że szybko pozbył się ich akurat ta stroną. Generalnie przerzuciłam się na bardziej naturalne smakołyki - suszone mięska, ewentualnie od czasu do czasu serek żółty, albo poprostu granulki psiej karmy. A do czyszczenia ząbków polecam sznurkowe szarpaki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...