Jump to content
Dogomania

Jak dobrać odżywkę?


Ejre

Recommended Posts

Witam. mam pytanie odnośnie doboru odpowiedniej odżywki dla mojego psiaka. Kilka już przetestowałam ale nie jestem zbyt zadowolona z efektu. Pies jest biały, krótkowłosy i ze skłonnością do podrażnień i alergii, do tego szybko łapie brud. Zależało by mi na takiej odżywce, która chociaż częściowo ograniczała by przyklejanie się brudu, żebym po prostu mogła go "do porządku" wyczesać, bo ciągłe kąpiele nie są zbyt zdrowe a nie ukrywam, że chciałabym żeby choć czasem był naprawdę biały. Jeżeli ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś dobrą odżywkę, tak w granicach 50-70 zł to byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ejre']Witam. mam pytanie odnośnie doboru odpowiedniej odżywki dla mojego psiaka. Kilka już przetestowałam ale nie jestem zbyt zadowolona z efektu. Pies jest biały, krótkowłosy i ze skłonnością do podrażnień i alergii, do tego szybko łapie brud. Zależało by mi na takiej odżywce, która chociaż częściowo ograniczała by przyklejanie się brudu, żebym po prostu mogła go "do porządku" wyczesać, bo ciągłe kąpiele nie są zbyt zdrowe a nie ukrywam, że chciałabym żeby choć czasem był naprawdę biały. Jeżeli ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś dobrą odżywkę, tak w granicach 50-70 zł to byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.[/QUOTE]

Pokaż foto to można będzie więcej powiedzieć. Wlos króki ale jaki? Jak u wyżła?? Jeśli tak, to dziwne, że łapie brud aż tak. Podobno silikonowe odzywki odraniczają przyklejanie się brudu, możesz spróbować z końskimi. Fajne są hippiki z silikonem.

Link to comment
Share on other sites

Mój pies to bulterier, teoretycznie ma włos całkiem gładki i przylegający ale nie potrafię go "doczesać" do białości. Wyczesuję go najpierw szczotką gumową a później poprawiam taką z włosiem. Problem jest w tym, że praktycznie codziennie ćwiczymy, biegam z nim po lesie itp. Niestety później wygląda jak 100 nieszczęść. Gdzie można dostać tą z silikonem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ejre']Mój pies to bulterier, teoretycznie ma włos całkiem gładki i przylegający ale nie potrafię go "doczesać" do białości. Wyczesuję go najpierw szczotką gumową a później poprawiam taką z włosiem. Problem jest w tym, że praktycznie codziennie ćwiczymy, biegam z nim po lesie itp. Niestety później wygląda jak 100 nieszczęść. Gdzie można dostać tą z silikonem?[/QUOTE]

Pewnie w końskich sklepach... poszukaj na necie

o tu na przykład

[URL]http://www.equicomp.wizja.net.pl/sklep/catalog/product_info.php?products_id=201[/URL]

[URL]http://www.equicomp.wizja.net.pl/sklep/catalog/product_info.php?cPath=52_56&products_id=199[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mój w lecie nie ma podszerstka, w zimie miał ale wtedy miał ok 7 miesięcy więc nie wiem czy tej zimy też będzie miał, czy po prostu to był taki trochę "szczeniacki" podszerstek. Podobno niektóre mają co zimę a inne wcale. Na razie przetestuję tą odżywkę, którą polecacie i zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...